naTemat.pl - artykuły i wpisy blogerów

Najnowsze artykuły i wpisy blogerów z naTemat.pl

Nowe fakty w sprawie zabójstwa polskiej imigrantki w Berlinie. Ahmed T. należał do osławionego gangu Hells Angels W niemieckiej prasie pojawiają się nowe informacje w sprawie 39-letniego Ahmeda T., który w w czwartek w Berlinie zabił swoją 32-letnią partnerkę Patrycję F. Okazuje się, że morderca polskiej imigrantki w przeszłości należał do motocyklowego gangu Hells Angels, osławionego brutalnością i licznymi przestępstwami na całym świecie.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 21:59:35 +0200

Robert Lewandowski pobił kolejny rekord w barwach Bayernu Monachium. Wystarczył mu jeden gol Jeden gol – tyle wystarczyło, aby Robert Lewandowski pobił kolejny rekord Bundesligi. Chodzi o oczywiście o liczbę koron króla strzelców. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski trzeci taki tytuł zapewnił sobie podczas sobotniego spotkania z Bayernu Monachium z Hannover 96.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 21:06:03 +0200

Dlaczego Avicii zmarł tak nagle? Jego brat rozpoczyna w Omanie prywatne śledztwo Śmierć Tima Berglinga znanego jako DJ Avicii wstrząsnęła światem muzycznym. Powodów tragicznych wydarzeń, do których doszło w Omanie szuka teraz jego brat David. Chce odtworzyć ostatnie godziny życia muzyka i producenta muzycznego.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 20:31:18 +0200

Bójki, wibrator pod fotelem, pani tylko od trailerów. Pracownicy kina o historiach z klientami, które nadają się na film Polscy widzowie to nieokrzesana banda, która robi awantury i śmieci w kinach? A może, to kulturalna publiczność, która wprowadza legendarną magię na seanse? Każdy z nas ma wyrobione zdanie o tym, jak zachowują się inni na pokazach. A jak nas widzą ci, którzy stykają się z publiką każdego dnia? Pracownicy multipleksów mają sporo do powiedzenia na temat negatywnych zachować widzów, ale i te pozytywne też się czasem zdarzają.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 19:55:32 +0200

"Nagrody zostały zwrócone na cel charytatywny". Mariusz Błaszczak na spotkaniu z wyborcami przyznał się do błędu Rozpoczął się objazd najważniejszych polityków PiS po Polsce, podczas którego działacze partii rządzącej mają zażegnać kryzys wizerunkowy i zniżkowy trend w sondażach. W tym celu w sobotę Dąbrówkę na Mazowszu odwiedził szef MON Mariusz Błaszczak. I przyznał, że nagrody dla członków rządu były błędem.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 19:13:46 +0200

Krystyna Pawłowicz znowu straciła nad sobą kontrolę. Posłanka PiS ostro atakuje... prezydenta Andrzeja Dudę Protest rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych wywołuje dużo emocji, szczególnie dużo złych po prawej stronie sceny politycznej. Pod ostrzał dostał się także Andrzej Duda. Nie tylko jednak ze strony protestujących. Do tego grona dołączyła Krystyna Pawłowicz.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 18:10:48 +0200

"Kazimierz przytulił 213 tys. zł.", Lucyna przytuliła 108 tys. zł...". PSL zalewa Twittera danymi o rozrzutności władzy Polskie Stronnictwo Ludowe znów przypuściło atak na Prawo i Sprawiedliwość. Na Twitterze pojawiają się kolejne wpisy ludowców ukazujące kwoty, jakie ludzie związani z PiS pobrali z państwowej kasy w zeszłym roku. W niektórych przypadkach sumy po prostu zwalają z nóg.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 17:06:51 +0200

Szybciej, taniej i równie dobrze. Polskie firmy już zacierają ręce, bo PiS chce budować bloki z drewna Domy z drewna są bardziej ekologiczne, tańsze i szybsze w budowie. Ich zalety dostrzegł także minister środowiska Henryk Kowalczyk. Zapowiedział, że m.in. jego resort wybuduje kilka tysięcy takich budynków do końca 2019 roku. Wszystko w ramach programu Mieszkanie plus. Ale czy to wykonalne?

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 16:47:06 +0200

PO przygotuje alternatywę dla nowego podatku. Mają własny pomysł na nową pomoc dla rodziców osób niepełnosprawnych Platforma Obywatelska nie zamierza biernie przyglądać się nowym problemom osób wychowujących dzieci niepełnosprawne. Jak zapowiedział w sobotę przewodniczący największej partii opozycyjnej Grzegorz Schetyna, już za kilka dni jego ludzie mają przedstawić projekt poprawiający poziom pomocy dla środowiska, którego przedstawiciele protestują w Sejmie.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 16:15:23 +0200

Brutalne zabójstwo polskiej imigrantki w Berlinie. Partner zabił kobietę na oczach jej dzieci Mieszkająca w Berlinie 32-letnia imigrantka z Polski zginęła od licznych ran kłutych. Kobieta osierociła czwórkę dzieci. Do zabójstwa doszło zaraz po interwencji policji. Kobieta chciała rozstać się ze swoim partnerem. Jak donosi "Berliner Zeitung", związek Patrycji F. i Ahmeda T. trwał 11 lat.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 16:15:06 +0200

