naTemat.pl - artykuły i wpisy blogerów

Najnowsze artykuły i wpisy blogerów z naTemat.pl

Komendant odwołany, trzech bojówkarzy z zarzutami. Państwo wreszcie zaczęło działać ws. ataku Młodzieży Wszechpolskiej Podinsp. Piotr Kostkiewicz nie jest już komendantem miejskim policji w Radomiu. Jak poinformowała mazowiecka komenda wojewódzka, dowódcę tego odwołano w związku z niedawnym atakiem prawicowej bojówki na ludzi protestujących przeciwko polityce Prawa i Sprawiedliwości. Natomiast trzej sprawcy tego pobicia zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 27 Jun 2017 10:34:37 +0200

Neumann o szokujących słowach Mazurek na temat ataku w Radomiu: Polska brunatnieje i oni muszą to wreszcie zrozumieć! Jestem zdruzgotany tym, co robi Prawo i Sprawiedliwość – mówił we wtorkowy poranek na natnie TVN24 szef klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Sławomir Neumann. – Nie można zachęcać do tego, żeby młodzi ludzie o skrajnie narodowych poglądach chodzili po ulicach i tłukli obywateli! To nie jest państwo demokratyczne – podkreślał jeden z liderów opozycji.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 27 Jun 2017 10:19:47 +0200

Brunatny PiS Pierwszy raz pomyślałem, że może warto wyjechać z Polski. Choćby do Niemiec, bo oni mają to już za sobą...

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 27 Jun 2017 10:09:04 +0200

Podwójne życie polskich galerii i muzeów, czyli Internetowy poradnik wakacyjny To już dawno nie są smutne sale z zakurzonymi eksponatami. Galerie i muzea w Polsce nie tylko przechodzą metamorfozę, ale prowadzą bogate życie w wirtualnym świecie. Podróżując po kraju warto zajrzeć do wielu z nich, zwłaszcza, że możecie poprzedzić wizytę w realu spacerem wirtualnym. Dziś w naszym subiektywnym przewodniku wybrane muzea i galerie z ciekawą propozycją dla Internautów.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 27 Jun 2017 09:12:46 +0200

Najnowszy sondaż. Przed wakacjami Kaczyński ma powody do zadowolenia, ale do Sejmu weszłoby aż sześć partii Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w czerwcu to wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość, choć nie miałoby większości potrzebnej do samodzielnych rządów. Do Sejmu weszłoby aż sześć partii.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 27 Jun 2017 08:21:13 +0200

Air Show w Radomiu z "drobną zmianą.” W tym roku nie będzie można podziwiać akrobacji samolotowych Płk Kazimierz Dyński, szef Biura Organizacyjnego Air Show 2017, przyjechał do Radomia, by opowiedzieć radnym o organizacji imprezy. - Mimo starań nie mamy żadnego potwierdzenia od zespołów akrobacyjnych. W większości wystąpią więc soliści – przyznał.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 27 Jun 2017 07:42:33 +0200

Trybunał Konstytucyjny przestaje być potrzebny? Jego autorytet jest w ruinie, radykalnie spadła liczba zapytań prawnych Autorytet Trybunału Konstytucyjnego jest dzisiaj w ruinie. Przynajmniej w oczach sędziów sądów powszechnych. Radykalnie zmniejszyła się liczba pytań prawnych kierowanych przez sądy do TK - podaje "Dziennik Gazeta Prawna".

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 27 Jun 2017 06:48:13 +0200

Giertych składa "samokrytykę” w sprawie swojej imprezy. "Serwowano…alkohol, a goście śpiewali 'Sto lat'" "Ja, Giertych Roman syn Macieja i Antoniny powalony brutalnymi faktami ujawnionymi przez media (pół Teleexpressu poświęcono moim zbrodniom) postanowiłem ze skruchą przyznać się do winy i dokonać publicznej, dalszej autodenuncjacji” – napisał na Facebooku mecenas Giertych i ironicznie zaapelował o powołanie komisji śledczej, która zbadałaby okoliczności zorganizowania przez niego imprezy w ostatni weekend.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 27 Jun 2017 06:04:22 +0200

Wszyscy tylko o Międlarze, a jego towarzysz zbiera do kupy polskich nacjonalistów. Kim jest Piotr Rybak? Ostatnio leciał z Jackiem Międlarem do Londynu i, tak jak on, nie został wpuszczony na teren Wielkiej Brytanii. Razem z nim udziela wywiadów, skanduje hasła "Nie islamska, nie laicka, Polska tylko katolicka", przed sądem zorganizował protest w jego obronie. Piotr Rybak ma wyrok na karku za spalenie żydowskiej kukły we Wrocławiu, ale nadal głośno krzyczy o żydokomunie i żydowskiej nacji, która niszczy Polskę. I jeszcze teraz, jak się okazuje, jest współzałożycielem nowej nacjonalistycznej organizacji.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 27 Jun 2017 05:18:58 +0200

Będzie ekshumacja, aby ustalić ojcostwo. Chodzi o miliony złotych odszkodowania od skarbu państwa Hiszpania nie Polska, ale też żyje sprawą ekshumacji. Sąd w Madrycie zdecydował o ekshumacji szczątków słynnego artysty, Salvadora Dali. Chodzi o ustalenie ojcostwa, jeśli testy DNA potwierdzą, czy to mieszkanka Girony będzie mogła ubiegać o spadek.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 27 Jun 2017 05:15:34 +0200

