naTemat.pl - artykuły i wpisy blogerów

Najnowsze artykuły i wpisy blogerów z naTemat.pl

Drastyczny film spod polskiego centrum handlowego. "Nie broń się k***o, rozumiesz?!" Do szokującego zdarzenia doszło w okolicach jednego z centrów handlowych w Bydgoszczy. Nagranie z zajściem obiegło już media społecznościowe, a sprawę bada policja.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 14:39:41 +0200

Jacek Kurski winą za złą kondycję mediów publicznych obarcza poprzedników. I zapewnia, że udało się odwrócić tę sytuację Prezes TVP Jacek Kurski znalazł już wyjaśnienie, dlaczego widzowie odpływają od mediów publicznych. Winni są jego poprzednicy, którym zależało na osłabieniu mediów. Twierdzi, że teraz udało się odwrócić ten trend i teraz będzie już coraz lepiej.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 14:32:09 +0200

Magda Gessler: "Te grzyby mogą się równać truflom". Jest ich mnóstwo w polskich lasach. Jak je znaleźć i przyrządzić? "Zostawmy trufle, skoro mamy owaki", pisze w felietonie dla Newsweeka Magda Gessler. Czym jest tajemniczy owak? Dla innych osak, krawiec lub kozak, czyli koźlarz czerwony, którego tej jesieni nie trudno znaleźć na targowiskach. Okazuje się, że może być tańszym zamiennikiem pożądanych, niedostępnych i luksusowych trufli. Jak go przyrządzić, by cieszyć się jego niebiańskim aromatem i gdzie go szukać poza straganami zieleniaków?

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 14:25:15 +0200

Jesteśmy najlepsi w UE, wiemy jak walczyć z ubóstwem. Rząd znalazł powód do dumy, a internauci: "Wy manipulanci" Przeskoczyliśmy inne kraje i mamy sobie równych. Tak można wnioskować z najnowszych danych Eurostatu, które opublikowano z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Ubóstwem. Wynika z nich, że w ostatnich latach to właśnie Polska najlepiej walczyła z biedą spośród wszystkich państw UE. Efekt 500+? I tak, i nie. Ale na pewno nie dajmy sobie wmówić, że tylko. Ten spadek ciągnie się już od 2008 roku. I choć faktycznie jest coraz lepiej, nie jest to tylko zasługa obecnego rządu.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 14:23:06 +0200

To na nią najbardziej czeka Pasikowski w najnowszym "Pitbullu". Są pierwsze zdjęcia z planu Władysław Pasikowski zdradził szczegóły dotyczące najnowszej części "Pitbulla" "Ostatni pies". Właśnie trwają zdjęcia do filmu. Reżyser, znany z kultowych "Psów" czy "Krolla", zastąpił tworzącego poprzednie częście Patryka Vegę.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 14:08:15 +0200

Kawior i ośmiorniczki nie są żadnymi synonimami luksusu. Ich "wartość” spada jednak nie tylko wraz ze wzrostem cen masła Po słynnym już artykule portalu TVP Info pt: "Kontrowersje wokół rezydentów. Narzekają na zarobki jedzą kanapki z kawiorem”, w sieci rozgorzała kolejna dyskusja na temat faktycznej wartości kawioru, ośmiorniczek i innych rzekomo luksusowych dóbr. Szczególnie w relacji do szybujących w górę cen masła, pieczywa i w ogóle drożyzny w sklepach, z którą na co dzień stykają się Polacy.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 13:53:54 +0200

Niezauważony powrót kultowej opery mydlanej. Nowa "Dynastia" wygląda jak film erotyczny za miliony dolarów Alexis, Carringtonowie, blichtr, władza, sekretyi romanse. "Dynastia" była serialem niemal science-fiction, w ledwo co wyzwolonej spod władzy komunistycznej Polsce. Jeszcze pamiętaliśmy, że w sklepach stał tylko ocet, a na ekranach telewizorów mogliśmy oglądać pławiących się w luksusach milionerów. Serial przyciągał przed telewizory miliony telewidzów, bo idealnie wpasował się w tamte czasy. Jak wypada jego nowa wersja?

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 13:40:29 +0200

(Nie)wygodne pytania - Katarzyna Granops-Szkoda Katarzyna Granops-Szkoda - narratorka firmowych historii w SprawnyMarketing.pl i MaxROY.com. Odpowiada za strategię content marketingową marki SprawnyMarketing.pl, prowadzi także konta portalu we wszystkich mediach społecznościowych, w tym fanpage na Facebooku – jeden z największych o tej tematyce w Polsce. Autorka licznych artykułów o Content i Social Media Marketingu, publikowanych m.in. na portalu SprawnyMarketing.pl, Marketer+ czy NowoczesnaFirma. Swoją pasją do Social Media Marketingu i Content Marketingu dzieli się z uczestnikami autorskich szkoleń (szkoliła m.in. pracowników Volvo, Procter & Gamble (Oral-B), L'Oréal, Quiosque, Urzędów Miast, Decathlon, TelePizza, Aviva czy Virtualo).

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 13:24:33 +0200

Wciąż nie wiadomo, co się stało z Iwoną Wieczorek. Poszukiwania w parku Reagana w Gdańsku nie dały efektów Liczono na przełom w śledztwie, przekopano park w Gdańsku, znaleziono szczątki z okresu II wojny światowej i dwie bomby. Po Iwonie Wieczorek nie ma jednak śladu.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 13:10:18 +0200

#metoo #jateż Sporo moich koleżanek publikuje wpisy w ramach akcji #metoo #jateż. opisując przy tym sytuacje, w których czuły się molestowane. Jako facet jestem trochę skonsternowany – bo brak mi absolutnej pewności, gdzie kończy się podryw, a gdzie zaczyna molestowanie. A Wy macie?

