Polityka  Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Polityka.pl - Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Wszystkie komentarze wszystkie Polityki

Barbara Bush dla milionów Amerykanów pozostanie wzorcową First Lady Emanowała rozsądkiem, zmysłem praktycznym i bezpośredniością w publicznych wypowiedziach, balansujących czasem na granicy politycznej poprawności.
Sat, 21 Apr 2018 20:32:00 GMT

Mama plus: Ciąża to nie choroba, więc czy bezpłatne leki się należą? Szumnie zapowiedziany program Mama plus zakładający dla kobiet w ciąży darmowe lekarstwa to przykład rozdawnictwa i skrajnego populizmu.
Sat, 21 Apr 2018 16:07:32 GMT

Nawet w pustej kawiarni można się przenieść do innego świata | Miejsca nawiedzone Dopiero gdy zapada cisza, okazuje się, jak bardzo ważnym elementem tożsamości miejsca jest jego ścieżka dźwiękowa. Czasem wystarcza ona do zbudowania wirtualnego doświadczenia przebywania gdzieś indziej.
Sat, 21 Apr 2018 12:37:16 GMT

Rozliczamy prezesa PiS. W 2014 roku popierał strajk rodziców niepełnosprawnych dzieci Jeżeli władza nie jest w stanie wykazać empatii i współczucia, które prowadzi do poprawy losu, pokazuje swoją twarz – mówił w marcu 2014 roku Jarosław Kaczyński. Dziś, w czasie kolejnego protestu rodziców niepełnosprawnych dzieci, nie zabrał wciąż głosu.
Sat, 21 Apr 2018 11:22:00 GMT

Zwiększona podaż kiełbasy (wyborczej) Polska polityka jest tradycyjnie wolicjonalna: władza mówi, co chce zrobić. I bardzo często ma to wystarczyć.
Sat, 21 Apr 2018 10:19:34 GMT

„Ucho prezesa” vs. Polska Fundacja Narodowa Piąty odcinek serialu to powrót do przeszłości, czyli do starej formuły: ktoś odwiedza Prezesa na Nowogrodzkiej, i ten ktoś to świetna parodia któregoś polityka.
Sat, 21 Apr 2018 09:29:06 GMT

Kolumn Macierewicza nie będzie. Będą ławki Błaszczaka Jaki pomnik może spodobać się wszystkim i stanąć prawie wszędzie? – pyta samo siebie MON w specjalnie zrealizowanym filmiku. I odpowiada: ławka.
Fri, 20 Apr 2018 21:20:00 GMT

Morawiecki z bankowca chce się stać Robin Hoodem Premier chciał łatwo i szybko rozwiązać problem protestu opiekunów osób niepełnosprawnych – zabrać bogatym i oddać biednym. Na razie nie wyszło.
Fri, 20 Apr 2018 17:47:00 GMT

Nauka ponad podziałami. Pójdą w obronie racjonalizmu W niedzielę 22 kwietnia na ulice wyjdą naukowcy. Dlaczego? W obronie faktów – tłumaczy Łukasz Sakowski, jeden z organizatorów Marszu dla Nauki.
Sat, 21 Apr 2018 14:10:00 GMT

Światopogląd na stanowisku: prof. Chazan znów konsultantem. Tym razem w świętokrzyskim Dlaczego wybór prof. Bogdana Chazana na konsultanta wojewódzkiego ds. ginekologii i położnictwa jest oburzający?
Fri, 20 Apr 2018 15:22:00 GMT

Premier zapowiada daninę solidarnościową dla „najbardziej poszkodowanych przez los” Chcemy, by najlepiej zarabiający w niewielkim stopniu zostali opodatkowani, by złożyć się na tych najbardziej potrzebujących – zapowiedział w Sejmie premier.
Fri, 20 Apr 2018 11:57:00 GMT

Mieszkańcy Baranowa chcą referendum ws. CPK. Rząd o nich zapomniał? | Centralny Port Komunikacyjny pod głosowanie mieszkańców? Już na samym starcie największej inwestycji w powojennej historii Polski rząd popełnił podstawowy błąd – nie docenił obaw wielu lokalnych mieszkańców. A ci nowym megalotniskiem zachwyceni wcale nie są.
Fri, 20 Apr 2018 09:43:00 GMT

Znamy termin eurowyborów. Dlaczego to ważne? Każdy komitet, który przekroczy magiczne 5 proc. 26 maja 2019 roku, będzie miał nieco łatwiej w kampanii jesienią, gdy stawką będą rządy w Polsce.
Fri, 20 Apr 2018 04:47:00 GMT

Trump z Kimem spotkają się w Warszawie? To możliwe Kim, jeśli będzie miał fantazję dziadka i znajdzie czas, też może do Europy przyjechać pociągiem. Za Warszawą przemawia kilka argumentów.
Thu, 19 Apr 2018 15:08:51 GMT

Niepełnosprawne dzieci nie umierają, kiedy stają się dorosłe Dotychczas urzędnicy, z którymi rozmawialiśmy o wyższych świadczeniach, mówili, że decyzje leżą w gestii „kogoś wyżej”. Dlatego chcemy rozmawiać z Jarosławem Kaczyńskim – mówi Maria Królikowska z grupy Rodzice Osób Niepełnosprawnych.
Wed, 18 Apr 2018 19:28:00 GMT

Polscy nacjonaliści skarżą do prokuratury izraelskiego prezydenta | Riwlinem walczą z PiS Krzysztof Bosak i Robert Winnicki zaskarżyli przemówienie Re’uwena Riwlina podczas Marszu Żywych. Dlaczego? Chcą się na nim podpromować.
Wed, 18 Apr 2018 17:49:37 GMT

Raport NIK na temat systemu CEPiK 2.0: za drogo, po terminie, nie działa | Proste jak budowa CEPiK-a NIK dopatrzył się wielu błędów i zaniedbań po stronie ministerstw odpowiedzialnych za przygotowanie systemu CEPiK 2.0. Błędy urzędników są poważne i kosztowne, a końca prac nawet nie widać. Jakie jeszcze inne trudności czekają nowego ministra cyfryzacji?
Thu, 19 Apr 2018 17:46:08 GMT

Co wiemy o wizycie dyrektora CIA w Korei Północnej? Dawno nie było spotkania między aż tak poważnymi przedstawicielami Korei Północnej i Ameryki. Przerwa w kontaktach trwała 18 lat.
Wed, 18 Apr 2018 15:39:00 GMT

O co chodzi w operze mydlanej rodziny Czartoryskich? Spektakl polegający na obrzucaniu się inwektywami przez córkę i jej ojca trudno pogodzić z utrwalanym wizerunkiem „książąt z klasą”. Ale nie to jest w tej sprawie najważniejsze.
Wed, 18 Apr 2018 12:37:00 GMT

Raport Fundacji Helsińskiej o „dobrej zmianie” w sądach Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro swoimi reformami i zaniechaniami przyczynia się do pogorszenia pracy sądów – wynika z raportu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.
Wed, 18 Apr 2018 05:53:00 GMT


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3281506 razy

Osób online: 3


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 337 | MSN: 112 | Yahoo: 1016 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0