300polityka

Tu polityka zaczyna swój dzień

Nowoczesna proponuje kompromis ws. handlu w niedziele Nowoczesna proponuje kompromis ws. handlu w niedziele Ugrupowanie Ryszarda Petru przedstawiło dzisiaj projekt ustawy o ograniczeniu wykonywania pracy w placówkach handlowych. Przedstawiamy nowy projekt ustawy dot. zakazu handlu w niedzielę – zapewnia 2 wolne niedziele. #KupujeKiedyChce https://t.co/6fJzb7Giif pic.twitter.com/FqsaG4IUfd — .Nowoczesna (@Nowoczesna) October 17, 2017 Zbieramy podpisy przeciw #ZakazHandlu i proponujemy: Czytaj więcej →
Tue, 17 Oct 2017 12:22:16 +0000

PAD: Polska popierała i popiera starania Turcji o wstąpienie do UE

PAD: Polska popierała i popiera starania Turcji o wstąpienie do UE - Polska popierała i popiera starania Turcji dzisiaj o wstąpienie do UE. Turcja od wielu lat aspiruje, odbyliśmy z prezydentem także na ten temat bardzo szczerą rozmowę. Rozmawialiśmy również o sytuacji wewnętrznej w Turcji, która ma miejsce teraz, po tragicznych, dramatycznych wydarzeniach, po próbie zamachu stanu, do jakiej w Turcji doszło w zeszłym roku. Była to bardzo szczera, długa rozmowa z prezydentem. Cały czas podkreślam: mam nadzieję, że drogi Turcji i UE będą nadal podążały w tym samym kierunku i że efektem tego wspólnego podążania będzie pełne członkostwo w UE - mówił prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mediami, w trakcie wizyty prezydenta Erdogana.
Tue, 17 Oct 2017 11:45:55 +0000

Bukiel przeprasza za poranną wypowiedź o Jezusie i prostytutkach Bukiel przeprasza za poranną wypowiedź o Jezusie i prostytutkach Krzysztof Bukiel rano w Radiu Zet pytany przez Konrada Piaseckiego, czy przeszkadza mu to, że np. popierająca protest rezydentów Krystyna Janda, brała wcześniej udział w „Czarnym proteście”, odpowiedział, że tak. – Ale jestem człowiekiem normalnym, w miarę kulturalnym i po ludzku dziękuję Czytaj więcej →
Tue, 17 Oct 2017 09:21:35 +0000

Jaki o starcie w Warszawie: Nie podjąłem jeszcze decyzji, czy w ogóle się o to starać

Jaki o starcie w Warszawie: Nie podjąłem jeszcze decyzji, czy w ogóle się o to starać - To nie są moje decyzje [kto będzie kandydatem PiS na prezydenta Warszawy], sam jeszcze nie podjąłem decyzji, czy w ogóle się o to starać. Na razie jestem skoncentrowany na tym, aby pracować w komisji weryfikacyjnej. Jestem przekonany co do jednego, że Warszawiacy nie chcą już kontynuowania tych złodziejskich rządów w Warszawie. Natomiast co do mojego startu - jak mówię, nie podjąłem jeszcze decyzji, czy w ogóle się o to starać - mówił Patryk Jaki na briefingu w Sejmie. - Jeżeli takie zostanie zostanie przede mną postawione, to pewnie będę robił wszystko, żeby Warszawa była zarządzana w sposób uczciwy - dodał.
Tue, 17 Oct 2017 09:18:15 +0000

Jaki: Trzaskowski to czwarta kadencja HGW

Jaki: Trzaskowski to czwarta kadencja HGW Rafał Trzaskowski jest autorem zwycięstwa Hanny Gronkiewicz-Waltz. Trzaskowski to czwarta kadencja Gronkiewicz-Waltz i to, że odcina się dopiero dzisiaj, już po tym, jak nawet zarząd Platformy uznał, że HGW musi się stawić przed komisją, to najlepiej świadczy o tym, że nie ma czystych intencji. W momencie, kiedy wybuchła afera reprywatyzacyjna, byli politycy PO, którzy się już odcinali. Trzaskowski do tych polityków nie należał. Dlatego jeszcze raz to powtórzę: Trzaskowski to czwarta kadencja HGW - mówił Patryk Jaki na briefingu w Sejmie. Jak dodał, jeżeli ktoś chce kontynuacji polityki HGW, to głosuje na Trzaskowskiego. Jaki przypomniał, że Trzaskowski był szefem kampanii HGW.
Tue, 17 Oct 2017 09:12:16 +0000