Syn premier Szydło odprawiał mszę na Jasnej Górze więc wydarzenie nabrało rangi państwowej. Przyjechała mama i pół rządu Tymoteusz Szydło ma szanse zostać drugim najważniejszym w Polsce duchownym. Na odprawianą przez niego mszę, przy asyście ojca Rydzyka, zjechał nie tylko rząd na czele z mamą - premier Beatą Szydło, ale także sam prezes Jarosław Kaczyński.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 27 Jun 2017 05:15:19 +0200

Co czytać podczas wakacji? cz. II ... czyli czas na reportaże

Czytaj więcej w naTemat.pl
Mon, 26 Jun 2017 23:43:46 +0200

Toruński syndrom W tym roku o Toruniu dużo się pisze. Porażki i frustracje to zawsze nośny temat przynoszący wiele kliknięć, zwiększający nakład czy podnoszący oglądalność. Wiele znakomitych osobistości żużlowego świata mówi z chęcią o tym, co się dzieje w Grodzie Kopernika. Zaś kolejne upadki Adriana Miedzińskiego przyciągają większą uwagę niż historyczny wynik toruńskich koszykarzy. Co się dzieje w Toruniu??? Otóż nic nowego- choroba trwa od lat.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Mon, 26 Jun 2017 21:56:09 +0200

"Ja zrobiłam konkretne rzeczy dla państwa". Julia Przyłębska udzieliła TVP Info wywiadu, w którym zaatakowała krytyków Jeśli chodzi o ocenę zgodności z prawem wyboru prezesa Trybunału Konstytucyjnego, później powołania prezesa Trybunału przez prezydenta, to sędzia Łączewski jak i sądy powszechne nie są do tego uprawnione. Poza kognicją sądów powszechnych jest dokonywanie takiej oceny, prowadzenie jakichkolwiek postępowań w tym zakresie. Sądy nie są do tego uprawnione – oburzała się Juliia Przyłębska w poniedziałkowy wieczór na antenie TVP Info.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Mon, 26 Jun 2017 21:29:30 +0200

Meller przeciwny przyjmowaniu uchodźców i zdania nie zmieni. "Zdaję sobie sprawę, że jestem mniejszością w mniejszości" Marcin Meller stwierdził w TVN24, że "niekoniecznie chciałby mieć świat islamu u siebie". I choć w podobnym tonie wypowiada się od lat, teraz jego głos usłyszała prawica. Krytycy już się uaktywnili, dziennikarz zbiera cięgi i w rozmowie z naTemat przyznaje: – To samo na temat uchodźców mówiłem ze 30 razy.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Mon, 26 Jun 2017 20:01:34 +0200

Busola W wiedeńskim mieszkaniu Franz Ritter po raz kolejny zmaga się z bezsennością tęskniąc jednocześnie za ukochaną Sarą i nie mniej pożądaną dawką opium. Mężczyzna rusza w podróż myśli, w której jedyny kierunek wyznacza pragnienie tego, co utracił.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Mon, 26 Jun 2017 19:28:02 +0200

Złe wieści dla PiS. Najnowsze dane z polskich porodówek mogą wskazywać, że skończył się "efekt 500+" Prawo i Sprawiedliwość rozrzutność na program Rodzina 500+ tłumaczy nadzieją na realizację bardzo konkretnego planu na przyszłość. Od początku zakładano przecież, że te pieniądze nie tyle mają służyć walce z ubóstwem, co zachęcać Polaków do mnożenia się. I przez wiele miesięcy po nadejściu "dobrej zmiany" statystyki pokazywały, że "efekt 500+" na porodówkach jest zauważalny. Aż do teraz...

Czytaj więcej w naTemat.pl
Mon, 26 Jun 2017 18:41:29 +0200

"Akcja wywołuje reakcję". Szokujące słowa Mazurek o pobiciu demonstrujących przeciwko PiS przez prawicową bojówkę Rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości zabrał głos w sprawie bulwersującego zajścia w Radomiu, gdzie narodowcy bili demonstrujących przeciwników Prawa i Sprawiedliwości. I... chyba byłoby lepiej, gdyby nic nie mówiła.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Mon, 26 Jun 2017 18:33:11 +0200

Kulisy "głośnej imprezy" u Giertycha. Rzeczywistość jest nieco inna niż chcieliby wszyscy krytycy Śmietanka towarzyska Warszawy, lądujące helikoptery z gośćmi, dudniąca muzyka, lejący się alkohol i... aż dwie interwencje policji. Impreza, którą urządził w sobotę mecenas Roman Giertych była podobno nie tylko pełna przepychu, ale także wyjątkowo uciążliwa dla sąsiadów. Sęk w tym, że oczekiwania i rzeczywistość bardzo często się rozmijają. I niejako tak też było w tym przypadku.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Mon, 26 Jun 2017 16:58:44 +0200

To jego napadło czterech nacjonalistów w Radomiu. "Pytam, dlaczego tam nie było żadnego policjanta"? Andrzej Majdan, członek KOD, podczas zgromadzeń organizowanych przez komitet jest funkcyjnym przedstawicielem straży KOD, która dba o porządek podczas manifestacji. Tym razem sam padł ofiarą napaści grupy nacjonalistów. – Próbowano mi wyrwać megafon, szarpano mnie za plecak. W pewnym momencie zostałem zaatakowany od tyłu, straciłem równowagę, a czterech typów zaczęło mnie kopać. To była zwykła napaść fizyczna – opowiada m.in. Majdan w rozmowie z naTemat.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Mon, 26 Jun 2017 16:23:12 +0200


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 2989721 razy

Osób online: 2


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 130 | MSN: 5 | Yahoo: 97 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0