Piotrskarga.pl - Wiadomości

Wiadomości portalu Piotrskarga.pl

"Kongres Apostołów Fatimy". Najnowszy 95. numer "Przymierza z Maryją" już dostępny! W tym numerze „Przymierza z Maryją” wspominamy Kongres Apostołów Fatimy, który odbył się 20 maja w Krakowie. W najnowszym wydaniu zaprezentujemy Państwu m.in. najważniejsze fragmenty wystąpień z Kongresu.
Thu, 03 Aug 2017 00:00:00 GMT

Publiczny Różaniec na najbliższe miesiące. Sprawdź kiedy będziemy modlić się w Twoim mieście W czerwcu i lipcu w całym naszym kraju odbyło się dwadzieścia jeden Różańców publicznych w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego. Polacy odpowiadają na prośbę Matki Bożej Fatimskiej, aby modlić się na Różańcu!
Fri, 28 Jul 2017 00:00:00 GMT

"Fatima. Orędzie wciąż aktualne" - kolejny pokaz filmu w Warszawie! Serdecznie zapraszamy na kolejny darmowy pokaz filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne” w reżyserii Jarosława Mańki.
Wed, 19 Jul 2017 00:00:00 GMT

Niepokalanów: Pokazy filmu "Fatima. Orędzie wciąż aktualne" Serdecznie zapraszamy do Niepokalanowa na projekcje filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne” wyprodukowanego przez Instytut Księdza Piotra Skargi.
Mon, 17 Jul 2017 00:00:00 GMT

Jak odpoczywać po katolicku? Najnowszy numer "Polonia Christiana" W najnowszym numerze „Polonia Christiana” odpowiadamy na pytanie o obowiązki i zakazy dotyczące katolików na wakacjach. „A może na pielgrzymkę…?” spróbuje przekonać nas w swoim artykule Paweł Szczepanik. Bogna Białecka wyjaśni dlaczego odpoczynek jest tak ważny, a Mateusz Ziomber zada kluczowe pytanie - „Odpoczynek, ale jaki?
Tue, 11 Jul 2017 00:00:00 GMT

Warszawa i Sokoły: Kolejne pokazy filmu "Fatima. Orędzie wciąż aktualne" Serdecznie zapraszamy na kolejne darmowe pokazy filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne”. Filmu wyprodukowanego przez Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Księdza Piotra Skargi.
Tue, 04 Jul 2017 00:00:00 GMT

Publiczny Różaniec w lipcu. Sprawdź kiedy będziemy w Twoim mieście Zapraszamy do wzięcia udziału w lipcowej edycji akcji „Sto różańców na stulecie Fatimy” organizowanej przez Krucjatę Młodych. W najbliższym miesiącu odwiedzą m.in. Warszawę, Kraków, Wrocław i Rzeszów.
Mon, 03 Jul 2017 00:00:00 GMT

Klub "Polonia Christiana" serdecznie zaprasza do Gdańska na wykład profesora Mieczysława Ryby Serdecznie zapraszamy do Gdańska na wykład prof. Mieczysława Ryby pod tytułem „Polska na tle tarć cywilizacyjnych w Europie”.
Mon, 26 Jun 2017 00:00:00 GMT

Klub Polonia Christiana zaprasza do Warszawy Klub „Polonia Christiana” serdecznie zaprasza do Warszawy na wykład profesora Grzegorza Kucharczyka „Reformacja protestancka. Odnowa czy destrukcja”.
Mon, 26 Jun 2017 00:00:00 GMT

Kolejne pokazy filmu "Fatima – orędzie wciąż aktualne". Sprawdź kiedy film będzie wyświetlany w Twoim mieście Najnowszy film w reżyserii Jarosława Mańki „Fatima – orędzie wciąż aktualne” trafi do kin w kolejnych miastach Polski. Film będzie można zobaczyć w Warszawie, Olsztynie i Łomży oraz przedpremierowo w Białymstoku.
Mon, 19 Jun 2017 00:00:00 GMT

Instytut Ks. Piotra Skargi zaprasza do Wrocławia na "Noce Kościołów" Od 24 do 26 czerwca we Wrocławiu, po raz kolejny odbędą się Europejskie Dni Dziedzictwa Chrześcijańskiego zwane „Nocami Kościołów”
Fri, 16 Jun 2017 00:00:00 GMT

W czerwcu będziemy modlić się w dziewięciu miastach w ramach akcji "100 Różańców na 100-lecie Fatimy" Instytut Ks. Piotra Skargi ma zasztyt zaprosić Państwa do udziału w czerwcowej akcji "100 Różańców na 100-lecie Fatimy". W tym miesiącu Publiczny Różaniec odbędzie się w dziewięciu miastach. Sprzawdź czy będziemy w Twoim mieście.
Fri, 02 Jun 2017 00:00:00 GMT

Kraków: Zapraszamy do kina na film "Fatima - orędzie wciąż aktualne" W tym roku obchodzimy 100-lecie Objawień Fatimskich. Specjalnie z myślą o tym istotnym wydarzeniu powstał film "Fatima - orędzie wciąż aktualne". To idealny moment, aby wybrać się i zapoznać się bliżej z Orędziem Matki Bożej Fatimskiej.
Fri, 02 Jun 2017 00:00:00 GMT

Klub Polonia Christiana zaprasza do Warszawy na spotkanie z prof. Grzegorzem Kucharczykiem Serdecznie zapraszamy do Warszawy na spotkanie zatytułowane „Reformacja protestancka. Odnowa czy destrukcja”. Gościem spotkania będzie prof. Grzegorz Kucharczyk.
Wed, 31 May 2017 00:00:00 GMT

Kraków: Dołącz do nas! Przyjdź na Marsz dla Życia i Rodziny Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału krakowskim Marszu dla Życia i Rodziny. Już po raz piąty przejdziemy kolorowym korowodem ulicami Starego Miasta, aby zamanifestować nasze przywiązanie do rodziny i potrzebę ochrony życia od samego poczęcia.
Tue, 16 May 2017 00:00:00 GMT


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3051444 razy

Osób online: 1


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 460 | MSN: 118 | Yahoo: 2152 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0