naTemat.pl - artykuły i wpisy blogerów

Najnowsze artykuły i wpisy blogerów z naTemat.pl

Piątek znowu to zrobił! Szalony gol Polaka w meczu Milanu z Bergamo Każdy kolejny mecz to kolejny niezwykły wyczyn Krzysztofa Piątka. W sobotę polski piłkarz zachwycił we Włoszech niesamowitym golem podczas meczu AC Milan z Atalantą Bergamo. Strzelił do bramki właściwie z zamkniętymi oczami.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 22:01:26 +0100

Gawłowski zatroskany o Kaczyńskiego. Przygotował prezesowi PiS... więzienny poradnik Jak ujawniono w weekend, część prokuratorów uznaje, iż szybkie umorzenie sprawy zapoczątkowanej doniesieniem austriackiego biznesmena Geralda Birgfellnera jest wręcz niemożliwe. W związku tym poseł PO Stanisław Gawłowski postanowił udzielić pewnych rad prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu...

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 21:49:15 +0100

Dlaczego król dostał wodę później, niż reszta Krakowian? Są rzeczy tak oczywiste, że wcale o nich nie myślimy, gdy są. Natomiast bardzo mocno odczuwamy ich brak. Jedną z takich rzeczy jest woda. Odkręcamy kran – i leci! Ale skąd się bierze, jaką przebywa drogę, zanim do nas dotrze, komu ją zawdzięczamy – nad tym się nie zastanawiamy. A czasem warto!

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 21:00:52 +0100

Szykują zmiany w Jarocinie. Legendarny festiwal rockowy może zostać... imprezą disco polo Jarociński festiwal to legenda polskiej muzyki rockowej i punkowej. Jednak czeka go poważny lifting. I to niekoniecznie taki, który spodoba się jego stałym bywalcom, co niepokoi nie tylko miłośników muzyki, ale i opozycyjnych radnych.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 20:50:29 +0100

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans? Fani znaleźli rzekomy dowód Oni się kochają. Tak twierdzą fani Lady Gagi i Bradley'a Coopera, jednego z najpopularniejszych aktorskich duetów ostatnich miesięcy. Wielu nie ma wątpliwości, że ich romans jest faktem. Dowody? Tatuaż, pierścionek zaręczynowy i... chemia.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 20:10:45 +0100

"Młodzież nie sięgnie po rady Lwa-Starowicza". Robią sobie jaja i uczą o seksie na YouTube Youtuberzy stojący m.in. za kanałem Abstrachuje.TV zabrali się za edukację seksualną Polek i Polaków. Odpalili właśnie projekt "Jak TO robić?”, w którym prowadzą młodych ludzi przez meandry cielesności, robiąc to – a jakże – w sposób zabawny. Dziś Rafał Masny, członek (za przeproszeniem) zarządu spółki Abstra sp. z o.o., opowiada, czy zamierza stać się Michaliną Wisłocką, Zbigniewem Lwem-Starowiczem i Anją Rubik w jednym.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 19:20:28 +0100

"Ale macie siostry bałagan w tym archeo". Brejza ma nowe znalezisko ws. Srebrnej "Nie Marcin, a Jacek. Małgorzata Kujda jako Barbara, a wcześniej Maria" – Krzysztof Brejza udowadnia, że fundatorzy Instytutu im. Lecha Kaczyńskiego... chyba nie znają swoich imion. Niezłomny śledczy opozycji na Twitterze ujawnił dokument z chwili "dokooptowywania zaginionego księdza" do rady wpływowej fundacji.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 19:12:47 +0100

LIST DO OBYWATELI RP Drodzy Obywatele RP Drodzy Przyjaciele

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 18:51:06 +0100

"Jagoda zabierze wszystko, wiadomo". To był jeden z najgorszych "żartów" Strasburgera Wszyscy lubimy żarty, ale pod warunkiem, że są one i śmieszne, i na miejscu. O tej zasadzie zapomniał w jednym z odcinków "Familiady" Karol Strasbuger, kiedy postanowił "żartobliwie" skomentować wagę jednej z uczestniczek.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 18:46:13 +0100

Stoch w formie, ale musiał ulec genialnemu Niemcowi. Dobry start Willingen Five To był świetny występ polskich skoczków w Willingen – w pierwszej piątce znalazło się aż trzech biało-czerwonych. Jednak po sobotnim konkursie jest też pewien niedosyt. A to dlatego, że Kamil Stoch był wręcz dosłownie o krok od wygranej, a Piotr Żyła od podium.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 18:19:26 +0100

Kardynał wydalony ze stanu kapłańskiego. Papież Franciszek ukarał go za pedofilię Był kardynałem Waszyngtonu, cieszył się prestiżem, molestował dzieci i dorosłych. Theodore McCarrick został uznany winnym nadużyć seksualnych i decyzją Watykanu przestał być księdzem. Chociaż nie jest to zaskoczeniem, bo komentatorzy spodziewali się takiego biegu wydarzeń, to jest to duży krok na drodze do położenia kresu pedofilii w Kościele, czego podjął się Ojciec Święty.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 17:58:37 +0100

