Piotrskarga.pl - Wiadomości

Wiadomości portalu Piotrskarga.pl

Wrocław – kolejny pokaz filmu "Fatima – orędzie wciąż aktualne" Instytut Ks. Piotra Skargi zaprasza na ponowną projekcję filmu dokumentalnego Fatima – orędzie wciąż aktualne w środę 3 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w kinie Rialto przy ul. Dąbrowskiego 38 w Poznaniu.
Tue, 05 Dec 2017 00:00:00 GMT

Poznań – zapraszamy na następny pokaz filmu "Fatima – orędzie wciąż aktualne" Instytut Ks. Piotra Skargi zaprasza na ponowną projekcję filmu dokumentalnegoFatima – orędzie wciąż aktualnew środę 3 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w kinie Rialto przy ul. Dąbrowskiego 38 w Poznaniu.
Tue, 05 Dec 2017 00:00:00 GMT

Adwentowy numer "Przymierza z Maryją" już w rękach Czytelników Święta Godne czy wygodne? Oto pytanie, które w kontekście przygotowania na tegoroczne świętowanie narodzin naszego Zbawiciela stawiają redaktorzy dwumiesięcznika „Przymierze z Maryją”. To już 97. numer popularnego wśród polskich katolików pisma, który nie tylko zawiera tematykę adwentową i świąteczną, ale również porusza wiele innych istotnych spraw. Serdecznie zapraszamy do jego lektury.
Mon, 04 Dec 2017 00:00:00 GMT

Kędzierzyn-Koźle gości Klub Polonia Christiana – zapraszamy na spotkanie z prof. Osadczym Instytut Ks. Piotra Skargi zaprasza na spotkanie w ramach Klubu Polonia Christiana z prof. Włodzimierzem Osadczym zatytułowane „Dwa królestwa – szokujące świadectwo bł. bpa G. Chomyszyna”. Jest to wspaniała okazja do poznania nie tylko życiorysu wyniesionego na ołtarze w 2001 roku biskupa, ale także istotnych wydarzeń z historii Polski i Europy.
Mon, 04 Dec 2017 00:00:00 GMT

Przyjdź na Publiczny Różaniec i pomódl się z nami – oto daty, godziny i miejsca Krucjata Młodych wraz z Instytutem Ks. Piotra Skargi kontynuuje dzieło organizacji publicznych Modlitw Różańcowych w największych miastach Polski. W grudniu zapraszamy na siedem takich wydarzeń.
Thu, 30 Nov 2017 00:00:00 GMT

Nie obrażajcie Matki Bożej! Zaprotestuj przeciwko skandalicznej publikacji portalu Deon.pl Na portalu Deon.pl opublikowano artykuł, który rażąco obraża cześć Maryi. Nie może to spotkać się z naszą obojętnością. Dlatego apelujemy o modlitwę wynagradzającą Panu Jezusowi pohańbienie Jego Matki, a także o udział w internetowym proteście, który uruchomiliśmy na stronie Protestuj.pl.
Thu, 30 Nov 2017 00:00:00 GMT

Film "Luter i rewolucja protestancka" – kolejny pokaz w Krakowie Zainteresowanie najnowszym filmem Grzegorza Brauna przerosło nasze oczekiwania. W związku z tym, zapraszamy Państwa na kolejny pokaz filmu pt. „Luter i rewolucja protestancka” w krakowskim kinie „Kijów”. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Portal PCh24.pl oraz magazyn „Polonia Christiana”.
Tue, 28 Nov 2017 00:00:00 GMT

Zapraszamy do Opola na film "Luter i rewolucja protestancka" Instytut Ks. Piotra Skargi wraz z Komisją Zakładową NSZZ „Solidarność” Uniwersytetu Opolskiego zapraszają na pokaz najnowszego filmu Grzegorza Brauna „Luter i rewolucja protestancka”, który już 1 grudnia 2017 r. odbędzie się w Opolu.
Tue, 28 Nov 2017 00:00:00 GMT

Zapraszamy na VII Otwarty Dzień Formacji Kontrrewolucyjnej Krucjata Młodych ma zaszczyt zaprosić młodych konserwatystów i katolików na VII Otwarty Dzień Formacji Kontrrewolucyjnej pt. Potrzeba katolickiego heroizmu!, który odbędzie się 2 grudnia (sobota) 2017r. w Warszawie, w Pałacu Staszica przy ul. Nowy Świat 72.
Tue, 28 Nov 2017 00:00:00 GMT

Film "Luter i rewolucja protestancka" w Białymstoku – zapraszamy na pokaz Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi zaprasza do stolicy Podlasia na bezpłatną emisję filmu Grzegorza Brauna pt. „Luter i rewolucja protestancka”. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal PCh24.pl oraz magazyn „Polonia Christiana”.
Tue, 28 Nov 2017 00:00:00 GMT

Film "Fatima – orędzie wciąż aktualne" już wkrótce w Radomiu Instytut Ks. Piotra Skargi zaprasza na projekcję nowego filmu dokumentalnego pt. „Fatima - orędzie wciąż aktualne”. Odbędzie się ona w czwartek 7 grudnia 2017 r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej ORATORIUM św. Filipa Neri przy ul. Grzybowskiej 22 w Radomiu.
Mon, 27 Nov 2017 00:00:00 GMT

Wrocław: zapraszamy na specjalny pokaz filmu "Fatima – orędzie wciąż aktualne" Już we wtorek 5 grudnia 2017 r. z inicjatywy Instytutu Ks. Piotra Skargi odbędzie się we Wrocławiu pokaz nagrodzonego na festiwalu filmu dokumentalnego Jarosława Mańki pt. „„Fatima – orędzie wciąż aktualne”. Wstęp za okazaniem darmowej wejściówki, którą można odebrać na portierni budynku NOT przy ul. Piłsudskiego 74, od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 20:00.
Mon, 27 Nov 2017 00:00:00 GMT

Przyjdź na Publiczny Różaniec na wrocławskim Rynku Krucjata Młodych zaprasza na wspólną, publiczną Modlitwę Różańcową w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego, który odbędzie się w sobotę, 9 grudnia 2017 roku o godz. 16:00 na wrocławskim Rynku przy szklanej fontannie.
Mon, 27 Nov 2017 00:00:00 GMT

Film "Fatima - orędzie wciąż aktualne" już niebawem w Katowicach Zapraszamy do Katowic na projekcję filmu „Fatima – Orędzie wciąż aktualne”. Dzieło zostało nagrodzone na XXXII Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów KSF Niepokalana za walory patriotyczno-edukacyjne, zaś w kategorii „dokument” film Jarosława Mańki zajął trzecie miejsce.
Fri, 17 Nov 2017 00:00:00 GMT

Zapraszamy do Poznania na pokaz najnowszego filmu Grzegorza Brauna Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi zaprasza na poznański pokaz filmu Grzegorza Brauna pt. „Luter i rewolucja protestancka”. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal PCh24.pl oraz magazyn „Polonia Christiana”.
Fri, 17 Nov 2017 00:00:00 GMT


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3170871 razy

Osób online: 1


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 466 | MSN: 118 | Yahoo: 2154 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0