Piotrskarga.pl - Wiadomości

Wiadomości portalu Piotrskarga.pl

Klub "Polonia Christiana" serdecznie zaprasza do Gdańska na wykład profesora Mieczysława Ryby Serdecznie zapraszamy do Gdańska na wykład prof. Mieczysława Ryby pod tytułem „Polska na tle tarć cywilizacyjnych w Europie”.
Mon, 26 Jun 2017 00:00:00 GMT

Klub Polonia Christiana zaprasza do Warszawy Klub „Polonia Christiana” serdecznie zaprasza do Warszawy na wykład profesora Grzegorza Kucharczyka „Reformacja protestancka. Odnowa czy destrukcja”.
Mon, 26 Jun 2017 00:00:00 GMT

Kolejne pokazy filmu "Fatima – orędzie wciąż aktualne". Sprawdź kiedy film będzie wyświetlany w Twoim mieście Najnowszy film w reżyserii Jarosława Mańki „Fatima – orędzie wciąż aktualne” trafi do kin w kolejnych miastach Polski. Film będzie można zobaczyć w Warszawie, Olsztynie i Łomży oraz przedpremierowo w Białymstoku.
Mon, 19 Jun 2017 00:00:00 GMT

Instytut Ks. Piotra Skargi zaprasza do Wrocławia na "Noce Kościołów" Od 24 do 26 czerwca we Wrocławiu, po raz kolejny odbędą się Europejskie Dni Dziedzictwa Chrześcijańskiego zwane „Nocami Kościołów”
Fri, 16 Jun 2017 00:00:00 GMT

W czerwcu będziemy modlić się w dziewięciu miastach w ramach akcji "100 Różańców na 100-lecie Fatimy" Instytut Ks. Piotra Skargi ma zasztyt zaprosić Państwa do udziału w czerwcowej akcji "100 Różańców na 100-lecie Fatimy". W tym miesiącu Publiczny Różaniec odbędzie się w dziewięciu miastach. Sprzawdź czy będziemy w Twoim mieście.
Fri, 02 Jun 2017 00:00:00 GMT

Kraków: Zapraszamy do kina na film "Fatima - orędzie wciąż aktualne" W tym roku obchodzimy 100-lecie Objawień Fatimskich. Specjalnie z myślą o tym istotnym wydarzeniu powstał film "Fatima - orędzie wciąż aktualne". To idealny moment, aby wybrać się i zapoznać się bliżej z Orędziem Matki Bożej Fatimskiej.
Fri, 02 Jun 2017 00:00:00 GMT

Klub Polonia Christiana zaprasza do Warszawy na spotkanie z prof. Grzegorzem Kucharczykiem Serdecznie zapraszamy do Warszawy na spotkanie zatytułowane „Reformacja protestancka. Odnowa czy destrukcja”. Gościem spotkania będzie prof. Grzegorz Kucharczyk.
Wed, 31 May 2017 00:00:00 GMT

Kraków: Dołącz do nas! Przyjdź na Marsz dla Życia i Rodziny Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału krakowskim Marszu dla Życia i Rodziny. Już po raz piąty przejdziemy kolorowym korowodem ulicami Starego Miasta, aby zamanifestować nasze przywiązanie do rodziny i potrzebę ochrony życia od samego poczęcia.
Tue, 16 May 2017 00:00:00 GMT

Ile w nas bolszewika? Najnowszy numer magazynu "Polonia Christiana" już w sprzedaży Czy zastanawiali się kiedyś Państwo jak głębokie piętno wycisnął komunizm na obliczu Polski? W tym roku minie 100 lat od tragicznej rewolucji październikowej, która zmieniła oblicze nie tylko Rosji, ale i całego świata. Czy się na to godzimy czy nie, rewolucja ta wciąż ma na nas wielki wpływ. Dlaczego? Zapraszamy do lektury najnowszego 56. numeru „Polonii Christiana”.
Fri, 12 May 2017 00:00:00 GMT

Przestrzeń publiczna w Polsce znów należy do Matki Bożej! Takiej kampanii jeszcze nie było. Fatimskie przesłanie wraz z wizerunkiem Matki Bożej pojawiło się na bilbordach polskich miast. Ta niestandardowa akcja ewangelizacji powstała z potrzeby nawrócenia i pokuty, o które Matyja poprosiła nas sto lat temu w Fatimie.
Wed, 10 May 2017 00:00:00 GMT

Znamy program papieskiej pielgrzymki do Fatimy. Kanonizacja Hiacynty i Franciszka już w sobotę W dniach 12-13 maja papież Franciszek udaje się z pielgrzymką do sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Fatimie. Jego podróż, która nie ma charakteru wizyty państwowej, związana jest z obchodami setnej rocznicy objawień Matki Bożej trojgu pastuszkom w tej portugalskiej miejscowości. Dwoje z nich - bł. Franciszka i bł. Hiacyntę Marto - Ojciec Święty ogłosi 13 maja świętymi.
Wed, 10 May 2017 00:00:00 GMT

100 Różańców na 100-lecie Fatimy W obliczu kryzysu stajemy pod Sztandarem Maryi do walki o dusze Polaków. Chcemy w setną rocznicę Objawień Fatimskich, zorganizować STO publicznych Różańców w całej Polsce.
Wed, 10 May 2017 00:00:00 GMT

Klub Polonia Christiana zaprasza do Łomży i Gdańska na spotkanie z Krystianem Kratiukiem. Klub Polonia Christiana ma zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z Krystianem Kratiukiem. Tematem przewodnim spotkania będzie premiera najnowszej książki naszego gościa „Wyznawcy kompromisów. Kulisy walki o zakaz aborcji.”
Fri, 28 Apr 2017 00:00:00 GMT

Rusza V edycja Marszu dla Życia i Rodziny. Sprawdź kiedy marsz przejdzie przez Twoje miasto. Serdecznie zapraszamy na wspólny marsz, który przejdzie ulicami ponad 160 miast w Polsce. Będzie to wspaniała okazja by zamanifestować swoje przywiązanie do rodziny i poszanowania życia każdej osoby od poczęcia do naturalnej śmierci.
Fri, 28 Apr 2017 00:00:00 GMT

To prawda! Chrystus zmartwychwstał! Dzisiejsza niedzielna Dobra Nowina o zmartwychwstałym Panu rozbrzmienia zewsząd i napełnia strwożone serca nadzieją na zbawienie. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy A.D. 2017 specjalne życzenia do wszystkich Przyjaciół i Korespondentów Instytutu Ks. Piotra Skargi oraz Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej kieruje prezes Sławomir Olejniczak...
Sun, 16 Apr 2017 00:00:00 GMT


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 2989702 razy

Osób online: 2


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 452 | MSN: 118 | Yahoo: 2151 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0