Polityka.pl - Komentarze wszystkie

Komentarze wszystkie

Wybory w Alabamie to dobry znak dla USA i przeciwników polityki Trumpa | Optymistyczny sygnał z Alabamy Zapowiada się na zwrot amerykańskiego wahadła na lewo w nadchodzących w przyszłym roku wyborach do Kongresu.
Wed, 13 Dec 2017 22:27:29 GMT

Wiceminister Zieliński zrównuje opozycję z „reżimem Jaruzelskiego” | Historiozofie ministra Zielińskiego Najnowsze wywody Jarosława Zielińskiego mogą świadczyć o jego, by tak rzec, małej biegłości pojęciowej. Tym większy kłopot, że to on z nadania PiS zawiaduje formacjami siłowymi państwa.
Wed, 13 Dec 2017 15:20:51 GMT

Tusk twierdzi, że rozdzielnik nie działa. I wkłada kij w mrowisko | Uśmiercanie rozdzielnika Tusk chcąc pogrzebać rozdzielnik uchodźców, zyskał uznanie polskiej prawicy, ale mocno naraził się m.in. Grekom, Włochom i Niemcom.
Wed, 13 Dec 2017 19:47:03 GMT

Dlaczego Departament Stanu USA zabrał głos w sprawie kary dla TVN? | Kara dla TVN: początek końca wolności mediów Sprawa jest drastyczna. Politycznie to pogróżka pod adresem mediów niezależnych od obecnej władzy i złamanie konstytucyjnej gwarancji wolności słowa w ramach prawa.
Wed, 13 Dec 2017 13:32:18 GMT

Morawiecki zaprasza do wielkiej polskiej rodziny. Dziękuję, postoję Premier Morawiecki ma nową koncepcję, jak nas wyrwać z zaklętego koła polskich podziałów. Już nie będzie nas i was, polskich patriotów i europejskich kosmopolitów, ludu i elit.
Wed, 13 Dec 2017 14:22:59 GMT

Departament Stanu USA krytykuje Polskę za TVN | Czy PiS zadrze z Amerykanami? Według Departamentu Stanu w USA kara na TVN zagraża wolności mediów w Polsce, a w konsekwencji także demokracji.
Wed, 13 Dec 2017 11:37:00 GMT

Morawiecki jak Gierek. W obietnice kto chce, niech wierzy | Prymus prezesa Morawiecki zaimponował chyba tylko posłowi Kaczyńskiemu, a może nawet i jego troszkę znudził swym kaznodziejskim tonem. Brawa innych posłów pisowskich brzmiały rachitycznie.
Tue, 12 Dec 2017 18:16:00 GMT

Prawomocny wyrok w sprawie afery taśmowej wcale jej nie kończy Warszawski Sąd Apelacyjny utrzymał w mocy wyrok skazujący biznesmena Marka F. na 2,5 roku więzienia, a jego pomocników na kary w zawieszeniu. Co jeszcze wymaga wyjaśnienia?
Tue, 12 Dec 2017 14:18:54 GMT

Polskie „Saturday Night Live” jednak mocno rozczarowuje Po całkiem udanym debiucie, z kilkoma słabymi, ale i kilkoma naprawdę śmiesznymi skeczami, dostaliśmy drugi odcinek. Tym razem powodów do śmiechu brak.
Tue, 12 Dec 2017 10:09:03 GMT

Poseł Jarosław Kaczyński wybrał sobie nowego premiera i stary rząd | Kontynuacja. I tyle Obłudna polityczna groteska trwa. Poseł Jarosław Kaczyński wybrał sobie na nowego premiera Mateusza Morawieckiego.
Mon, 11 Dec 2017 18:20:00 GMT

Za wypowiedź o Ukrainie Jana Parysa należałoby odwołać „Nie jest tak, że istnienie Ukrainy jest niezbędnym warunkiem istnienia wolnej Polski” – mówił przed kilkoma dniami szef gabinetu ministra Waszczykowskiego.
Mon, 11 Dec 2017 12:56:55 GMT

Teatrum polityczne i sprawy poważne Niektórzy powiadają, że rządy PiS przypominają PRL. Nie do końca mają rację. Wprawdzie wtedy i tak o wszystkim decydowało Biuro Polityczne, ale zachowywano konstytucyjne pozory.
Mon, 11 Dec 2017 13:21:17 GMT

Czy cukrzycę da się wyleczyć głodówką? | Z głodówką na cukier Badaczom udało się uzyskać remisję cukrzycy 2 typu u osób poddanych rygorystycznej diecie. Czy ten nowy sposób może zrewolucjonizować podejście do leczenia tej choroby?
Sat, 09 Dec 2017 18:19:44 GMT

Komisja Wenecka krytykuje reformę sądownictwa w Polsce | Opinie z Wenecji Zamiast ogłaszać, że Komisja Wenecka się na nas uwzięła, należy jej opinię potraktować jako pomoc, a nie atak.
Fri, 08 Dec 2017 18:34:00 GMT

Ustawy sądowe i dymisja Macierewicza to transakcja wiązana między Dudą a Kaczyńskim | Sądy, Macierewicz i robienie kiełbasy Na biurku prezydenta jednocześnie pojawią się ustawy „sądowe” i skład nowego rządu, pod wodzą premiera Morawieckiego.
Fri, 08 Dec 2017 18:34:00 GMT

Macierewicza bój to ostatni? Wygląda na to, że nie będzie dla niego miejsca w rządzie Morawieckiego Odebranie dostępu do tajemnic państwowych i natowskich bliskiemu współpracownikowi prezydenta gen. Jarosławowi Kraszewskiemu to nawet nie policzek, a wymierzony Andrzejowi Dudzie lewy sierpowy.
Fri, 08 Dec 2017 16:21:00 GMT

Szydło, postać tragikomiczna. Zawsze posłuszna poleceniom z Nowogrodzkiej Od czasu do czasu trafia się Polsce premier jawnie niepasujący do swojej funkcji. Beata Szydło, z którą się właśnie z ulgą żegnamy, jest tego znakomitym przykładem.
Fri, 08 Dec 2017 15:13:07 GMT

Szefem PISF został człowiek enigma. Skąd się wziął? W branży filmowej Śmigulski nie miał jeszcze okazji zaprezentować, na co go naprawdę stać. O jego guście też niewiele wiadomo.
Sun, 10 Dec 2017 06:34:34 GMT

Szok i niedowierzanie. Nasza strategia na Patrioty Najpierw zażyczyliśmy sobie supernowoczesnych rozwiązań, a teraz narzekamy, że za drogie. Czy Amerykanie sprzedadzą nam Patrioty za półdarmo?
Sat, 09 Dec 2017 06:28:34 GMT

Z głośnego tekstu znika oskarżenie o gwałt. Ale co to zmienia? Procesy społeczne i prawo karne nie działają wedle tych samych reguł. Niestety, nie da się zmienić społecznej mentalności, trzymając reżim procesu karnego.
Sat, 09 Dec 2017 09:47:00 GMT


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3170874 razy

Osób online: 1


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 335 | MSN: 112 | Yahoo: 1014 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0