Polityka  Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

„Dzban” zostanie z nami na dłużej „Dzban” zwyciężył w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku. Dlaczego jest taki atrakcyjny i nieprędko zniknie z polszczyzny?
Tue, 11 Dec 2018 11:41:00 GMT

Czy ks. Henryk Jankowski stanie się symbolem pedofilii w polskim Kościele? Usunięcie pomnika z publicznego skwerku, nazwanego zresztą imieniem ks. Jankowskiego, wydaje się w tym momencie najlepszym wyjściem.
Tue, 11 Dec 2018 05:57:00 GMT

Kluczowe głosowanie w sprawie zasad brexitu – odwołane Theresa May znowu postawiła na swoim, głosowania na razie nie będzie. Będzie za to polityczna szamotanina i być może już wkrótce próba odsunięcia jej od władzy. A może nowe wybory?
Mon, 10 Dec 2018 21:05:00 GMT

Rosjanie zamieszani w protest żółtych kamizelek? Doniesienia o możliwym zaangażowaniu Rosjan w podżeganie do protestów żółtych kamizelek na nowo wyostrzyły pytania, jak dużą siłę może mieć propagandowa broń Kremla w Europie. Ale też jak uchronić się przed bagatelizowaniem społecznych bolączek poprzez zrzucanie na Moskwę winy za niepokoje.
Mon, 10 Dec 2018 18:58:10 GMT

Rostowski wykłada komisji śledczej, jak działa VAT Przewodniczącemu komisji ds. VAT zabrakło wiedzy i doświadczenia, żeby polemizować z najdłużej – bo przez sześć lat – urzędującym ministrem finansów czasów III RP. A o tym rekordzie przypomniał, czego można się było spodziewać, sam Jacek Rostowski.
Mon, 10 Dec 2018 15:23:00 GMT

Sprawa Kwaśniaka pogrzebie PiS Opinią publiczną kierują emocje. A w przypadku tego, co PiS robi z byłym wiceszefem KNF Wojciechem Kwaśniakiem, emocja jest jedna: krzywda i niesprawiedliwość. I to niezależnie od tego, czy się wierzy w opowieść PiS, że KNF za czasów Kwaśniaka był opieszały wobec SKOK Wołomin.
Mon, 10 Dec 2018 13:08:42 GMT

Mark Milley, nowy najważniejszy żołnierz Ameryki Generał Mark Milley z wojsk lądowych zastąpi generała korpusu piechoty morskiej Joe Dunforda jako szef kolegium połączonych szefów sztabów. Milley zna Polskę i polskich generałów, których część odeszła w ostatnich latach.
Mon, 10 Dec 2018 06:37:00 GMT

PiS pociesza się w Jachrance Rekonstrukcja rządu odłożona na „kiedyś”, konflikty wewnętrzne w rozkwicie, a deklaracja złagodzenia kursu na razie bez pokrycia. Posiedzenie klubu PiS w Jachrance nie przyniosło zaskoczeń.
Sun, 09 Dec 2018 16:05:00 GMT

Policja przeszukała mieszkania dziennikarzy OKO.press i zabrała materiały dziennikarskie Po raz kolejny organy ścigania nadużyły władzy wobec opozycyjnego, niezależnego medium, nękając dziennikarzy i przeprowadzając niezgodną z prawem rewizję.
Sun, 09 Dec 2018 12:45:00 GMT

Paul Ziemiak nowym sekretarzem generalnym CDU W piątek CDU wybrała nową szefową, w sobotę – nowego sekretarza generalnego. Został nim Paul Ziemiak, młody, konserwatywny, z imigranckimi korzeniami. To próba zjednoczenia i wzmocnienia partii znajdującej się w kryzysie.
Sun, 09 Dec 2018 12:25:28 GMT

Julian Assange na ścieżce do wolności Po sześciu latach w ambasadzie Ekwadoru w Londynie założyciel WikiLeaks staje przed szansą na zmianę miejsca zamieszkania.
Sat, 08 Dec 2018 23:31:00 GMT

Czy nasi przodkowie się okaleczali? | Odcisk bez palca „Dam sobie rękę uciąć” to wyrażenie, ale w przeszłości brane na poważnie. Badacze od lat próbują wyjaśnić tajemnicę dwustu odbitych na ścianach jaskiń Francji i Hiszpanii dłoni bez palców. Czy są bliscy jej rozwiązania?
Sat, 08 Dec 2018 20:23:38 GMT

Nominacja Heather Nauert na ambasadora USA przy ONZ to zła wiadomość Donald Trump ceni lojalność i talenty telewizyjne. Nominacja niedoświadczonej, za to uległej Heather Nauert to poza wszystkim wyraz tego, co prezydent USA myśli o ONZ.
Sat, 08 Dec 2018 18:18:00 GMT

Karuzela posad w ekipie Trumpa Karuzela stanowisk w Białym Domu i gabinecie Trumpa kręci się szybciej niż za czasów jego poprzedników. To miara chaosu panującego w jego wstrząsanej skandalami i kłótniami ekipie.
Sat, 08 Dec 2018 18:26:00 GMT

Dania chce wysyłać imigrantów na wyspę | Wyspiarze z przymusu Bałtycka wysepka Lindholm była miejscem izolacji chorych zwierząt, teraz ma być miejscem izolacji ludzi. Ale nie więzieniem, jak podkreślają duńskie władze. Czyżby?
Sat, 08 Dec 2018 09:57:00 GMT

Grinch, czyli idą święta. W kinach kolejna wersja tej historii Każda kolejna wersja historii o tym, jak Grinch najpierw ukradł, a potem oddał święta, dodaje coś nowego, sprzecznego z edukacyjnym efektem, który chciał osiągnąć twórca tej postaci Theodor Geisel.
Sat, 08 Dec 2018 10:56:00 GMT

Czemu ma służyć Festiwal Świateł w Lyonie Nowoczesna technologia świetlna przyciąga co roku do Lyonu kilka milionów turystów.
Sat, 08 Dec 2018 16:22:43 GMT

Byli prezesi NBP: Prokuratura działa na szkodę reputacji Polski Działania prokuratory rażąco kontrastują z biernością prokuratury wobec osób, które do 2013 r. odpowiadały za sytuację w układzie SKOK – piszą we wspólnym oświadczeniu Hanna Gronkiewicz-Waltz, Leszek Balcerowicz i Marek Belka.
Fri, 07 Dec 2018 18:13:58 GMT

Mija era Merkel. Annegret Kramp-Karrenbauer na czele CDU Annegret Kramp-Karrenbauer została następczynią Angeli Merkel na stanowisku szefowej CDU. Tym samym Merkel zwiększyła swoje szanse na dotrwanie do końca kadencji i stabilne rządy. A chrześcijańscy demokraci – na odnowę partii.
Fri, 07 Dec 2018 17:52:00 GMT

Służby w służbie partii Rozmowa z byłym szefem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Krzysztofem Bondarykiem o samolikwidacji polskich służb specjalnych w czasach wielkiej aktywności służb rosyjskich.
Sun, 09 Dec 2018 21:45:29 GMT


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3418448 razy

Osób online: 2


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 362 | MSN: 112 | Yahoo: 1016 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0