Jaki składa HGW propozycję: Niech razem z zarządem PO ustali termin, kiedy chciałaby stawić się na KW

Jaki składa HGW propozycję: Niech razem z zarządem PO ustali termin, kiedy chciałaby stawić się na KWSkładam nową propozycję prezydent Gronkiewicz-Waltz. Jeżeli ma taki mętlik dot. tych terminów, kiedy ma się stawić i w jakim charakterze, składam taką propozycję: niech pani prezydent razem z zarządem PO ustali termin, kiedy chciałaby się stawić na komisji [weryfikacyjnej] i my ten termin przyjmiemy, czy to będzie dzień czy noc, czy w święta czy nie. Niech oni zaproponują termin - mówił Patryk Jaki na briefingu w Sejmie. Odpowiadając na zarzuty HGW, przewodniczący komisji weryfikacyjnej stwierdził, że Mirosław Kochalski już dawno dostał wezwanie, a miasto zostało wezwane na rozprawy.
Tue, 17 Oct 2017 09:05:09 +0000

Jaki: Odlot HGW

Jaki: Odlot HGW Patryk Jaki odpowiada na zarzuty Hanny Gronkiewicz-Waltz, a na 10:50 w Sejmie zapowiedziano jego konferencję. https://twitter.com/patrykjaki/status/920194614744797185
Tue, 17 Oct 2017 08:17:59 +0000

HGW: Kampania w Warszawie już trwa w najlepsze. Prowadzi ją Jaki

HGW: Kampania w Warszawie już trwa w najlepsze. Prowadzi ją Jaki - Są pytania dot. kampanii na prezydenta Warszawy. Ta kampania już trwa w najlepsze. Prowadzi ją Patryk Jaki - mówiła Hanna Gronkiewicz-Waltz na briefingu. - Nic nie wróżę. Natomiast mogę przypomnieć moje doświadczenia. W I turze wygrał Kazimierz Marcinkiewicz, prezydentem zostałam ja. Tego nie wiadomo dopóki piłka w grze, dopóty nie wiadomo co się wydarzy, jacy będą kandydaci - dodała.
Tue, 17 Oct 2017 08:15:30 +0000

HGW: Oferta Jakiego była nieprawdziwa HGW: Oferta Jakiego była nieprawdziwa – Ta oferta [Patryka Jakiego] była nieprawdziwa, bo nie wycofał wezwania na jutro, a wycofał z niewygodnej Nabielaka 9, w której mieszkała pani Brzeska, ale przede wszystkim niewygodnej, bo decyzję podpisał obecny wiceprezes Orlenu, a ówczesny sekretarz rady miasta stołecznego Warszawy – mówiła Hanna Gronkiewicz-Waltz na Czytaj więcej →
Tue, 17 Oct 2017 08:13:53 +0000

HGW: Od 4 grudnia obrady KW będą na Rakowieckiej. Symboliczny adres, symboliczny budynek

HGW: Od 4 grudnia obrady KW będą na Rakowieckiej. Symboliczny adres, symboliczny budynek - Od 4 grudnia obrady [komisji weryfikacyjnej] będą na Rakowieckiej. W dużej sali, żeby się dużo osób pomieściło. Może zaproszą sporo lokatorów, żeby to był taki mocny lincz, a nie średni. Sala jest inna, widowiskowa, na ulicy Rakowieckiej. Tam będzie posiedzenie związane ze zwrotem przeprowadzonym przez urzędników Lecha Kaczyńskiego nieruchomości na Noakowskiego 16. Adres też jest symboliczny, Rakowiecka. Symboliczny adres, symboliczny budynek - mówiła Hanna Gronkiewicz-Waltz na briefingu. Jak mówiła prezydent Warszawy, w okresie 4 lat PiS-u zwrócono 197, prawie 200 kamienic z lokatorami. Jej zdaniem te decyzje podpisywał Lech Kaczyński czy Andrzej Urbański.
Tue, 17 Oct 2017 08:08:45 +0000


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3111098 razy

Osób online: 1


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 49 | MSN: 1 | Yahoo: 44 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0