Polityka  Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Sprawa ciąży młodej niepełnosprawnej Brytyjki budzi kontrowersje Czy kobieta z niepełnosprawnością intelektualną ma prawo urodzić dziecko? Ogromne kontrowersje na Wyspach wzbudza sprawa, w której wypowiedziały się już sądy dwóch instancji.
Tue, 25 Jun 2019 12:25:52 GMT

Rosja wraca do Strasburga Utrzymać sankcje wobec rosyjskich parlamentarzystów w Radzie Europy? Czy jednak uwierzyć groźbie Kremla, że jest gotów opuścić tę organizację? Nawet antyputinowscy obrońcy praw człowieka nie mają jednej odpowiedzi.
Tue, 25 Jun 2019 11:30:03 GMT

Podwójna jakość produktów w Unii jest faktem Komisja Europejska opublikowała raport dotyczący podwójnej jakości produktów w Unii. Z badań jednoznacznie wynika, że różnice w jakości produktów w krajach wspólnoty są, i to spore.
Tue, 25 Jun 2019 10:37:00 GMT

Bykowe albo dzieci. Po co nam ten nowy-stary podatek? Rząd już wie, że mamy problem z brakiem ludzi do pracy, ale nie ma pojęcia, jak go rozwiązać. Chociaż inne kraje starają się zachęcić do przyjazdu obcokrajowców, Polska ciągle boi się uchodźców i zamierza ich ściąganie reglamentować. Na powrót Polaków z zagranicy też raczej nie ma co liczyć, zwłaszcza jeśli rząd wprowadzi podatek dla bezdzietnych – obowiązujące w PRL bykowe.
Tue, 25 Jun 2019 09:41:00 GMT

Rząd nie będzie zatrudniać cudzoziemców, bo „Polacy tego nie chcą” „Rzeczpospolita” dotarła do niejawnego projektu polityki migracyjnej państwa. Znamienne, że uzasadnienie koncepcji jest kwintesencją poglądów Suwerena.
Mon, 24 Jun 2019 20:15:37 GMT

Trybunał Sprawiedliwości: Polskie przepisy sprzeczne z prawem Unii Trybunał wydał wyrok, mimo że PiS, próbując go zablokować, zmienił prawo i wycofał się z posyłania sędziów Sądu Najwyższego na emeryturę. Ten wyrok ma praktyczne znaczenie dla dalszych reform, które PiS planuje w wymiarze sprawiedliwości.
Mon, 24 Jun 2019 13:40:00 GMT

Za Bodnarem, przeciw szczuciu Nękanie rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara z wykorzystaniem kłopotów z prawem jego syna urąga standardom państwa demokratycznego. Urąga także standardom etycznym w mediach i debacie publicznej.
Mon, 24 Jun 2019 13:48:00 GMT

Braki kadrowe w szkołach. Dyrektorzy wysyłają nauczycieli na studia Nie tylko ja myślę o łatwym zdobyciu kwalifikacji do nauczania kolejnego przedmiotu. Dyrekcja namawiała naszego matematyka, aby został fizykiem. Mnie by się chciało. Tylko rok, aby zostać informatykiem, albo półtora roku, aby być fizykiem i matematykiem. Okazja.
Mon, 24 Jun 2019 12:20:00 GMT

Zarządzanie po japońsku Japońskie zarządzanie to nie tylko system produkcyjny Toyoty. To unikatowa historia, ludzie, wartości, ale i wyjątkowe problemy.
Tue, 11 Jun 2019 12:09:00 GMT

Erdoğan ma problem. W końcu jest ktoś, kto może mu zagrozić Gdyby Erdoğan pozwolił Imamoğlu zająć stanowisko zgodnie z planem, byłby on „tylko” lokalnym politykiem, któremu jakimś cudem udało się wygrać w dużym mieście. A teraz jego nazwisko trafiło na pierwsze strony największych gazet świata jako tego, który rzucił wyzwanie reżimowi i daje nadzieję na powrót Turcji do normalności.
Mon, 24 Jun 2019 08:41:46 GMT

Brytyjscy artyści komentują brexit poprzez sztukę Brytyjscy artyści mają na temat brexitu wiele do powiedzenia. I są to z reguły gorzkie słowa.
Sun, 23 Jun 2019 20:42:53 GMT

Czy Czesi obalą swojego premiera? Około ćwierć miliona Czechów domagało się na praskich Błoniach Leteńskich dymisji Andreja Babisza. Była to największa demonstracja od aksamitnej rewolucji w 1989 r. Mimo to premier zapowiedział, że ustępować nie zamierza.
Sun, 23 Jun 2019 18:30:00 GMT

Transseksualny samorządowiec w bastionie radykalnej włoskiej prawicy W okręgu, w którym skrajnie prawicowa Liga ma ponad 50 proc. poparcia, a do wyborów wystawiano kandydatów przywiezionych w teczkach z partyjnych centrali, Gianmarco Negri rozpoczyna rewolucję we włoskiej polityce.
Sun, 23 Jun 2019 16:51:03 GMT

Czy zabijanie zwierząt to dziedzictwo kulturowe? Wniosek Polskiego Związku Łowieckiego o wpisanie łowiectwa – czy kultury łowieckiej – na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO należy do grupy tych inicjatyw, które można nazwać kuriozalnymi.
Sun, 23 Jun 2019 04:49:00 GMT

Państwowy Kasprowy, czyli raczej koniec z ekologią Ekipa PiS poświęca ochronę środowiska na rzecz swoich interesów nie tylko w skali makro na szczycie w Brukseli. Ekologia najpewniej przegra z wymiernym i politycznym zyskiem także w skali makro – w Tatrach.
Sat, 22 Jun 2019 17:43:00 GMT

Program Ziobry: Dożywocie plus Staraniem ministra Zbigniewa Ziobry Polska dołączy do takich krajów jak Rosja, Ukraina i Węgry, które stosują karę dożywotniego pozbawienia wolności bez możliwości przedterminowego zwolnienia.
Sat, 22 Jun 2019 08:48:39 GMT

Niskie wyroki ws. śmierci Igora Stachowiaka. Policja z „licencją na zabijanie” Policjanci, którzy razili paralizatorem Igora Stachowiaka i doprowadzili do jego śmierci, dostali 2–2,5 roku więzienia. Tyle żądał dla nich prokurator, podwładny ministra-prokuratora Zbigniewa Ziobry.
Fri, 21 Jun 2019 20:59:56 GMT

Jarosław Gowin postraszył Krzyżakami Może zamiast wzywać do repolonizacji mediów, politycy Zjednoczonej Prawicy powinni przestać przebierać nogami, by zaistnieć na łamach „cudzych” – wedle ich frazeologii – gazet.
Fri, 21 Jun 2019 19:01:00 GMT

13-letnia Inga Zasowska protestuje pod Sejmem w sprawie klimatu Tuż po zakończeniu roku szkolnego Inga Zasowska postanowiła zwrócić uwagę polityków na sprawy niecierpiące zwłoki. Protestuje, bo jest przerażona tym, że polscy rządzący zupełnie nie przejmują się zagrażającą nam katastrofą klimatyczną.
Fri, 21 Jun 2019 15:03:46 GMT

Kultura na weekend: Literacka ekstraklasa Książki, których nie można przeoczyć i nie można nie skończyć.
Fri, 21 Jun 2019 13:36:20 GMT


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3538463 razy

Osób online: 3


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 381 | MSN: 112 | Yahoo: 1016 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0