Tej nocy nie można przespać. Na bezchmurnym niebie zobaczymy sporo "spadających gwiazd" Dziś w nocy zadzieramy głowę wysoko do góry. Będziemy świadkiem zjawiska astronomicznego potocznie zwanego deszczem Lirydów. Polska jest świetnym punktem obserwacyjnym do oglądania roju "spadających gwiazd", którego maksimum przypada właśnie na 21-22 kwietnia.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 15:32:28 +0200

Korzystajcie dopóki można. Po weekendzie nie będzie już tak słonecznie, a na majówkę prognozy są jeszcze gorsze W ten weekend można naprawdę skorzystać z pogody. Kto tylko może, wyrusza na rowery, plaże czy miejskie bulwary. I warto to zrobić, bo zaraz po weekendzie aura nie będzie już taka łaskawa. Jeszcze gorsze wiadomości pogodowe są na długi majowy weekend.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 14:57:04 +0200

Wulgarny okrzyk pod adresem prezesa PiS. Reakcja tłumu na manifestacji antyfaszystowskiej zaskakuje W odpowiedzi na marsz ONR, w Gdańsku zorganizowano manifestację antyfaszystowską. Pomysłodawcą pikiety był prezydent miasta Paweł Adamowicz. Ponad tysiąc osób przyszło wyrazić swój sprzeciw wobec rosnących w siłę nacjonalistów. Niestety, na pokojowej demonstracji miał miejsce incydent.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 14:30:59 +0200

Wielki protest nauczycieli w Warszawie. Domagają się 1000 zł podwyżki i dymisji minister Anny Zalewskiej Ok. 5 tys. nauczycieli protestuje przed budynkiem Ministerstwa Edukacji Narodowej pod hasłem "Mamy dość!". Domagają się przede wszystkim podwyżek i odwołania szefowej resortu Anny Zalewskiej. Na transparentach rodziców, nauczycieli i związkowców można przeczytać: "Chcemy pracować i żyć godnie", "Reforma Zalewskiej = chaos i nierówność", "Za pracę – godna płaca".

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 13:39:10 +0200

Jakie poparcie dla Koalicji Obywatelskiej? Najnowszy sondaż preferencji partyjnych Platforma Obywatelska i Nowoczesna zawiązały porozumienie, które ma pomóc zdobyć głosy w nadchodzących wyborach. Według nowego sondażu IBRiS dla "Faktu" i Onetu Koalicja Obywatelska wzmocniła pozycję opozycji, ale wciąż nie ma szans z Prawem i Sprawiedliwością. Jakie jest obecne poparcie dla partii politycznych?

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 12:38:12 +0200

Zarabiają nawet 1000 złotych za wieczór. Pracują w branży disco-polo i nie muszą nawet śpiewać Muzyka, która zawładnęła remizami w latach 90., dziś jest już stałym punktem polskiego mainstreamu. Przyznam, że sam unikam tej "potupajki" jak tylko mogę. Na złość mamie i Zenkowi wyłączam jej "granie na czekanie" - "Przez Twe oczy zielone". Sam fenomen przybrał jednak rozmiary kolosa. Nie da się temu zaprzeczyć. O zarobkach muzyków powiedziano już wiele. A jak wygląda życie innych osób z branży - tancerzy?

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 12:18:56 +0200

Wiadomo ile zarabiały "modelki" w Dubaju. Handlowano nimi jak towarami w sklepie To najgłośniejsza i najbardziej rozchwytywana książka ostatnich dni w Polsce. Jak donoszą media - na pniu rozszedł się cały nakład "Dziewczyn z Dubaju" Piotra Krysiaka. 10 tys. książek sprzedano w 3 dni. Dziennikarz opisuje w niej mechanizmy seksbiznesu, w którym uczestniczyły polskie modelki i celebrytki. Ile zarabiały jako panie do towarzystwa bogatych biznesmenów?

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 11:39:25 +0200

"Nieludzki" i "antychrześcijański". Duchowny krytykuje projekt "Zatrzymaj aborcję" oraz polskich biskupów Ojciec Ludwik Wiśniewski ostro skrytykował obywatelski projekt "Zatrzymaj aborcję". "Jest faryzejski i nieludzki. Ośmielę się powiedzieć: antychrześcijański" – napisał na łamach "Tygodnika Powszechnego". Dominikanin zdecydował się na użycie odważnych epitetów również pod adresem polskich biskupów. Skoro popierają zakaz aborcji, to powinni wspierać rodziców finansowo.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 10:41:33 +0200

Uniewinnił działaczy KOD, właśnie usłyszał zarzuty dyscyplinarne. "Dla środowiska sędziowskiego to czytelny sygnał” Zastępca rzecznika dyscyplinarnego przy Sądzie Okręgowym w Suwałkach postawił dwa zarzuty sędziemu Dominikowi Czeszkiewiczowi, który w styczniu ubiegłego roku uniewinnił działaczy Komitetu Obrony Demokracji. Sędziowie nie mają wątpliwości, że to sprawa polityczna.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 10:30:00 +0200

Macierewicz w tournée po USA. Rozdaje raporty z komisji smoleńskiej i opowiada o "ataku Rosjan" Poseł PiS Antoni Macierewicz oraz podkomisja smoleńska polecieli do Stanów Zjednoczonych. Wręczają raporty o katastrofie i opowiadają Polonii o swoich teoriach dotyczących przyczyn. Amerykanie i mieszkający tam rodacy dowiadują się, że był to rzecz jasna atak Rosjan.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 21 Apr 2018 09:44:36 +0200


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3281473 razy

Osób online: 5


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 140 | MSN: 5 | Yahoo: 103 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0