Polityka  Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Marszałek Witek i jej jastrząb Sejm IX kadencji wybrał Elżbietę Witek na Marszałkinię Sejmu. Prezes Kaczyński długo ważył jej zalety i wady.
Wed, 30 Oct 2019 14:11:00 GMT

Dziś pierwszy dzień Sejmu i Senatu. Co nas czeka? Poznamy dziś nazwiska marszałków i wicemarszałków Sejmu i Senatu. Największe emocje będą po południu, kiedy Senat będzie wybierał swoje prezydium. Grzegorz Schetyna zapewnia, że PiS-owi nie udało się przekupić żadnego z senatorów.
Tue, 12 Nov 2019 11:05:00 GMT

To nie jest marsz dla rodzin z dziećmi Prawdą jest, że Marsz Niepodległości to bardzo zróżnicowana impreza. Można spotkać młodych i starszych, mieszkańców miast i wsi, Araba, Wietnamkę, turystów z USA i słynne rodziny z dziećmi. Tyle że tych ostatnich jest jak na lekarstwo.
Tue, 12 Nov 2019 11:29:37 GMT

Różne Polski stawiły się w Warszawie 11 listopada Jedni drżą przed imigrantami i LGBT, inni nawołują do tolerancji. Jedni chcą „bić czerwoną hołotę”, inni apelują o zgodę. Marsz Niepodległości i wszystko, co się działo wokół, przypomina, że Polska jest przede wszystkim pęknięta.
Mon, 11 Nov 2019 22:29:00 GMT

Dlaczego narodowcy modlili się przed marszem u lefebrystów Organizatorzy Marszu Niepodległości długo nie mogli znaleźć parafii, która zgodziłaby się odprawić dla nich mszę trydencką. Ostatecznie nabożeństwo odprawiono w kaplicy lefebrystów na warszawskim Wawrze.
Mon, 11 Nov 2019 14:34:20 GMT

Marsz Niepodległości po raz dziesiąty przeszedł przez Warszawę Impreza jest organizowana przez środowiska skrajnej prawicy. W tym roku było dość spokojnie, ale nie obyło się bez incydentów, nacjonalistycznych haseł i symboli.
Mon, 11 Nov 2019 12:04:00 GMT

Smutne święto W rocznicę odzyskania niepodległości najbardziej masowe wydarzenie w stolicy naszego kraju będzie miało właśnie taki kontekst. Jak do tego doszło?
Mon, 11 Nov 2019 14:42:00 GMT

Wojna z Rosją nad Wisłą. NATO szykuje wielkie manewry Nazwa ćwiczenia („Defender Europe”) jest pełna patosu, a jego skala olbrzymia. Ale nie łudźmy się: jedna dywizja z USA znacząco nie zmieni sytuacji w razie ewentualnej wojny z Rosją. Nie zażegna też kryzysu zaufania w NATO.
Sun, 10 Nov 2019 23:27:00 GMT

Hiszpańscy socjaliści znów bez większości, a prawica się umacnia W czwartych wyborach w ciągu ostatnich czterech lat rządząca Partia Socjalistyczna wygrała, ale jest daleko od stabilnej większości. Mocno zyskał Vox, opierający przekaz na ostrej retoryce antyimigranckiej.
Sun, 10 Nov 2019 23:05:00 GMT

Co czeka obecnych i przyszłych emerytów? Przewodnik po zmianach 2019/2020 Czy emeryci faktycznie dostaną więcej i jakie trudne decyzje czekają pracujących w najbliższych miesiącach? Oto, co dziś wiadomo nt. zmian w emeryturach i składkach na ZUS.
Tue, 12 Nov 2019 07:45:44 GMT

ONR ma silną reprezentację w IPN. Tak się fałszuje historię Nie powinno dziwić, że działacz radykalnej prawicy narodowej awansował na ważną posadę w IPN. Instytut utrzymuje taki kurs konsekwentnie od lat. Świadczą o tym firmowane przez niego publikacje, ale i decyzje kadrowe.
Sun, 10 Nov 2019 07:37:00 GMT

Sylwester w Zakopanem? W TVP z przyrodą wygrywa disco polo „Sylwester Marzeń? Jak dla kogo. Czyli o sporze TPN z TVP, ale głównie o polskiej ludyczności” – tak można podsumować awanturę wokół pomysłu organizacji hucznej (dosłownie) imprezy noworocznej pod Wielką Krokwią.
Sun, 10 Nov 2019 00:52:04 GMT

Kto po Baghdadim? Najniebezpieczniejsi kryminaliści na wolności Zabicie przez Amerykanów lidera ISIS było nie tylko ważnym wydarzeniem politycznym i wojskowym. Wyeliminowało też jednego z najbardziej poszukiwanych ludzi na świecie. Jednak ci, którzy wciąż chodzą wolni, niewiele mu ustępują.
Sat, 09 Nov 2019 18:07:00 GMT

Chemia z Niemiec, czekolada z Francji. Podwójna jakość produktów psuje rynek Jeden na trzy produkty żywnościowe sprzedawane w Unii różni się składem w zależności od rynku, na który trafia. Nowi europosłowie podchodzą do problemu poważnie.
Sat, 09 Nov 2019 12:44:00 GMT

Wiele osób pracowało wiele godzin, żeby wiele zostało po staremu Proces tworzenia obozu władzy po wyborach daleki jest od ukończenia. Trzeba jeszcze mianować wiceministrów, wojewodów, a niewykluczone, że i w spółkach zacznie się kręcić karuzela z nazwiskami.
Sat, 09 Nov 2019 09:29:00 GMT

Lula wychodzi z więzienia. Brazylijska lewica dostała wiatru w żagle Chcieli uwięzić ideę, ale idei nie da się zamknąć ani zabić – powiedział były prezydent Brazylii Lula da Silva w spontanicznym przemówieniu do sympatyków, wygłoszonym tuż po wyjściu poza bramy więzienia.
Sat, 09 Nov 2019 09:04:53 GMT

PiS ogłosił skład nowego rządu. Jest kilka niespodzianek Jarosław Kaczyński sformował nowy rząd. Mateusz Morawiecki pozostanie premierem, kilku ministrów zachowa swoje teki. Są nowe resorty i nowi ministrowie. Nie wiadomo, kto pokieruje sportem.
Fri, 08 Nov 2019 19:42:00 GMT

PiS funduje przedsiębiorcom regulacyjny zawrót głowy Z powodu częstych zmian w przepisach, zwłaszcza podatkowych, przedsiębiorcy i ich księgowi ze stresu mogą osiwieć. I to mimo że część zmian ma im ułatwić prowadzenie biznesu.
Sat, 09 Nov 2019 07:48:00 GMT

W PO najpierw kandydat prezydencki, później szef partii Do 14 grudnia Platforma wyłoni kandydata na prezydenta, a potem zaczną się wybory przewodniczącego partii. Borys Budka zostanie szefem klubu, Małgorzata Kidawa-Błońska – wicemarszałkiem Sejmu.
Fri, 08 Nov 2019 17:32:00 GMT

Polska nie wykonała co najmniej 92 wyroków Trybunału w Strasburgu Nieoficjalnie tych niewykonanych wyroków jest więcej. Dotyczą takich spraw jak wolność osobista, zakaz tortur, dostęp do legalnej aborcji, wolność słowa, sumienia i wyznania.
Fri, 08 Nov 2019 16:34:50 GMT


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3634801 razy

Osób online: 2


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 386 | MSN: 112 | Yahoo: 1016 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0