RMF24.pl  RMF24.pl

RMF24.pl

Radio numer 1 w Polsce! Największa i najpopularniejsza stacja muzyczno-informacyjna. Zawsze najlepsza muzyka i najświeższe fakty. Posłuchaj nas online.

Zamach w szkole w Kerczu na Krymie. Kilkanaście osób zginęło

Zamach w szkole w Kerczu na Krymie. Kilkanaście osób zginęłoRosyjskie służby twierdzą, że wybuch w szkole w Kerczu to atak terrorystyczny. Jeden z zamachowców miał wysadzić się w powietrze. Inny szedł korytarzami i strzelał z broni maszynowej do studentów oraz pracowników uczelni. Pierwsze doniesienia mówią o 13 ofiarach śmiertelnych oraz dziesiątkach rannych.


Wed, 17 Oct 2018 12:06:42 +0200

Zdanowska: Powiedzmy politykom PiS, że to łodzianie decydują, kto będzie prezydentem

Zdanowska: Powiedzmy politykom PiS, że to łodzianie decydują, kto będzie prezydentem "Powiedzmy politykom PiS, że tu jest Łódź, tu łodzianie decydują, kto będzie prezydentem" - powiedziała ubiegająca się o reelekcję prezydent Hanna Zdanowska. Zaapelowała o masowy udział w niedzielnym głosowaniu. "Niech to będzie symbol przeciwstawienia się bezprawiu, zamachowi na Łódź" - mówiła po tym, jak ​wojewoda łódzki Zbigniew Rau powiedział dziś, że Zdanowska jako osoba prawomocnie skazana za przestępstwo karne nie może być burmistrzem czy prezydentem miasta.


Wed, 17 Oct 2018 12:42:34 +0200

RPO: Zakaz zadawania pytań do TSUE byłby naruszeniem zobowiązań traktatowych

RPO: Zakaz zadawania pytań do TSUE byłby naruszeniem zobowiązań traktatowychJest pierwsza oficjalna reakcja na wniosek Zbigniewa Ziobry skierowany do Trybunału Konstytucyjnego o stwierdzenie niezgodności z konstytucją jednego z przepisów traktatu unijnego. Rzecznik Praw Obywatelskich przesłał do TK wniosek o umorzenie postępowania.


Wed, 17 Oct 2018 13:14:16 +0200

Ponad 26 tys. wniosków o dopisanie do rejestru wyborców w Warszawie

Ponad 26 tys. wniosków o dopisanie do rejestru wyborców w Warszawie 26 500 wniosków o dopisanie do rejestru wyborców złożono w Warszawie. Najwięcej na Śródmieściu, Ursynowie, Woli i Pradze Południe.


Wed, 17 Oct 2018 11:09:19 +0200

Wstęp do Polexitu? Ziobro pyta TK o przepis traktatu o funkcjonowaniu UE

Wstęp do Polexitu? Ziobro pyta TK o przepis traktatu o funkcjonowaniu UEZbigniew Ziobro chce, by Trybunał Konstytucyjny stwierdził niezgodność z konstytucją jednego z przepisów traktatu unijnego. To poszerzenie złożonego wcześniej wniosku, dotyczącego możliwości zadawania przez sądy pytań prejudycjalnych, kierowanych do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.


Wed, 17 Oct 2018 09:40:53 +0200

Sąd Najwyższy, ZUS, TSUE. SN o "niedopuszczalnej" decyzji

Sąd Najwyższy, ZUS, TSUE. SN o Za niedopuszczalne uznał Sąd Najwyższy wycofanie przez ZUS zażalenia, na kanwie którego zwrócił się w sierpniu do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z pięcioma pytaniami prejudycjalnymi dotyczącymi zasady niezależności sądów i niezawisłości sędziów jako zasad prawa unijnego oraz unijnego zakazu dyskryminacji ze względu na wiek. W oświadczeniu informującym o treści postanowienia rzecznik SN sędzia Michał Laskowski wskazał m.in. na konieczność ochrony praw pracowników i osób ubezpieczonych, a także m.in. na naruszenie przez ZUS...


Wed, 17 Oct 2018 11:26:13 +0200

Jaworzno: Policjant podejrzany o przestępstwa seksualne wobec 6-latki

Jaworzno: Policjant podejrzany o przestępstwa seksualne wobec 6-latkiPolicjant z Jaworzna podejrzany o przestępstwa seksualne wobec 6-letniej dziewczynki. Funkcjonariusz został dziś aresztowany.


