Piotrskarga.pl - Wiadomości

Wiadomości portalu Piotrskarga.pl

"Polska w nauczaniu św. Jana Pawła II" - zapraszamy na konferencje Serdecznie zapraszamy Państwa do Łodzi na XI. Konferencje Stowarzyszenia Dziennikarzy „Polska w nauczaniu św. Jana Pawła II”.
Tue, 17 Oct 2017 00:00:00 GMT

Warszawa, Kraków: Zapraszamy na spotkanie "Chesterton a ulepszanie człowieczeństwa" Instytut na rzecz Wiary i Kultury im. G. K. Chestertona z siedzibą na Uniwersytecie Seton Hall we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetem Papieskim Jana Pawła II w Krakowie oraz Instytutem im. ks. Piotra Skargi zaprasza na cykl konferencji pt.„Chesterton a ulepszanie człowieczeństwa”.
Fri, 06 Oct 2017 00:00:00 GMT

John Henry Westen w Polsce! Klub Polonia Christiana zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniach Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w darmowych spotkaniach z Johnem H. Westenem, organizowanych przez Instytut Ks. Piotra Skargi oraz Klub Polonia Christiana
Fri, 06 Oct 2017 00:00:00 GMT

Procesy sekularyzacji we współczesnym Kościele - międzynarodowa konferencja naukowa Serdeczne zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji naukowej zatytułowanej „Procesy sekularyzacji we współczesnym Kościele katolickim”, podczas której głos zabierze Sławomir Olejniczak, Prezes Instytutu Ks. Piotra Skargi.
Fri, 22 Sep 2017 00:00:00 GMT

Mary Wagner na wolności – prezentujemy szczegóły wyroku kanadyjskiego sądu We wtorek 12 września 2017 roku sędzia Rick Libman zdecydował o odstąpieniu od karania dalszym więzieniem działaczki prolife, pomimo starań prokuratury o karę pozbawienia wolności na okres 18 miesięcy. Uwadze sądu nie mogło ujść ogromne poparcie jakie napłynęło dla Mary Wagner z różnych stron świata, w tym szczególnie z Polski.
Wed, 13 Sep 2017 00:00:00 GMT

Klub Polonia Christiana zaprasza na spotkanie z prof. Grzegorzem Kucharczykiem Serdecznie zapraszamy na spoktanie klubu Polonia Christiana z profesorem Grzegorzem Kucharczykiem. Tematem spotkań jest "Rewolucja protestancka - odnowa czy destrukcja?" Sprzwdź kiedy będziemy w Twoim mieście.
Fri, 08 Sep 2017 00:00:00 GMT

Zakończyła się Akademia Letnia TFP Od 21 do 25 sierpnia w niepołomickim Zamku Królewskim odbywała się Akademia Letnia, w której udział wzięli przedstawiciele Stowarzyszeń Obrony Tradycji, Rodziny i Własności z całego świata.
Tue, 05 Sep 2017 00:00:00 GMT

Uniwersytet Letni TFP - Niepołomice 2017. ZOBACZ VIDEO Zakończyła się kolejna edycja Uniwersytetu Letniego TFP. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.
Tue, 05 Sep 2017 00:00:00 GMT

Publiczny Różaniec we wrześniu. Sprawdź kiedy będziemy modlić się w Twoim mieście Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, wrześniowej edycji publicznego różańca za odnowę moralną Polski i Narodu Polskiego organizowanego przez Krucjatę Młodych
Mon, 04 Sep 2017 00:00:00 GMT

Potężna broń duchowa, która ochroni Polskę przed islamizacją Celem akcji jest otoczenie Polski modlitwą różańcową wzdłuż granic naszego kraju. Wszystko po to, aby uchronić nasz naród przed islamizacją.
Mon, 04 Sep 2017 00:00:00 GMT

"Kongres Apostołów Fatimy". Najnowszy 95. numer "Przymierza z Maryją" już dostępny! W tym numerze „Przymierza z Maryją” wspominamy Kongres Apostołów Fatimy, który odbył się 20 maja w Krakowie. W najnowszym wydaniu zaprezentujemy Państwu m.in. najważniejsze fragmenty wystąpień z Kongresu.
Thu, 03 Aug 2017 00:00:00 GMT

"Fatima. Orędzie wciąż aktualne" - kolejny pokaz filmu w Warszawie! Serdecznie zapraszamy na kolejny darmowy pokaz filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne” w reżyserii Jarosława Mańki.
Wed, 19 Jul 2017 00:00:00 GMT

Niepokalanów: Pokazy filmu "Fatima. Orędzie wciąż aktualne" Serdecznie zapraszamy do Niepokalanowa na projekcje filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne” wyprodukowanego przez Instytut Księdza Piotra Skargi.
Mon, 17 Jul 2017 00:00:00 GMT

Jak odpoczywać po katolicku? Najnowszy numer "Polonia Christiana" W najnowszym numerze „Polonia Christiana” odpowiadamy na pytanie o obowiązki i zakazy dotyczące katolików na wakacjach. „A może na pielgrzymkę…?” spróbuje przekonać nas w swoim artykule Paweł Szczepanik. Bogna Białecka wyjaśni dlaczego odpoczynek jest tak ważny, a Mateusz Ziomber zada kluczowe pytanie - „Odpoczynek, ale jaki?
Tue, 11 Jul 2017 00:00:00 GMT

Warszawa i Sokoły: Kolejne pokazy filmu "Fatima. Orędzie wciąż aktualne" Serdecznie zapraszamy na kolejne darmowe pokazy filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne”. Filmu wyprodukowanego przez Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Księdza Piotra Skargi.
Tue, 04 Jul 2017 00:00:00 GMT


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3111114 razy

Osób online: 1


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 464 | MSN: 118 | Yahoo: 2154 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0