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 12:29:14 +0200

Przez dwie mroźne zimy fotografował warszawiaków w tramwajach. Tak powstała najdłuższa fotografia na świecie Dominik Śmiałowski jest autorem prawdopodobnie najdłuższego, zbiorowego portretu warszawiaków. Przez dwie mroźne zimy fotografował ludzi podróżujących tramwajami po Moście Gdańskim - wracających z pracy, szkoły, zakupów, czytających książki, rozmawiających przez telefon albo w zamyśleniu patrzących przez okno. Tak powstał "Tramwaj" - fotograficzny kolaż złożony z 373 zdjęć tramwajowych okienek. Sportretowanych jest na nim ponad 1200 osób. Gdyby wszystkie te okna wydrukować w skali 1:1, złożony z nich tramwaj miałby około pół kilometra długości.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 12:15:56 +0200

Jest jeden sondaż, w którym PO wygrywa z PiS. I to bardzo zła wiadomość dla Grzegorza Schetyny Od miesięcy PiS wygrywa wszystkie sondaże, a opozycja zastanawia się, jak przełamać ten trend. Dlaczego więc w siedzibie Platformy nie będą strzelać korki od szampanów po opublikowaniu najnowszego sondażu przygotowanego przez CBOS, w którym PO jest niekwestionowanym liderem? Tajemnica tkwi w pytaniu, jakie zadawano respondentom.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 12:09:14 +0200

Nieoficjalne szczegóły rekonstrukcji rządu. Pięcioro ministrów rządu PiS może stracić stanowiska To może być polityczne trzęsienie ziemi. W ramach zapowiadanej przez prezesa PiS rekonstrukcji rządu ze stanowiskami może pożegnać się nawet pięcioro ministrów. Przyszłość dwóch z nich jest "przesądzona" – donosi Onet.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 11:51:39 +0200

Rozenek zakłada, Polki szaleją. W jeden weekend z wieszaków Reserved zniknął sweter, który wybrała Perfekcyjna Pani Domu Oto jak za sprawą mediów społecznościowych z pozoru zwyczajna rzecz urasta do rangi kultowej i wyjątkowo pożądanej. W jeden weekend ze sklepów marki Reserved zniknął różowy golf, w którym w piątek, 13 października, Małgorzata Rozenek pokazała się na swoim profilu na Instagramie.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 11:42:22 +0200

Zadzwonili do młodego dziennikarza TVP. Nie chciał przyznać, jak się nazywa Ziemowit Piast Kossakowski miał być wschodzącą gwiazdą mediów publicznych. Zamiast tego od kilku dni jest pod stałym ostrzałem mediów i internautów, którzy zarzucają mu manipulacje i całkowity brak rzetelności dziennikarskiej. Doszło do tego, ze odbierając telefon nie chce się przyznać nawet do tego, jak się nazywa.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 11:32:34 +0200

"Nie mogę sobie pozwolić na stratę czasu". Zdzisław Krasnodębski tłumaczy, dlaczego już nie przyjdzie do TVP Info To miała być korespondencyjna debata z Pawłem Kukizem na antenie TVP Info. Miała być, ale do niej nie doszło, a Zdzisław Krasnodębski tłumaczy, dlaczego jego noga więcej nie postanie w studiu TVP Info.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 11:20:08 +0200

Co się dzieje z twoim bagażem w samolocie? Ten film to pokazuje i wcale nie chodzi o rzucanie walizkami Zdarzyło ci się kiedyś zastanawiać, czy ktoś nie grzebał w samolocie przy zamkach twojej walizki? A może zdjąłeś z taśmy bagaż, w którym kłódka i zamek były uszkodzone? Ten film udowadnia, że prawdopodobnie to nie był przypadek.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 10:41:21 +0200

Krzysztof Bukiel z OZZL o poparciu przez Krystynę Jandę protestu lekarzy. "Do Chrystusa przychodziły też prostytutki" Przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy Krzysztof Bukiel był gościem Radia ZET. Odnosząc się do informacji, że aktorka Krystyna Janda poparła protest młodych medyków, użył dziwnego porównania. – Powiem tak, jak do Chrystusa przychodziły też prostytutki i to nie oznacza, że Jezus był złym człowiekiem – stwierdził.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 10:38:18 +0200

Ziemowit Kossakowski zawieszony w TVP, ale winny był kto inny? To Samuel Pereira miał zlecić tekst o rezydentach Ten materiał przejdzie chyba do historii jako przykład manipulacji i nierzetelności. Autor materiału o lekarzach rezydentach, których przedstawiał jako bogatych miłośników zagranicznych wycieczek został zawieszony przez szefa, Samuela Pereirę. Problem w tym, że jak twierdzą dziennikarze TVP Info, to właśnie Pereira zamówił ten materiał.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 09:37:31 +0200

"Fakt": człowiek od Macierewicza to były esbek. To on za pieniądze prześwietlał pracowników PWPW Te doniesienia to kolejny cios dla ministra obrony narodowej. Wygląda bowiem na to, że Antoni Macierewicz i jego ludzie tracą swoje wpływy w Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych. Wczoraj ze stanowiska prezesa PWPW odwołany został zaufany szefa MON, Piotr Woyciechowski. Dziś dziennik "Fakt" wyciągnął na światło dzienne to, jak miała wyglądać w tej instytucji polityka kadrowa.

Czytaj więcej w naTemat.pl
Tue, 17 Oct 2017 08:57:33 +0200


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3111111 razy

Osób online: 1


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 135 | MSN: 5 | Yahoo: 99 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0