Wed, 17 Oct 2018 14:03:31 +0200

Wojewoda: Hanna Zdanowska nie może być prezydentem miasta

Wojewoda: Hanna Zdanowska nie może być prezydentem miasta Hanna Zdanowska, jako osoba prawomocnie skazana za przestępstwo karne, nie może być prezydentem miasta - tak twierdzi wojewoda łódzki na cztery dni przed wyborami samorządowymi. Jego wystąpienie wywołało protesty obecnych na sali zwolenników urzędującej prezydent.


Wed, 17 Oct 2018 11:59:11 +0200

Dziennikarze dekoncentrują piłkarzy. Serio?

PAWŁOWSKI NA BLOGUDziennikarze dekoncentrują piłkarzy. Serio?[wyroznij-prawo]


Wed, 17 Oct 2018 12:18:01 +0200

"To nieuczciwe". Ostry list polityków PSL do Kaczyńskiego

​List otwarty do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego dotyczący jego sobotniej wypowiedzi podczas konwencji wyborczej w Kielcach oraz innych działań tej partii, które są "przesycone nienawiścią i wieloma kłamstwami oczerniającymi PSL" wystosowali w środę politycy Stronnictwa.


Wed, 17 Oct 2018 14:12:40 +0200

Ziobro: Nie widzę powodu, abyśmy nie mogli zadać takiego pytania jak Niemcy

Ziobro: Nie widzę powodu, abyśmy nie mogli zadać takiego pytania jak Niemcy"Rząd chce, żeby status Polski w Unii Europejskiej był nie gorszy niż Niemiec; nie widzę powodu, żebyśmy nie mogli zadać identycznego pytania jak zrobiono to w Niemczech polskiemu Trybunałowi Konstytucyjnemu" - podkreślił szef resortu sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.


Wed, 17 Oct 2018 11:25:10 +0200

PGNiG: Amerykański gaz tańszy od rosyjskiego o 1/5

PGNiG: Amerykański gaz tańszy od rosyjskiego o 1/5Amerykański gaz dla Polski będzie o dwadzieścia-kilka procent tańszy niż rosyjski. Tak poinformował prezes PGNiG ogłaszając podpisanie 20-letniego kontraktu na dostawy gazu ze Stanów Zjednoczonych.


Wed, 17 Oct 2018 09:55:27 +0200

Halicki: Po kampanii zajmiemy się premierem Morawieckim

Halicki: Po kampanii zajmiemy się premierem Morawieckim"Złożymy, złożymy. Na razie jest kampania i ona musi dotrzeć do finału" - tak Andrzej Halicki mówił w Porannej rozmowie w RMF FM o zapowiedzianym przez Platformę Obywatelską wniosku o wotum nieufności wobec premiera Mateusza Morawieckiego. "Po kampanii zajmiemy się premierem Morawieckim, bo zajmują się nim Polacy, bo widać, jakim jest hipokrytą, bo ‘taśmy prawdy’ (…) odsłaniają jego hipokryzję i cynizm" - zaznaczył. Odnosząc się do ujawnionego przez media nagrania rozmowy Morawieckiego sprzed kilku lat i jego głośnych słów nt. wypadku...


Wed, 17 Oct 2018 08:02:07 +0200

Patryk Jaki: Nigdy nie podpiszę samorządowej karty LGBT

Patryk Jaki: Nigdy nie podpiszę samorządowej karty LGBTNigdy nie podpiszę samorządowej karty LGBT - ogłosił kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki. Jak wyjaśnił, w sprawach obyczajowych ma poglądy konserwatywne. Zastrzegł również, że "nie ma (to) znaczenia z samorządowego punktu widzenia".


Wed, 17 Oct 2018 10:49:07 +0200

Jutro strajk w LOT-ie. "Weźmie w nim udział co najmniej 60 proc. załogi"

Jutro strajk w LOT-ie. "W jutrzejszym strajku w Polskich Liniach Lotniczych Lot weźmie udział co najmniej 60 procent załogi!" - tak twierdzą działające w firmie związki zawodowe, które domagają się przywrócenia dawnych, korzystnych zasad zatrudnienia. Władze narodowego przewoźnika odpowiadają, że ich zdaniem "w strajku weźmie udział kilka osób".


Wed, 17 Oct 2018 07:19:55 +0200


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3396930 razy

Osób online: 1


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 119 | MSN: 0 | Yahoo: 62 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0