Wydarzenia fakt.pl  Wydarzenia fakt.pl

Wydarzenia fakt.pl

Wydarzenia fakt.pl

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Tutaj jest centrum dowodzenia. NOWE ZDJĘCIA Żołnierze, policjanci, strażacy, płetwonurkowie - łącznie kilkadziesiąt osób - od trzech dni przeszukuje wody mazurskiego Jeziora Kisajno oraz jego linię brzegową i okolice. W poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka zaangażowano wszelkie możliwe środki. Akcja poszukiwawcza koordynowana jest z wielkiej posiadłości należącej do rodziny producenta filmowego, położonej właśnie nad tym jeziorem w Fuledzie. Zebrała się tam cała rodzina milionera.
Tue, 20 Aug 2019 10:52:54 GMT

Zaginięcie Piotra Woźniaka-Staraka. Trzeci dzień poszukiwań Piotr Woźniak-Starak wciąż nie został odnaleziony. We wtorek po zapadnięciu zmroku wstrzymano trwającą trzecią dobę akcję. Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka zostaną wznowione w środę rano. Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z soboty na niedzielę podczas rejsu motorówką po jeziorze Kisajno na Mazurach. W poszukiwaniach biorą udział żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, jednostki policji i straży pożarnej z Giżycka i Mrągowa oraz łodzie Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wcześniej w akcji ratunkowej brał udział śmigłowiec Komendy Głównej Policji, wyposażony w specjalny noktowizor. Do rezydencji Staraków w Fuledzie przyjeżdżają krewni, zaniepokojeni losem 39-letniego producenta filmowego. Według niepotwierdzonych informacji do których dotarł Fakt, rano na części motorówki zabezpieczono bardzo ważny ślad.
Tue, 20 Aug 2019 08:36:48 GMT

Decyzja rodziny Staraków. Popłynęli w stronę Sztynortu Piotr Woźniak-Starak zaginął na Mazurach podczas rejsu łódką po jeziorze Kisajno. Rodzina producenta filmowego ma w pobliskiej Fuledzie swoją posiadłość. To właśnie tam mieści się teraz centrum dowodzenia poszukiwaniami milionera. W akcji biorą nie tylko służby: policja, straż pożarna i WOPR, ale także bliscy zaginionego. We wtorek podjęli kolejną decyzję w sprawie tego, co jeszcze trzeba zrobić.
Tue, 20 Aug 2019 21:25:27 GMT

Zaginięcie Piotra Woźniaka-Staraka. Jest decyzja prokuratury Kolejny dzień poszukiwań producenta filmowego i milionera Piotra Woźniaka-Staraka. Mąż znanej prezenterki TVN Agnieszki Szulim zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach. Piotr Woźniak-Starak, który płynął wraz z 27-letnią kobietą, wypadł z motorówki podczas rejsu. 39-letniego milionera do tej pory nie odnaleziono. Prokuratura Rejonowa w Giżycku wszczyna postępowanie.
Wed, 21 Aug 2019 07:04:31 GMT

Meghan i Harry znów mają problem z pracownikami? Zatrudnili trzecią nianię Mały Archie - syn księcia Harry'ego i Meghan Markle nie skończył jeszcze nawet czterech miesięcy, a jego rodzice zatrudniają już trzecią nianię. Paparazzi przyłapali nową opiekunkę, kiedy razem z parą książęcą opuszczała pokład prywatnego samolotu. Co się stało z jej poprzedniczkami?
Wed, 21 Aug 2019 07:54:45 GMT

Biskupi ostrzegają rodziców przed deprawacją w szkołach. O co chodzi? Konferencja Episkopatu Polski opublikowała na swojej stronie apel do rodziców dotyczący "deprawacji w szkołach". Biskupi namawiają rodziców do złożenia rezygnacji z uczestnictwa ich dzieci w zajęciach z edukacji seksualnej. Ten przedmiot planują wprowadzić w szkołach przedstawiciele niektórych samorządów. Dlaczego przedstawiciele Episkopatu nie chcą, aby dzieci zdobywały wiedzę o seksualności człowieka?
Wed, 21 Aug 2019 06:58:32 GMT

