Polityka  Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Exit poll: Wołodymyr Zełenski nowym prezydentem Ukrainy Petro Poroszenko został znokautowany: według pierwszych sondaży exit poll Zełenski otrzymał 73 proc. poparcia, a obecny prezydent zaledwie 25 proc.
Sun, 21 Apr 2019 19:57:00 GMT

Krwawa Wielka Niedziela. Jaki był cel zamachów na Sri Lance? Ktokolwiek stoi za atakami, sprawiają one wrażenie akcji skoordynowanej, którą przeprowadzili ludzie przygotowani do krwawego dzieła.
Sun, 21 Apr 2019 17:24:44 GMT

Sri Lanka: W eksplozjach w kościołach i hotelach zginęło 207 osób Terroryści zaatakowali w sześciu miejscach, a po kilku godzinach uderzyli jeszcze dwa razy.
Sun, 21 Apr 2019 12:06:00 GMT

Czy Ukraińcy wiedzą, jaką przyszłość wybierają? Po jednej stronie polityk doświadczony, przewidywalny i rozpoznawalny w Europie i na świecie. Po drugiej – nowicjusz, który chce się uczyć w biegu. Z pozoru wybór jest oczywisty. Ale to tylko pozór.
Sun, 21 Apr 2019 05:45:14 GMT

Dlaczego książki dla młodzieży już nie uczą i nie wychowują Ukazanie się „Księgi dla starych urwisów”, książki Krzysztofa Vargi o twórczości Edmunda Niziurskiego, to dobry powód, by zapytać, dlaczego nie ma już miejsca na literacki dydaktyzm.
Sat, 20 Apr 2019 19:54:33 GMT

Greta Thunberg – twarz młodzieżowej polityki Trudno za nią nadążyć, choć nie lata samolotami i ma dopiero 16 lat. Dlatego porównuje się ją do też nastoletniej obrończyni wielkich ideałów Joanny d’Arc, patronki Francji, oraz Pippi Pończoszanki, upartej dziewczynki łamiącej dorosłe schematy.
Sun, 21 Apr 2019 10:59:33 GMT

Zełenski wygrał debatę, ale czy wygra wybory na Ukrainie? Wołodymyr Zełenski zaprezentował się jako zdolny, młody, uczący się polityk. Tymczasem Poroszence zabrakło argumentów.
Sat, 20 Apr 2019 05:36:51 GMT

Czy Zełenski zmiecie Poroszenkę? Stadionowa debata przedwyborcza odbyła się w atmosferze przypominającej mecz futbolowy. O ile w ogóle to, co zaprezentowano widzom, można nazwać debatą.
Sat, 20 Apr 2019 05:55:00 GMT

Ludzie Żydom zgotowali ten los Zamiast „Ludzie ludziom zgotowali ten los” mędrcy z IPN w filmowym materiale w dniu rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim napisali: „Ludzie (Niemcy) ludziom zgotowali ten los”. Ktoś dokonał korekty, aby nikt, broń Boże, nie pomyślał, że „ludzie” to może znaczyć także „Polacy”.
Sat, 20 Apr 2019 04:47:00 GMT

Strajk nauczycieli. Kto zdradzi pierwszy? Decyzję o zakończeniu strajku musi podjąć organizator, czyli ZNP. Jeśli tego nie zrobi i nie zrobi czegoś innego, aby nas poderwać, wtedy potrzebna będzie szkoła, najlepiej ciesząca się szacunkiem, która przerwie strajk.
Fri, 19 Apr 2019 18:42:03 GMT

Polacy chcą, żeby prokuratura zbadała sprawę taśm Kaczyńskiego Aż 70 proc. Polaków uważa, że prokuratura powinna wszcząć śledztwo w sprawie tzw. taśm Kaczyńskiego. A zatem nawet część wyborców PiS uważa, że nie ma w Polsce miejsca dla świętych krów.
Fri, 19 Apr 2019 17:21:20 GMT

Co pokazuje mocno okrojony raport Muellera Dokument nie uniewinnia prezydenta USA – wprost przeciwnie, potwierdza doniesienia o licznych skandalach w ekipie Donalda Trumpa. Ale impeachmentu nie będzie.
Fri, 19 Apr 2019 14:47:00 GMT

Strajk nauczycieli trwa, także w święta. 23 kwietnia zapadnie decyzja, co dalej Stanowisko ZNP jest takie: „Przerwa świąteczna jest dla dzieci i uczniów, a nie dla nauczycieli”.
Fri, 19 Apr 2019 16:36:56 GMT

Francuzi mają pretensje do bogaczy, bo chcą łożyć na Notre Dame Jeśli bogacze mogą tyle wydać na odbudowę Notre Dame, to niech przestaną mówić, że nie ma pieniędzy na znoszenie nierówności społecznych – uważają Francuzi.
Sat, 20 Apr 2019 11:49:42 GMT

Eurosceptycy nie podbiją Brukseli po wyborach Europarlament podzieli się jak nigdy wcześniej. Fragmentaryzacja utrudni obsadę kluczowych stanowisk, ale nie wpłynie na codzienną pracę izby.
Fri, 19 Apr 2019 09:19:00 GMT

Naprawianie genów wirusem HIV, czyli jak wyleczyć „dzieci z baniek”. I nie tylko Po raz pierwszy z sukcesem i bez skutków ubocznych wyleczono dzieci, które rodzą się bez sprawnego układu odpornościowego. W zespole, który tego dokonał, pracuje Polka – dr Ewelina Mamcarz. Opowiada o tym osiągnięciu.
Thu, 18 Apr 2019 19:01:00 GMT

Będzie kolejna awantura w postępowaniu przed TSUE ws. KRS? Przedstawiciel prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry żądał już wyłączenia z orzekania prezesa TSUE Koena Lenaertsa, teraz PiS zmienia ustawę, by wyrok TSUE zablokować.
Thu, 18 Apr 2019 15:16:00 GMT

Reporterzy na tropie faszystów, służby na tropie reporterów, czyli ABW PiS w akcji Służby specjalne potrafią zaskakiwać niekonwencjonalnymi operacjami. Ale żeby oficerowie w poszukiwaniu haków na figuranta badali, czy zapłacił on rachunek (w wysokości 54,50 zł) za taksówkę? Tego jeszcze nie było.
Thu, 18 Apr 2019 15:26:00 GMT

Wisła nie płynie. Czy czeka nas zbrojeniowe fiasko? Rzekomo najważniejszy program zbrojeniowy znalazł się w impasie. Drugi raz przekładane jest podpisanie umów offsetowych, a MON nie może się zdecydować, co dalej.
Fri, 19 Apr 2019 11:39:00 GMT

Rząd w rozmowach z nauczycielami gra jak partner. Przemocowy 250 zł w zamian za zwiększenie pensum o dwie lekcje tygodniowo w 2020 r. – taka była nowa propozycja rządu dla strajkujących nauczycieli. Po raz kolejny rozwiązania delegacji PiS okazały się de facto stawianiem pod ścianą.
Thu, 18 Apr 2019 14:29:29 GMT


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3492378 razy

Osób online: 3


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 378 | MSN: 112 | Yahoo: 1016 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0