Polityka  Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Monachium: w oczekiwaniu na powrót przeszłości Tęsknota za światem opartym na znanych do tej pory zasadach wybrzmiała na tegorocznej konferencji głośniej niż pomysły na stworzenie nowych zasad. A gdy stare reguły nieuchronnie słabną, do czasu stworzenia nowych najłatwiej mają najsilniejsi.
Sat, 16 Feb 2019 18:41:01 GMT

Gala Oscarów 2019 jednak bez wielkich zmian. Szkoda? Żeby skrócić przydługą galę Oscarów, część nagród planowano wręczyć w przerwie reklamowej. Środowisko zaprostestowało, Akademia się ugięła. Ale zmiany w przebiegu ceremonii wciąż są potrzebne.
Sat, 16 Feb 2019 14:03:00 GMT

Na eurowybory koalicja wokół Platformy Koalicja wyborcza opozycji na wybory do Parlamentu Europejskiego jest już niemal gotowa. W ostatnich dniach porozumieli się w tej sprawie liderzy PO, SLD, PSL, Nowoczesnej i Zielonych. Choć udział ludowców nie jest jeszcze do końca pewny.
Sat, 16 Feb 2019 11:50:00 GMT

Czy Warszawa potrzebuje trzech kolejnych pomników? W Warszawie mają stanąć trzy nowe pomniki: Jana Olszewskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i gen. Ścibora-Rylskiego. Jak to możliwe, że w XXI w. wciąż czcimy wielkich odlewami z brązu?
Sat, 16 Feb 2019 18:05:59 GMT

Stan wyjątkowy w USA. Trump na drodze do prezydentury imperialnej Bezprecedensowy krok Trumpa wywołał burzę w USA, będzie arcyważnym testem dla Kongresu i może nawet wywołać kryzys konstytucyjny.
Sat, 16 Feb 2019 05:56:00 GMT

Co położyć na kopercie, czyli jak przykryć 50 tysięcy Jarosław Kaczyński konsekwentnie milczy na temat sensacyjnych zeznań Geralda Birgfellnera, który powiedział w prokuraturze, że prezes żądał od niego pieniędzy.
Fri, 15 Feb 2019 18:00:00 GMT

Hiszpańskiego premiera wynieśli do władzy i pogrążyli ci sami ludzie Pedro Sánchez ogłosił przyspieszone wybory w kwietniu. Nie miał innego wyjścia, jego rząd rozbił się o kwestię ewentualnej katalońskiej niepodległości. A teraz wokół niej będzie się kręciła cała kampania.
Fri, 15 Feb 2019 18:16:00 GMT

Trump na ścieżce konfrontacji z Iranem W ekipie Donalda Trumpa umacnia się przekonanie, że jedyną nadzieją na zmianę polityki Iranu jest zmiana reżimu. Tylko jak?
Fri, 15 Feb 2019 14:14:00 GMT

Polska z najgorszym dostępem do antykoncepcji w Europie Cztery lata rządów PiS odcisnęło silne piętno na realizacji podstawowego prawa, jakim jest dostęp do środków zapobiegających ciąży.
Fri, 15 Feb 2019 16:14:00 GMT

Powrót czarnej pantery na Czarny Ląd Po stu latach nieobecności do Afryki powróciło jedno z najpiękniejszych zwierząt świata. Czarna pantera, która na Czarnym Lądzie nie była widziana od bardzo dawna.
Fri, 15 Feb 2019 11:53:00 GMT

Czy afera taśmowa zachwieje poparciem dla PiS A może kluczowe pytanie brzmi inaczej: czy wyborcy PiS mają dokąd odejść?
Fri, 15 Feb 2019 07:06:00 GMT

Czy w Warszawie powstała koalicja przeciwko Iranowi? Stało się dokładnie to, czego Polska chciała uniknąć. Warszawska konferencja na temat pokoju na Bliskim Wschodzie była tak przesycona wojowniczą retoryką, że zostanie odebrana jako narada wojenna.
Thu, 14 Feb 2019 19:37:00 GMT

Czy oswajanie Łukaszenki ma sens? PiS próbuje stworzyć warunki dla polsko-białoruskiego resetu. „Po ludzku”, „po dobroci” dogadać się z Mińskiem.
Sat, 16 Feb 2019 09:59:00 GMT

Kaczyński spotkał się z Ziobrą. Opracowują strategię w sprawie wież? To nie były zwykłe rozmowy dwóch szefów partii. To prokurator spotkał się z osobą, która za chwilę może mieć status podejrzanego.
Thu, 14 Feb 2019 13:14:00 GMT

Festiwal Conrada bez dotacji. Tak się niszczy kapitał kulturowy Międzynarodowy Festiwal Literatury im. Conrada, ale i Międzynarodowy Festiwal Literacki Sopot zostały bez dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Znalazło się za to 85 tys. zł dla fundacji Lux Veritatis o. Rydzyka.
Thu, 14 Feb 2019 12:39:00 GMT

Demonstrujący pod TVP tracą pracę. Polska to państwo prześladowań Pracodawcy atakowanych publicznie przez państwową telewizję osób podjęli decyzję o ich zwolnieniu po prostu ze strachu.
Thu, 14 Feb 2019 12:45:29 GMT

Ilu Polaków nie ma dachu nad głową? Wkrótce się dowiemy Opieka nad bezdomnymi to ustawowy obowiązek samorządów. W 2019 r. zostały one wsparte 6 mln zł, które minister Elżbieta Rafalska przeznaczyła na specjalny program pod hasłem „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym”.
Thu, 14 Feb 2019 12:16:59 GMT

Airbus zamyka produkcję największego samolotu pasażerskiego świata | Porażka olbrzyma Największy samolot pasażerski świata A380 pasażerowie polubili, ale dla linii lotniczych okazał się niewygodny i nieopłacalny.
Thu, 14 Feb 2019 10:27:10 GMT

Awantura o HIMARS-a Przełomowy dla wojska zakup systemu rakietowego ginie wśród sporów o brak offsetu i technologii dla przemysłu. Sytuacja ta obnaża brak koordynacji polskiej polityki zbrojeniowej, przemysłowej i technologicznej.
Thu, 14 Feb 2019 01:51:00 GMT

„El Chapo” winny, nie wszyscy się cieszą Po trzymiesięcznym procesie nowojorski sąd federalny uznał meksykańskiego bossa narkotykowego winnym wszystkich stawianych mu zarzutów. W kraju jednak pojawiły się głosy w jego obronie.
Wed, 13 Feb 2019 22:06:00 GMT


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3451071 razy

Osób online: 1


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 368 | MSN: 112 | Yahoo: 1016 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0