Polityka  Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Polscy skoczkowie wywalczyli brąz w konkursie drużynowym. Sukces czy porażka? | Ostatni akcent Złoto było poza zasięgiem. Trochę szkoda przegranego srebra. Wszystko wskazuje na to, że na medalach skoczków zakończyły się nasze zdobycze w Pjongczangu.
Mon, 19 Feb 2018 15:28:59 GMT

Konferencja w Monachium: Bezpieczeństwo w cieniu Holocaustu Zachód nie ma już złudzeń co do Rosji, coraz ostrzej mówi o Chinach, bardzo obawia się rozwoju wypadków w Turcji. Ale to słowa polskiego premiera o „żydowskich sprawcach” Holocaustu stały się cytatem numer jeden z monachijskiej konferencji bezpieczeństwa.
Mon, 19 Feb 2018 09:28:33 GMT

Kultowy książę Zmarły kilka dni temu duński książę Henryk przez większą część życia próbował zdobyć serca Duńczyków i walczył o akceptację w swojej przybranej ojczyźnie, a udało mu się to dopiero na kilka lat przed śmiercią.
Sun, 18 Feb 2018 19:11:00 GMT

Katastrofa samolotu pasażerskiego w Iranie. 66 osób nie żyje Lecący z Teheranu do Jasudżu samolot pasażerski ATR 72 irańskich linii Aseman Airlines z 66 osobami na pokładzie rozbił się ok. 22 km przed portem docelowym. Nikt nie przeżył katastrofy.
Sun, 18 Feb 2018 11:28:00 GMT

Zakaz handlu w niedziele już wkrótce – sprzedawcy zaczynają podchody Sieci handlowe wyszukują kolejne luki prawne w niedzielnym zakazie handlu, rząd zapowiada ich uszczelnianie.
Sat, 17 Feb 2018 21:39:00 GMT

Niechciany geniusz „Dowłatow”, poetycki film Aleksieja Germana Jr. ze świetnymi zdjęciami Łukasza Żala, to subtelny portret rozterek i lęków jednego z najbardziej twórczych środowisk komunistycznej Rosji i opowieść o cenie, jaką trzeba płacić za pozostanie wiernym sobie.
Sat, 17 Feb 2018 20:23:00 GMT

Solaria nie dla młodych, bo opalanie wywołuje raka i jest jak narkotyk Jest zakaz korzystania z solarium dla osób poniżej 18. roku życia. I dobrze, bo już kilkukrotne naświetlanie się promieniami UVA i UVB przez osoby młode oznacza o 75 proc. większe ryzyko nowotworu skóry.
Sat, 17 Feb 2018 18:32:00 GMT

Trzecie mistrzostwo olimpijskie Kamila Stocha | Bezkonkurencyjna siła spokoju Co klasa, to klasa. Złoto Kamila Stocha zakończyło polską suszę medalową na igrzyskach w Pjongczangu.
Sat, 17 Feb 2018 16:22:27 GMT

Jest wreszcie medal dla Polski! Kamil Stoch po raz trzeci sięga po olimpijskie złoto! Kamil Stoch, dwukrotny złoty medalista z Soczi, zdobył na dużej skoczni w Pjongczangu trzecie w karierze olimpijskie złoto w skokach narciarskich!
Sat, 17 Feb 2018 14:30:00 GMT

Powstanie w getcie to także część polskiej historii. PiS tego nie zmieni Wszelkie próby rozdzielenia tych dwóch wydarzeń są kompletnie nieuzasadnione – mówi Mikołaj Mirowski, historyk, publicysta, prowadzący w Muzeum Powstania Warszawskiego cykl spotkań „Warszawa dwóch Powstań”.
Sat, 17 Feb 2018 09:50:49 GMT

Seksafera pogrąża Oxfam. Pokłosie akcji #MeToo? | Ciemna strona pomocy Orgie, wykorzystywanie dzieci i dorosłych, zamawianie prostytutek - Oxfam nie może dłużej ignorować skandalicznych zachowań swoich pracowników. Czy Roland Van Hauwermeiren i jemu podobni pociągną brytyjską organizację na dno?
Sat, 17 Feb 2018 12:57:00 GMT

Morawiecki w Berlinie. Bez przełomu | Polak, Niemiec dwa bratanki To, co Morawiecki ugasi, Kaczyński zawsze może rozpalić, jeśli taka będzie jego kalkulacja polityczna.
Fri, 16 Feb 2018 13:52:00 GMT

Co mamy z wielkiej modernizacji wojska? Niewiele Po pięciu latach od uruchomienia planu modernizacji polskiej armii nie widać przełomu w technologiach ani sile ognia.
Fri, 16 Feb 2018 16:59:00 GMT

Średnio co tydzień w szkołach w USA młodzi ludzie giną od kul Strzelanina w liceum w Parkland na Florydzie, która pochłonęła życie 17 osób, była ósmym w tym roku podobnym incydentem w szkołach amerykańskich zakończonym śmiercią lub ciężkimi obrażeniami.
Thu, 15 Feb 2018 20:34:00 GMT

Bronię Muzeum Ewolucji. Jego problemem jest brak finansowania Niedofinansowanie Muzeum Ewolucji wyziera niemal z każdego kąta. Ale to, co udało się tam pokazać przy tak mikroskopijnych nakładach, powinno raczej budzić podziw, nie krytykę.
Sun, 18 Feb 2018 15:51:36 GMT

Czym jest endometrioza, z powodu której Lena Dunham usunęła macicę? Na czym polega choroba 31-letniej gwiazdy i czy rzeczywiście wymaga tak radykalnych rozwiązań?
Sun, 18 Feb 2018 20:57:00 GMT

Jacob Zuma odchodzi w aurze skandalu ze stanowiska prezydenta RPA Miejsce na szczycie południowoafrykańskiej polityki zwolniło się wraz z odejściem dotychczasowego prezydenta. Zastąpi go Cyril Ramaphosa.
Thu, 15 Feb 2018 17:23:00 GMT

Znamy projekt ustawy o PPK. A co z OFE? | Trzeci filar – reaktywacja Nadal nie wiadomo, co z OFE, a rząd zachęca do oszczędzania w ramach PPK. Tylko czy można ufać państwu, które ciągle wywraca system emerytalny do góry nogami?
Fri, 16 Feb 2018 07:03:56 GMT

„Polska wzywa do donosicielstwa”. Niemieckie media zdziwione listem polskiej dyplomacji List, który ambasada Polski rozsyła do polskich imigrantów w Niemczech, odbił się szerokim echem w Niemczech.
Thu, 15 Feb 2018 16:26:45 GMT

Jaka będzie dalsza reprywatyzacja? I czy w ogóle będzie? Transformacyjny zapał sprzed lat, gdy mówiono o naprawieniu krzywd i świętym prawie własności, to przeszłość.
Thu, 15 Feb 2018 09:59:00 GMT


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3225532 razy

Osób online: 1


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 336 | MSN: 112 | Yahoo: 1016 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0