naTemat.pl - artykuły i wpisy blogerów

Najnowsze artykuły i wpisy blogerów z naTemat.pl

Szczyt bezczelności? Błaszczak zarzuca bezczynność marszałkowi, który od początku pomagał po nawałnicach Minister spraw wewnętrznych i administracji ostro skrytykował marszałka województwa pomorskiego. Mariusz Błaszczak zarzucił Mieczysławowi Strukowi bezczynność w obliczu nawałnic, które spustoszyły wiele miejscowości. Tymczasem Struk od samego początku zaangażował się w pomoc poszkodowanym, a sam minister jeszcze kilka dni temu apelował, by nie wykorzystywać tragedii do celów partyjnych.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 15:44:01 +0200

Mistrzyni ciętej riposty. Tak internautka przypomniała ministrowi, kto naprawdę jest w potrzebie Wiceminister Maciej Wąsik postanowił poszukać na Twitterze informacji o numerze konta Legii Warszawa. Wszystko dlatego, że drużyna piłkarska dostała od UEFA 35 tys. euro kary za niedrożne przejścia i niezgodny z przepisami "powstańczy" transparent podczas meczu rozegranego 2 sierpnia. Politykowi, który chciał wesprzeć Legię, szybko odpowiedziała internautka, która przypomniała, że w tym momencie ktoś potrzebuje pomocy bardziej niż klub piłkarski.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 15:07:58 +0200

Nie żyje Janusz Głowacki. Dramaturg, pisarz, scenarzysta "Rejsu" miał 79 lat Autor scenariusza do popularnego "Rejsu" i wielu innych filmów, dramaturg i prozaik zmarł wieku 79 lat. Informacje o miejscu i dacie pochówku przez rodzinę zostaną podane później.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 14:58:32 +0200

"Detektyw" Gmyz na tropie. Odkrył zastanawiającą prawidłowość ws. zamachów Być może nie zawsze udaje mu się zgasić papierosa przed wejściem na wizję, ale berlińskiemu korespondentowi TVP nie sposób odmówić zacięcia śledczego. Podczas gdy inni dziennikarze po prostu relacjonują co się dzieje, Cezary Gmyz dodaje do tego swój szósty zmysł.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 14:40:40 +0200

Policjant okrzyknięty bohaterem Barcelony. Matka walczyła o życie, on uspokajał jej małe dziecko Zamach w takim miejscu jak Barcelona , w której tysiące turystów spaceruje po ulicach starego miasta wywołują ogromną panikę i bardzo ważna jest szybka reakcja służb na to co się dzieje. Jeden z policjantów, którzy brali udział w akcji nazwany został bohaterem po tym, gdy świat obiegło nagranie, na którym widać jak udziela pomocy małemu chłopcu.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 14:26:33 +0200

"W takiej konfiguracji też wolałbym być z tyłu". Kolejny homofobiczny atak na Roberta Biedronia Zdjęcie Roberta Biedronia i prezydenta Białegostoku stało się doskonałą pożywką dla radnych Białegostoku, którzy nie stronili od homofobicznych żartów. Niedługo strach będzie grupie mężczyzn jeździć jednym samochodem.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 13:51:37 +0200

24-latek z Ostródy dostał z ZUS 7 tys. zł. Po pół roku odkryto, jakiej "sztuczki" użył 24-letni mieszkaniec Ostródy wyłudził z ZUS-u blisko 7 000 zł. Pieniądze spływałyby dalej, jednak urzędnicy szybko zorientowali się, że coś nie gra.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 13:51:34 +0200

Powiedzieli "chcemy uchodźców" i po zamachu w Barcelonie nie zmienią zdania. Od Katalończyków możemy się uczyć W lutym Katalończycy wyszli z domów, by pokazać swoje poparcie dla przyjmowania uchodźców. Przemaszerowali La Ramblą, tą samą, na której w czwartek leżały ciała ofiar zamachu terrorystycznego. Dla wielu polityków i internautów (nie tylko polskich) oczywistym jest, że swoją otwartością Hiszpanie sami sobie narobili kłopotu. – Oni tu nic nie mówią o uchodźcach, nie twierdzą, że to ich wina. Mówią więcej o terroryzmie i Państwie Islamskim – opowiada nam Klaudia, która mieszka i pracuje w Barcelonie. Ryszard Schnepf, były ambasador Polski w Hiszpanii, podkreśla, że to od mieszkańców tego kraju powinniśmy uczyć się tolerancji i otwartości na różne kultury.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 13:34:23 +0200

Bieg pamięci generała Błasika wywołał falę nienawiści. "Śmiało, zmieścisz się" Dziś po południu w warszawskim Lesie Kabackim odbędzie się Bieg Upamiętniający generała Andrzeja Błasika, który zginął w katastrofie smoleńskiej. To, jak zareagowali na tę wiadomość internauci, przekracza granice dobrego smaku.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 13:22:19 +0200

"Kto nie żyje, niech odpoczywa w pokoju". Abp Głódź jedną wypowiedzią rozzłości polityków PiS Szał dekomunizacyjny trwa już od dobrych kilku miesięcy. To nie tylko konieczność zmiany ulic, czy likwidacji pomników mających związek z władzą PRL-u czy Związkiem Radzieckim, ale także odbieranie emerytur i stopni wojskowych. Szczególnie generałowi Jaruzelskiemu i Kiszczakowi. Jednak sprzeciw przyszedł z najmniej oczekiwanej strony.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 13:05:54 +0200

