dlahandlu.pl: Najważniejsze informacje

dlahandlu.pl: Najważniejsze informacje

Informacje o tematyce spożywczej publikowane w portalu dlahandlu.pl

Lidl: Koniec sprzedaży plastikowych słomek, sztućców i kubeczków

Eksperci: Na jednym rynku nie mogą działać dwaj licencjonobiorcy Spar Sieć handlowa Piotr i Paweł po długich poszukiwaniach znalazła inwestora branżowego. Jak wynika z informacji dlahandlu.pl inwestorem jest SPAR Group Ltd z RPA. – Informacja ta oznacza, że nabiera tempa proces konsolidacyjny sieci handlowych zorganizowanych w całości lub w pewniej części wokół franczyzy lub licencji "franczyzopodobnych" (a takie oferuje SPAR). Na razie, sądzę, najbardziej widać to w formatach dla franczyzy największych, czyli w sieciach supermarketowych w całości lub części integrowanych poprzez różnorodne umowy integracyjne. To część większej całości procesów koncentracyjnych w Polsce, w handlu – mówi serwisowi portalspozywczy.pl dr Andrzej Faliński, prezes Stowarzyszenia Forum Dialogu Gospodarczego.
Fri, 19 Apr 2019 16:02:09 +0100

ING wprowadza na giełdę certyfikaty strukturyzowane oparte o akcje Dino Polska 18 kwietnia na Giełdzie Papierów Wartościowych wprowadzono do obrotu giełdowego certyfikaty strukturyzowane ING Turbo oparte o akcje spółki Dino Polska S.A.
Fri, 19 Apr 2019 14:58:50 +0100

Hipermarkety nie chcą otwierać stacji paliw Na koniec 2018 roku do sieci sklepów należały 192 stacje paliw w porównaniu do 187 na koniec 2017 r. - podał POPiHN. Wydaje się, że koncerny spożywcze nie są zainteresowane tym biznesem.
Fri, 19 Apr 2019 14:20:17 +0100

PIP skontroluje Sante na wniosek Rafalskiej - Jestem wstrząśnięta tym reportażem. Musiałam zrobić sobie przerwę w trakcie lektury i dopiero po chwili przeczytałam go do końca - mówi Onetowi minister pracy Elżbieta Rafalska, komentując tekst "Imperator A.K. Opowieść o polskim Carringtonie". Minister zapowiedziała wniosek do Państwowej Inspekcji Pracy o przeprowadzenie kontroli w firmie "Sante" - czytamy na onet.pl.
Fri, 19 Apr 2019 14:02:56 +0100

MR: Ziemniaki z flagą państwa Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski podpisał rozporządzenie, które wprowadzi znakowanie ziemniaków flagą państwa.
Fri, 19 Apr 2019 13:21:06 +0100

Ruszyła nowa kampania Danio

Tesco z nową linią produktów na gotowe posiłki Tesco w Wielkiej Brytanii wprowadziło do swojej oferty nową linię „Meat & Veg”. Produkty mają pomóc konsumentom zdrowiej gotować i zaoszczędzić czas spędzony w kuchni.
Fri, 19 Apr 2019 12:34:14 +0100

Intermarché będzie rozwijać segment produktów premium marek własnych

Polacy najczęściej kupują jaja "od szczęśliwych kur"

Kupujący żywność w sieci narażeni na ataki cyberprzestępców Analiza dostępnych opracowań nt. e-commerce wskazuje, że obecnie 55 proc. Polaków kupuje w Internecie a 19 proc. z nich robi w sieci zakupy spożywcze. Eksperci ChronPESEL.pl przewidują wzmożony ruch w sklepach internetowych przed świętami i ostrzegają przed próbami kradzieży danych osobowych kupujących w sieci.
Fri, 19 Apr 2019 11:07:16 +0100

Jarosław Skorupa dyrektorem ds. marketingu PKN Orlen Jarosław Skorupa objął stanowisko dyrektora wykonawczego ds. marketingu w PKN Orlen. Zajął miejsce Sebastiana Bojemskiego, który rozstał się ze spółką - podały Wirtualnemedia.pl.
Fri, 19 Apr 2019 11:00:21 +0100

W kompleksie The Warsaw HUB powstanie McDonald’s W budowanym na warszawskiej Woli kompleksie wieżowców The Warsaw HUB powstanie restauracja McDonald’s. Będzie to pierwszy lokal tej sieci w nowym centrum biznesowym Warszawy.
Fri, 19 Apr 2019 10:54:57 +0100

Koniec ery darmowych dostaw w Zalando

Prawie 18-proc. wzrost sprzedaży produktów marki własnej premium w Biedronce W 2018 roku w naszej ofercie mieliśmy 72 pozycje marek własnych, które spełniały kryteria produktów premium. Ich łączna sprzedaż wzrosła o prawie 18% w stosunku do poziomu z roku 2017. Wśród tych produktów szczególną popularnością cieszyły się m.in.: kawy ziarniste z Etiopii i Brazylii – wzrost sprzedaży o ponad 100% (porównując wielkość sprzedaży do roku 2017), Czekolada Belgijska – wzrost sprzedaży rdr ponad 150%, dwukrotnie wzrosła sprzedaż filetów z tuńczyka. W związku z dużym, ciągłym zainteresowaniem klientów tymi produktami, znalazły się one w naszej stałej ofercie - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Marcin Domański, dyrektor handlowy w Jeronimo Martins Polska.
Fri, 19 Apr 2019 09:34:36 +0100

IKEA zebrała 8 ton ubrań dla potrzebujących

W Krotoszynie powstanie park handlowy Na dawnym terenie Krotoszyńskich Zakładów Mięsnych ma powstać park handlowy - podaje krotoszyn.dlawas.info.
Fri, 19 Apr 2019 09:21:36 +0100

EEC 2019: Czy po latach hossy na rynku nieruchomości nadchodzi czas stabilizacji czy spowolnienia?

Redan: Kontrola celno-skarbowa stwierdziła nieprzestrzeganie ustawy o CIT w 2015 Zarząd spółki Redan otrzymał wynik kontroli celno-skarbowej wszczętej 10 lipca 2017 r. w zakresie przestrzegania przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych z dnia  w zakresie dochodów osiągniętych w 2014 i 2015 roku.
Fri, 19 Apr 2019 09:16:35 +0100

Świąteczna (i nie tylko) potęga jaj Jaja to produkt numer jeden na Wielkanoc, ale oczywiście nie jedyny. Polacy nie wyobrażają sobie bowiem świątecznego stołu także bez żurku, białej kiełbasy, mięs, czy ciast i słodyczy np. mazurka i czekoladowego zająca. Święta to żniwa dla producentów tych produktów, bo w okresie przedświątecznym ich sprzedaż mocno rośnie, a nam wszystkim trudno odejść od zastawionego świątecznego stołu…
Fri, 19 Apr 2019 09:09:35 +0100


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3492374 razy

Osób online: 3


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 123 | MSN: 0 | Yahoo: 63 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0