Polityka  Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Sąd w Sudanie skazał na śmierć 19-letnią Nourę. Walka o jej życie trwa 19-letnia dzisiaj Sudanka zabiła swojego męża gwałciciela. Teraz Noura Hussein jest w celi śmierci, i w każdej chwili może zostać powieszona.
Sun, 24 Jun 2018 09:22:28 GMT

Kanadyjczycy legalizują rekreacyjną marihuanę, a Europa boi się ją badać Do tej pory dzieci zbyt łatwo kupowały marihuanę, a przestępcy czerpali zyski – napisał Justin Trudeau po tym, jak Kanada zalegalizowała posiadanie i sprzedaż przez licencjonowanych dostawców konopi indyjskich. To clou całej sprawy.
Fri, 22 Jun 2018 19:02:00 GMT

Nie żyje Olga Krzyżanowska, była wicemarszałkini Sejmu, działaczka „Solidarności” W jednym ze swoich ostatnich wywiadów mówiła, że jej zdaniem Polska dzisiaj „wraca do czasów komuny”.
Fri, 22 Jun 2018 17:12:00 GMT

Co sprawa GetBacku mówi o etyce w finansach UOKiK sprawdza, czy przy sprzedaży obligacji GetBacku dochodziło do missellingu. Najwięksi dystrybutorzy – Idea Bank i Polski Dom Maklerski – mogą mieć kłopoty.
Fri, 22 Jun 2018 14:56:30 GMT

PiS chce sobie dodać europosłów, zmieniając ordynację Proponowane przez posłów partii Jarosława Kaczyńskiego nowe zasady mogą wyeliminować z podziału mandatów średnie i małe partie. Ich miejsca w Parlamencie Europejskim przejąłby PiS.
Fri, 22 Jun 2018 14:13:26 GMT

Bojkot szczytu migracyjnego Unii. 12 państw nie weźmie w nim udziału Kraje Grupy Wyszehradzkiej uważają, że to spotkanie jest odgrzewanym kotletem z pomysłami, o których już wcześniej mówiono. Obiekcje mają też inne państwa, m.in. Włochy.
Fri, 22 Jun 2018 17:23:32 GMT

Błaszczak ostro o „szastaniu pieniędzmi” w MON. Mówił o Macierewiczu? Sprawiając wrażenie utrzymania wszystkich priorytetów poprzednika, minister obrony serwuje najostrzejszą do tej pory krytykę Antoniego Macierewicza, jaką można było publicznie usłyszeć od polityka PiS.
Sat, 23 Jun 2018 06:10:01 GMT

Wojna na cła między Unią i Stanami na dobre rozpoczęta Handel ze Stanami Zjednoczonymi staje się coraz trudniejszy i mniej opłacalny. A przede wszystkim nieprzewidywalny, bo przecież Donald Trump już planuje kolejne kroki.
Fri, 22 Jun 2018 11:57:00 GMT

Dowiedz się, jak wyglądało życie codzienne Polaków w XX w. Dzięki Archiwum każdy może śledzić ludzką codzienność w XX w. I wyciągnąć wnioski dla siebie. O Archiwum Badań nad Życiem Codziennym opowiada koordynatorka poszukiwań materiałów w Warszawie.
Sat, 23 Jun 2018 14:53:30 GMT

Jakich festiwali potrzebujemy w burzliwych czasach? Jaką rolę powinny odgrywać festiwale dziś – w czasach zwątpienia w istnienie wspólnoty i marginalizowanej roli sztuki? Odpowiada Rose Fenton, jedna z założycielek London International Festival of Theatre, gość tegorocznego Malta Festival w Poznaniu.
Fri, 22 Jun 2018 13:23:00 GMT

Polska na wieki świecka? Elektryzujące wnioski z badań Polska nie tylko się sekularyzuje, lecz już jest świecka. Jeszcze tego nie widzimy, bo społeczna i polityczna pozycja Kościoła jest silna. Ale to się dzieje.
Fri, 22 Jun 2018 05:13:18 GMT

Nowe antyimigranckie prawo na Węgrzech. Orbán wie lepiej Węgierski rząd nie cofnie się przed niczym w walce z imigrantami. Pakiet „Stop Soros” zakłada m.in. karanie więzieniem za pomoc uchodźcom.
Thu, 21 Jun 2018 17:17:37 GMT

Kuchciński odwołał polsko-niemieckie konsultacje parlamentarne. I dobrze zrobił Odwołując przygotowywane od miesięcy polsko-niemieckie konsultacje parlamentarne, Kuchciński podjął jedynie słuszną decyzję. Dowiódł po raz kolejny swojej samodzielności i trafnego osądu.
Thu, 21 Jun 2018 15:10:00 GMT

Trump funduje Amerykanom horror z użyciem małych dzieci Mimo nowego dekretu prezydenta USA ponad 2 tys. dzieci imigrantów szybko nie wróci do swoich rodziców. A administracja Donalda Trumpa będzie kontynuować politykę „zero tolerancji”.
Thu, 21 Jun 2018 17:17:00 GMT

Wojny dronów i znikające scenariusze, czyli kręcą „Grę o tron” Na ósmy, finałowy sezon serialu „Gra o tron” trzeba czekać aż do 2019 r. Najbardziej niecierpliwi zrobią wszystko, by poznać choćby najmniejsze szczegóły produkcji. Na przykład wyślą nad plan zdjęciowy eskadrę dronów.
Sat, 23 Jun 2018 15:12:44 GMT

Futbol i przemoc niestety idą ze sobą w parze Nikomu nie zależy na zwycięstwie narodowej reprezentacji bardziej niż kobietom. Czy mundial może wpływać na eskalację przemocy domowej? Badacze z Wielkiej Brytanii uważają, że tak.
Thu, 21 Jun 2018 12:00:57 GMT

Najwyższa pora zamieszać w składzie polskiej reprezentacji Po klęsce z Senegalem ze zdwojoną energią uczestniczymy w ogólnonarodowym konkursie pod hasłem: i ty możesz zostać selekcjonerem.
Thu, 21 Jun 2018 05:11:00 GMT

Jak sprawić, żeby strefa euro nam nie uciekła Wstępne porozumienie Angeli Merkel i Emmanuela Macrona otwiera drogę do wspólnego budżetu strefy euro. To scenariusz, którego Polska chciała uniknąć.
Wed, 20 Jun 2018 14:59:27 GMT

USA wycofują się z Rady Praw Człowieka ONZ. To niczego nie rozwiązuje Absencja supermocarstwa, wciąż będącego dla wielu ludzi na świecie modelem demokracji i oazy wolności, tylko pogorszy sytuację.
Wed, 20 Jun 2018 14:59:26 GMT

Po co nam Han Solo (i inne prequele)? Gdy wychodziłem z kina po seansie filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”, nie myślałem ani o melodramatycznej fabule, ani wartkiej przygodzie, tylko szukałem odpowiedzi na pytanie – dlaczego w ogóle powstał ten film?
Wed, 20 Jun 2018 19:58:00 GMT


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3323283 razy

Osób online: 1


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 346 | MSN: 112 | Yahoo: 1016 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0