Tak latem oszukują w jadłodajniach! Jedzenie na podłodze, wszechobecny bród i przeterminowane produkty. Wyniki kontroli przeprowadzonej przez inspekcje handlową na Pomorzu przerażają. Nadmorscy restauratorzy masowo trują i oszukują swoich klientów. Inspektorzy odwiedzili m.in. Władysławowo, Mikoszewo, Łebę, Rowy i Ustkę. Nieprawidłowości stwierdzono w 90 proc. skontrolowanych obiektów! Jakie grzechy wytknięto restauratorom?
Wed, 21 Aug 2019 05:56:27 GMT

"Oszust z Chin". Rozkochał i chciał okraść – Mówił, że chce tylko wielkiej miłości, że ma w Polsce dom i firmę, i że będzie mnie kochał. Zaczęliśmy do siebie pisać, a potem pojawiły się prośby o pieniądze… – mówi pani Anna (41 l.) z Torunia, która tylko dzięki własnej czujności nie padła ofiarą oszustwa.
Wed, 21 Aug 2019 05:13:06 GMT

Dzieci złamały łapkę Igorkowi Dramat zajączka Igorka! Malec panicznie boi się ludzi, bo z ich strony biedaka spotkał straszny los!
Wed, 21 Aug 2019 05:07:04 GMT

Sąsiad palił nam się za ścianą Pozalewane ściany, odpadające sufity, cieknąca woda i zapach spalenizny – to wszystko przez desperata, który doprowadził do pożaru jednego z domów w Jastrowiu (woj. wielkopolskie). – Po raz kolejny musimy zaczynać od nowa – żali się Barbara Bielawska (64 l.).
Wed, 21 Aug 2019 05:05:31 GMT

Łódzkie morze wysycha Tak źle nie było od 30 lat! Zalew Sulejowski, wielki sztuczny zbiornik nazywany łódzkim morzem, wysycha. Pomosty są odsłonięte, a łodzie i rowery wodne cumują w zeschniętym błocie. Z wody wynurzyły się piaszczyste łachy.
Wed, 21 Aug 2019 04:20:33 GMT

Wskoczył do łóżka znajomych, bo lunatykował! 21-latek nie zostanie skazany za napaść seksualną Gdy 21-letni Dale Kelly usłyszał od sędziego, że jednak nie pójdzie za kratki, opuścił głowę i na cały głos się rozpłakał. Młody Brytyjczyk był sądzony za napaść seksualną na dziewczynę swojego przyjaciela, czego dopuścił się, jak się okazało, podczas lunatykowania. Biegli udowodnili przed sądem, że Dalle nie wiedział co robi, bo zwyczajnie... spał.
Wed, 21 Aug 2019 03:40:30 GMT

Tragedia na wakacjach. Polak spadł z klifu w Turcji Mieszkaniec Włocławka (woj. kujawsko-pomorskie) zginął w tureckiej Dolinie Motyli. Wraz z synem wybrał się na spacer wokół malowniczej zatoki, gdzie spędzali wakacje. W czasie schodzenia z klifu mężczyzna potknął się i spadł z 230 metrów w dół. Nie miał żadnych szans na przeżycie. Ciało Polaka zostało odnalezione po wielu godzinach, a natrafił na nie dopiero użyty w akcji dron.
Wed, 21 Aug 2019 01:17:29 GMT

