Polityka.pl - Komentarze wszystkie

Komentarze wszystkie

Kaczyńskiego znowu nie było na Wawelu w miesięcznicę pogrzebu brata. Poświęcił go dla wakacji? To żadna nowość: Jarosław zawsze instrumentalnie traktował Lecha.
Sat, 19 Aug 2017 08:58:19 GMT

Samobójstwa „pod celami” były, są i będą. Ale kto za nie odpowiada? | Brak nadzoru i honoru szczypty Czy naprawdę myślicie, że odpowiedzialność za brak nadzoru pójdzie wyżej i dojdzie do samego ministra Ziobry, czego domaga się, nauczona własnymi błędami, opozycja? Błąd.
Sat, 19 Aug 2017 06:10:18 GMT

PiS (słowami Magierowskiego) rezygnuje z reparacji względem Niemiec? Próżna nadzieja | Nici z reparacji Słowa Magierowskiego dawały nadzieję, że PiS zaprzestanie propagandowej narracji o reparacjach. Czyżby nadzieja była płonna?
Fri, 18 Aug 2017 15:19:02 GMT

Sąd uniewinnił Obywateli RP, którzy mieli zakłócić mir domowy Sejmu Uzasadnienie wyroku w sprawie „obywatelskiego wkroczenia” na teren Sejmu jest logicznie poprawne, a taktycznie sprytne. A że nie ma w nim odniesienia „do praw podstawowych i idei wysokich”? Może następnym razem.
Thu, 17 Aug 2017 14:01:00 GMT

Robert Fico, kiedyś niebezpieczny populista, stał się wzorowym Europejczykiem. A to dzięki Kaczyńskiemu Tak bowiem w praktyce wygląda wybór w Europie Środkowej: albo Zachód, albo coś bliżej nieokreślonego, niepewnego, ale raczej nie budzącego zaufania pod żadnym względem, od polityki po gospodarkę.
Thu, 17 Aug 2017 05:45:00 GMT

Ostatnie nawałnice to największa klęska w historii polskich lasów. Zaprowadzenie porządków zajmie lata Pytanie, co na miejsce zniszczonych drzew zdecydują się posadzić leśnicy?
Wed, 16 Aug 2017 15:34:00 GMT

Zgody szybko nie będzie. Święto Wojska pod znakiem wojny na górze Ani na centymetr nie przybliżyło się porozumienie prezydenta z ministrem obrony narodowej. Przeciwnie, obie strony konfliktu zademonstrowały wzajemną niechęć.
Tue, 15 Aug 2017 16:51:07 GMT

Za późno i pod presją. Trump potępił akt rasistowskiego terroru w stylu rzeczniczki PiS Polskie władze mają podobny problem z nazywaniem po imieniu zła rasizmu, nacjonalizmu, agresji i przemocy motywowanej ideologią prawicową.
Tue, 15 Aug 2017 08:56:00 GMT

Macron forsuje prawo, które uderzy w firmy delegujące polskich pracowników do UE Aby zablokować niekorzystne dla Polski zmiany w dyrektywie o pracownikach delegowanych, potrzebujemy solidnej koalicji. Wkrótce przekonamy się, czy PiS ją zbuduje.
Mon, 14 Aug 2017 14:22:05 GMT

Miał być wersal, jest warzywniak. „Dobra zmiana” po raz drugi sprzedaje araby za bezcen Tylko 6 koni sprzedanych. Łączna suma aukcji to 410 tys. euro. Pride of Poland 2017 zakończyło się kompromitacją. To smutne, ale można się było tego spodziewać.
Mon, 14 Aug 2017 11:41:32 GMT

Blokada nominacji generalskich może obrócić się przeciwko Andrzejowi Dudzie | Kryzys w branży generałów Oficerowie stali się zakładnikami polityków w walce o wpływy w wojsku.
Tue, 15 Aug 2017 05:30:00 GMT

Skażone fipronilem jajka trafiły do 15 krajów UE. Jak do tego doszło? | Trefne jaja krążą po Europie Użycie fipronilu na fermach było przestępstwem pierwszym, ale nie było jedynym w tej sprawie.
Wed, 16 Aug 2017 12:12:00 GMT

Policja nagina prawo, by utrudnić antypisowskie protesty. 8 najczęściej stosowanych chwytów Policjanci sięgają po metody rodem z PRL, żeby utrudnić obywatelski sprzeciw.
Fri, 11 Aug 2017 11:37:00 GMT

Premier wspiera Macierewicza w sporze z Dudą Beata Szydło przez kilkanaście dni nie powstrzymała konfliktu, który w efekcie wymknął się spod kontroli. Teraz nikt się nie kwapi, by pierwszy wyciągnąć rękę.
Fri, 11 Aug 2017 05:04:00 GMT

Tortur w Polsce nie ma. Ale tylko w kodeksie karnym Polska nie jest wyjątkowym krajem w Europie, jeśli chodzi o przypadki „nadużywania środków przymusu bezpośredniego”, jak elegancko nazywa się pobicia i tortury.
Fri, 11 Aug 2017 10:21:00 GMT

Waszyngton traci cierpliwość do Kim Dzong Una i liczy, że stracą ją też Chiny Waszyngton zamyśla o eskalacji napięcia, aby wytrzymałość Chin na destabilizację przekroczyła próg, za którym zmuszą Kima do zamrożenia budowy swoich bomb i rakiet.
Fri, 11 Aug 2017 08:50:00 GMT

Wojsko zawarło kontrakt na okręty podwodne. Będziemy remontować blisko 50-letnie jednostki Stary sprzęt musi być utrzymywany w sprawności z powodu ślimaczących się zamówień na nowy. Problem dotyczy nie tylko okrętów, ale również śmigłowców i czołgów.
Thu, 10 Aug 2017 16:38:00 GMT

Walka o mogiły czerwonoarmistów. Czy tak musi wyglądać polityczna wojna? Powraca sprawa grobu i obelisku upamiętniającego żołnierzy Armii Czerwonej, poległych w bitwie pod Ossowem w 1920 roku.
Thu, 10 Aug 2017 14:13:00 GMT

Google zwalnia autora seksistowskiej notatki, ale to tylko działanie na pokaz. Dyskryminacja trwa | Seksistowska Dolina Departament Pracy USA zarzuca korporacji systemową dyskryminację kobiet. Ostatni skandal tylko naświetlił od dawna istniejący problem.
Thu, 10 Aug 2017 13:25:00 GMT

Kontakty USA i Korei Płn. od lat są napięte. Teraz pojawia się nowy, nieprzewidywalny czynnik... Trump Amerykańsko-koreański pojedynek na miny nie ustaje. Czy zapowiedziane przez Donalda Trumpa „furia i ogień” to faktycznie tylko zagrywka negocjacyjna?
Thu, 10 Aug 2017 05:16:00 GMT


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3051436 razy

Osób online: 1


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 334 | MSN: 112 | Yahoo: 1011 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0