PO z dużym spadkiem, Wiosna też kiepsko. Nowy sondaż ośmiesza opozycję Partia rządząca nadal mocno trzyma się w sondażach, a powodów do zadowolenia nie ma żadna formacja opozycyjna – takie wnioski można wyciągnąć po opublikowanym w weekend badaniu Kantar Public.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 17:35:47 +0100

Kolejna afera rzuca cień na PiS. Na Dolnym Śląsku ujawniono "ośmiornicę śmieciową" Obozowi "dobrej zmiany" nie brakuje kryzysów, tymczasem weekendowe doniesienia "Faktu" zapowiadają tylko nowe kłopoty. Z informacji opublikowanych przez dziennik wynika, że wpływowe w środowisku PiS osoby mają być wplątane w "śmieciową ośmiornicę". Czyli aferę, w której chodzi m.in. o nielegalny "import" do Polski... niemieckich śmieci.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 16:41:18 +0100

Jest decyzja! SLD wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z list Koalicji Europejskiej Zapowiedzią tej decyzji był wpis na Twitterze Grzegorza Schetyny, który w piątek polecał wszystkim słuchanie piosenki The Beatles "Come Together". Teraz wszystko stało się jasne – SLD wystartuje do wyborów do europarlamentu w ramach Koalicji Europejskiej.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 16:08:09 +0100

"Zmarnowane" pokolenie 40-latków. To m.in. dlatego efekt 500 plus był tak krótkotrwały To dopiero wstępne dane za rok 2018, ale już poraziły. Liczba zgonów w 2018 r. była najwyższa od czasów II wojny światowej. Zmarło aż 414 tys. osób. To oznacza, że znów spadła liczba ludności, bowiem urodzeń było o wiele mniej – 388 tys. Wyszło przy tym, że to, z czego przed rokiem cieszył się rząd PiS, trwało tylko moment – znów nastąpił spadek liczby urodzeń dzieci. Dlaczego? Oczywiście jednym zdaniem wyjaśnić się tego nie da. Ale warto się tu przyjrzeć grupie obecnych 40-latków.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 16:02:37 +0100

Diabeł Urubu Lata 50. XX wieku, Gibeah, jamajska prowincja, gdzieś na samym krańcu świata. W maleńkim miasteczku zaczynają dziać się rzeczy oburzające społeczność – oto pastor Blight, ostoja i moralne oparcie, popada w alkoholizm, szybko staczając się na dno. Ale gdy wierni zaczynają się...

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 15:46:54 +0100

Polska pożegnała Jana Olszewskiego. Aż trudno uwierzyć, co o byłym premierze mówił Antoni Macierewicz W sobotę w warszawskiej katedrze świętego Jana Chrzciciela pożegnano Jana Olszewskiego. Byłego premiera chwalili przedstawiciele rządu i przyjaciele. Antoni Macierewicz tak się zapędził w pochwałach dla swojego przyjaciela, że przypisał mu program "Rodzina 500+" i Wojska Obrony Terytorialnej.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 15:05:43 +0100

Amerykańska Akademia Filmowa znowu się złamała. Wycofała się z największej zmiany na gali Oscarów Miało być odważnie i krócej, ale wyszło jak zwykle. Na tegorocznej ceremonii oscarowej widzowie zobaczą wręczenie nagród we wszystkich kategoriach. Akademia najwyraźniej przestraszyła się buntu w Hollywood, kiedy ogłosiła, że w telewizji nie pokazane zostanie wręczenie nagród m.in. za zdjęcia i montaż.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 14:48:39 +0100

Odzyskiwanie Skłodowskiej z Marie Curie - praca w toku Ranking The Spectator Index powinien poruszyć Polaków, bo są powody do dumy. Nasza rodaczka ustępuje jedynie Einsteinowi wśród największych uczonych w historii! Za nią Newton i inni wielcy. Jest jednak kłopotliwe „ale”... W rankingu figuruje Marie Curie. Dla świata Francuzka, godna miejsca w paryskim Panteonie.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 14:21:08 +0100

Gliński otwiera kolejny front. Minister kultury nie przedłużył umowy z dyrektorem muzeum Polin Prof. Dariusz Stola został dyrektorem Muzeum Polin 1 marca 2014 r. na okres pięciu lat z możliwością przedłużenia. Ale Piotr Gliński umowy przedłużyć nie chce. Po zarzutach dotyczących "szkalowania Polski" przez Stolę minister ogłosi konkurs na nowego dyrektora Muzeum Polin.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Sat, 16 Feb 2019 13:57:33 +0100


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3451087 razy

Osób online: 1


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 176 | MSN: 5 | Yahoo: 103 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0