Kardynał pedofil zostaje za kratami. Sąd odrzucił apelację Georga Pella Sąd w australijskim stanie Wiktoria odrzucił w środę apelację złożoną przez kardynała Georga Pella od marcowego wyroku sześciu lat więzienia. Duchowny został skazany za molestowanie 13-letnich chłopców, a obrzydliwych pedofilskich czynów miał dopuścić się ponad 20 lat temu. Mimo iż minęło tak wiele czasu, sędzia nie miał wątpliwości, że kardynał krzywdził dzieci.
Wed, 21 Aug 2019 01:05:26 GMT

Matka zabójcy Pawła Adamowicza jest gotowa na spotkanie z jego rodziną Wiceprezydent Gdańska Piotr Kowalczuk regularnie spotyka się i rozmawia z panią Jolą, matką zabójcy prezydenta Pawła Adamowicza. - Czuje ogromny smutek z powodu tego, co wydarzyło się w styczniu. Jest cały czas gotowa na spotkanie z rodzicami i małżonką pana prezydenta - wyjaśnił wiceprezydent w rozmowie z Onetem. Dodał, że historia rodziny jest dowodem na to, że "system całkowicie nie działa".
Wed, 21 Aug 2019 00:21:57 GMT

Dramat w tatrzańskiej jaskini. Co z zaginionymi? Wciąż nie ma dobrych wieści z Jaskini Wielkiej Śnieżnej w Tatrach, gdzie trwają dramatyczne i wycieńczające poszukiwania dwóch grotołazów z Wrocławia. Jak przekazał we wtorek wieczorem naczelnik TOPR Jan Krzysztof, ratownicy koncentrują się obecnie na poszerzaniu przejścia w kierunku, w którym mogą znajdować się uwięzieni.
Tue, 20 Aug 2019 20:55:37 GMT

Nie żyje Jan Purzycki Jan Purzycki nie żyje. O śmierci polskiego scenarzysty poinformował w mediach społecznościowych Jerzy Chromik, a portal Onet.pl, potwierdził tę informację u Janusza Zaorskiego. Jan Purzycki był znanym scenarzystą, który pracował m.in. przy "Piłkarskim pokerze" czy "Wielkim Szu". Jan Purzycki zmarł w wieku 71 lat.
Tue, 20 Aug 2019 18:05:31 GMT

Opera w Jidysz. Tylko raz w Centrum Dialogu w Łodzi Opera w Jidysz. Tylko raz w Centrum Dialogu w Łodzi. Jedyny taki występ. Nie będzie nagrywany. Triangle Orchestra Project (muzycy i śpiewacy z Niemiec i Francji) wystawią operę łodzianina Henocha Kona – „Dawid i Batszeba".
Tue, 20 Aug 2019 17:37:27 GMT

Dramatyczna akcja w Tatrach. Wąskie, korytarze, zimno i wilgoć. Co stało się z grotołazami? W Tatrach trwa wyprawa ratunkowa w Jaskini Wielkiej Śnieżnej, gdzie utknęło dwóch grotołazów. Wąski korytarz jaskini zalała woda. Akcję rozpoczęto 17 sierpnia. Następnego dnia w niedzielę ratownikom wciąż nie udało się nawiązać kontaktu z uwięzionymi osobami. Grotołazów szukają także strażacy z Krakowa oraz górnicy. Z godziny na godzinę, szanse na uratowanie grotołazów maleją. 20 sierpnia odnaleziono ekwipunek grotołazów.
Sat, 17 Aug 2019 19:21:32 GMT

Pan młody zapadł w śpiączkę przed nocą poślubną To miał być najszczęśliwszy dzień w ich życiu. Chociaż są ze sobą od kilku lat wreszcie postanowili oficjalnie ślubować sobie miłość do grobowej deski. Po weselu nowożeńcy udali się do hotelu, gdzie czekał na nich apartament. Wcześniej Chris Mallon chciał jednak zanieść do pokoju prezenty. To wtedy doszło do tragedii.
Tue, 20 Aug 2019 17:07:24 GMT


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3581904 razy

Osób online: 2


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 127 | MSN: 0 | Yahoo: 60 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0