Polski ksiądz znalazł przyczynę zamachu w Barcelonie. Jego wypowiedź w TVP to kuriozum Patrząc na to, co mówi się po każdym z zamachów w Europie Zachodniej można dojść do wniosku, że lepiej byłoby nie zapraszać publicystów do ich komentowania. W przypadku ostatniego zamachu w Barcelonie, jego powodem okazuje się być... rozwiązłość.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 13:01:29 +0200

Wiceminister zdrowia: chcemy edukować chorych, żeby nie dawali się oszukiwać znachorom Chyba po raz pierwszy przedstawiciel Ministerstwa Zdrowia w osobie wiceminister Józefy Szczurek-Żelazko wziął udział w konferencji, na której prelegentem był również znany znachor Jerzy Zięba. W sieci zawrzało. Jak to, wiceminister zdrowia razem ze znachorem? Okazuje się, że pani wiceminister stawiła się na konferencji, żeby dementować nieprawdziwe teorie tzw. medycyny alternatywnej. W rozmowie z naTemat tłumaczy, dlaczego przedstawiciele resortu powinni uczestniczyć także w takich spotkaniach.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 12:47:37 +0200

Średniowieczne głosy kobiet Rozpoczęła się właśnie kolejna odsłona wrocławskiego festiwalu Forum Musicum, związanego z Narodowym Forum Muzyki, lecz odbywającego się w różnych zabytkowych przestrzeniach stolicy Dolnego Śląska, co nie dziwne, gdyż festiwal dedykowany jest muzyce dawnej, a nawet bardzo dawnej, do czego przejdę niebawem.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 11:50:36 +0200

Na kłopoty propaganda. Gdy zawodzi rząd i ministrowie, na front walki wysuwa się rzecznika MON i reportera TVP Walka ze skutkami nawałnic na Pomorzu to jedno, a próby uratowania wizerunku po totalnej kompromitacji rządu i urzędników to drugie. Pierwsza na pierwszy front walki o dobre imię dobrej zmiany poszła telewizja publiczna. Dzisiaj do pomocy wezwano rzeczniczkę MON-u.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 11:44:57 +0200

DZIENNIK NORWESKI Poranek w Oslo. Jest słonecznie i spacerowanie po tym niedużym mieście (600 tys. mieszkańców) jest podwójnie przyjemne: że w słońcu, i że miasto jest przyjazne, nie przytłacza. Prosto od dworca kolejowego można przejść główną ulicą Karl Johan Gate, gdzie na jej drugim końcu, na...

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 11:06:38 +0200

Satyryk "Studia Yayo" pozazdrościł europosłowi Czarneckiemu. Makowski chce odpowiedzialności zbiorowej dla muzułmanów Niestety, kolejne zamachy w Europie Zachodniej nie generują w Polsce merytorycznych pomysłów na walkę z terroryzmem, nie brakuje za to coraz głupszych wypowiedzi. Po radosnym wpisie wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego Ryszarda Czarneckiego o ostrzelaniu łodzi z imigrantami na Morzu Śródziemnym, na naprawdę szokujący pomysł wpadł Ryszard Makowski.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 10:52:56 +0200

Polska w ruinie Dwa lata rządów PiS wystarczyły, aby populistyczne hasło stało się w pełni zrealizowaną obietnicą wyborczą. Faktycznie mamy dziś nieudolne i teoretyczne państwo. Symbolami tego państwa są grzęznąca w błocie terenówka oraz minister Macierewicz w lakierkach i garniturze, który pojechał zrobić sobie zdjęcie na tle skutków nawałnicy.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 10:42:42 +0200

Kolejny cios. Na nawałnicach i tragedii może zarobić skarbówka. Będzie ściągała podatki z tego co uzbierano Wydaje się, że w przypadku zniszczeń po nawałnicach na północy Polski rząd już bardziej nie może się skompromitować. A jednak. Tym razem urzędy skarbowe opodatkują... pomoc dla poszkodowanych. Zatrzymać to może minister finansów. Jak na razie, nic w tej sprawie jednak nie zrobił.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 10:15:41 +0200

"Wiadomości" wykorzystały zamach, by uderzyć w Tuska. "Jest jakaś granica żenady?" Nic nie jest w stanie powstrzymać dobrej zmiany w TVP od ataków na Donalda Tuska i ciągłego udowadniania, że wszystko co złe (czy to w Polsce czy w Europie) to jego wina. A przynajmniej ponosi współodpowiedzialność. Tym razem ciosem w Tuska był... zamach w Barcelonie.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 09:22:36 +0200

Niesamowity widok na niebie w okolicach Gryfic. Takie niebezpieczne zjawiska w Polsce zdarzają się rzadko Po kilku spokojnych dobach, gwałtowna pogoda znów dała się we znaki. Tym razem swojego dobytku i samych siebie musieli pilnować mieszkańcy zachodniej Polski. Były burze, deszcz z gradem, a nawet trąby powietrzne.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 19 Aug 2017 08:46:12 +0200


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3051446 razy

Osób online: 1


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 133 | MSN: 5 | Yahoo: 98 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0