OkNews.GzieSzukac.pl Fakty, wydarzenia, opinie, sensacje, plotki.

RMF24.pl  RMF24.pl

RMF24.pl

Radio numer 1 w Polsce! Największa i najpopularniejsza stacja muzyczno-informacyjna. Zawsze najlepsza muzyka i najświeższe fakty. Posłuchaj nas online.

Prezydent Andrzej Duda zawetował nowelizację ordynacji do PE

Prezydent Andrzej Duda zawetował nowelizację ordynacji do PEPrezydent Andrzej Duda wygłosił oświadczenie w sprawie nowelizacji kodeksu wyborczego dotyczącej ordynacji wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Poinformował, że odmawia podpisania ustawy i zwraca ją Sejmowi do ponownego rozpatrzenia.


Thu, 16 Aug 2018 12:39:00 +0200

Mazurek: Decyzję prezydenta szanujemy, ale pozostajemy przy swoim zdaniu

Mazurek: Decyzję prezydenta szanujemy, ale pozostajemy przy swoim zdaniuDecyzję prezydenta szanujemy, ale pozostajemy przy swoim zdaniu - powiedziała rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek komentując zawetowanie przez Andrzeja Dudę zmian w ordynacji do europarlamentu. Prezydent poinformował o swojej decyzji po godz. 12:30. Jak podkreślił, zaproponowane przepisy zbyt daleko odbiegają od zasady proporcjonalności.


Thu, 16 Aug 2018 13:50:00 +0200

Duży spadek reprezentacji Polski w rankingu FIFA

Duży spadek reprezentacji Polski w rankingu FIFAMiędzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA) opublikowała nowy ranking. W najnowszym zestawieniu Polska zaliczyła spadek aż o 10 pozycji i zajmuje 18 miejsce. W zestawieniu prowadzi Francja.


Thu, 16 Aug 2018 10:16:23 +0200

Chorzy na raka płuca alarmują: Jest problem z finansowaniem terapii

Chorzy na raka płuca alarmują: Jest problem z finansowaniem terapii"Szpitale mają problem z sfinansowaniem nowego leczenia pacjentów" - alarmuje w liście do Ministerstwa Zdrowia Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca. Pacjenci zwracają uwagę, że - mimo iż od lipca refundowana jest nowoczesna immunoterapia - nie zwiększyła się liczba kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Efekt jest taki, że niektóre ośrodki będą zmuszone odmówić pacjentom tego leczenia.


Thu, 16 Aug 2018 11:47:22 +0200

Genua: Kilkanaście osób cały czas jest zaginionych. Trwa akcja ratunkowa w trudnych warunkach

Genua: Kilkanaście osób cały czas jest zaginionych. Trwa akcja ratunkowa w trudnych warunkachLiczba osób zaginionych, które mogą znajdować się w gruzach zawalonego mostu w Genui, wynosi od 10 do 20 - poinformowała w czwartek tamtejsza prokuratura. Wstępny bilans to 38 ofiar śmiertelnych i 16 rannych.


Thu, 16 Aug 2018 12:47:26 +0200

Pijany syn brutalnie pobił matkę. 68-latka w ciężkim stanie

Pijany syn brutalnie pobił matkę. 68-latka w ciężkim stanieBestialski atak w Radlinie. Będący pod wpływem alkoholu 39-letni mężczyzna dotkliwie pobił swoją matkę. Agresor nie był w stanie powiedzieć dlaczego to zrobił. Mężczyzna trafił do aresztu, grozi mu 5 lat więzienia.


Thu, 16 Aug 2018 11:31:01 +0200

Nie żyje Konrad Gaca. Ekspert ds. walki z otyłością miał 42 lata

Nie żyje Konrad Gaca. Ekspert ds. walki z otyłością miał 42 lataZmarł Konrad Gaca - ekspert ds. walki z otyłością. Jak podał „Kurier Lubelski”, ciało Konrada Gacy znaleźli ok. 5 rano jego bliscy. Śledczy wyjaśnią przyczyny jego śmierci. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Mężczyzna stworzył autorski system odchudzający Gaca System, był ekspertem ds. walki z otyłością często zapraszanym do programów telewizyjnych.


Thu, 16 Aug 2018 12:20:24 +0200

O włos od tragedii nad Bałtykiem. Nastolatek skoczył "na główkę" z falochronu

O włos od tragedii nad Bałtykiem. Nastolatek skoczył Mimo ciągle wzrastającej liczby utonięć, czy apelów służb o ostrożność, wciąż nie brakuje osób które nad Bałtykiem zachowują się co najmniej ryzykownie. Ostatni przykład to historia 17-latka, który w Unieściu w woj. zachodniopomorskim skoczył "na główkę" z falochronu.


Thu, 16 Aug 2018 13:00:52 +0200

Nowa metoda przewidywania pogody. Czeka nas fala letnich upałów

Nowa metoda przewidywania pogody. Czeka nas fala letnich upałówTegoroczna fala upałów na całym świecie spowoduje, że rok 2018 będzie wyjątkowo gorący. Podobnie ma być w kolejnych kilku latach - uważają francuscy, brytyjscy i holenderscy naukowcy, którzy opracowali nową metodę przewidywania temperatur. Na łamach magazynu "Nature Communications" badacze dowodzą, że lata 2018-2022 w skali globalnej będą nawet cieplejsze, niż wynikałoby to z wyliczeń bazujących na obecnym poziomie ocieplenia klimatu.


Thu, 16 Aug 2018 11:56:45 +0200

Alarm we Francji: 7 proc. mostów grozi zawaleniem! Zobaczcie zdjęcia

Alarm we Francji: 7 proc. mostów grozi zawaleniem! Zobaczcie zdjęcia ​Tragedia przypominająca katastrofę w Genui może zdarzyć się we Francji - alarmują nadsekwańskie media. Ujawniają one raport, według którego aż 30 proc. francuskich mostów i wiaduktów - znajdujących się w gestii rządu lub samorządów - wymaga remontów, a w przypadku 7 proc. nie można wykluczyć ich częściowego zawalenia się w przyszłości.


Thu, 16 Aug 2018 12:40:41 +0200

NIK krytykuje KNF i UOKiK. Chodzi o wsparcie dla frankowiczów

NIK krytykuje KNF i UOKiK. Chodzi o wsparcie dla frankowiczówNajwyższa Izba Kontroli ostro krytykuje Komisję Nadzoru Finansowego oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów za zaniedbanie sprawy frankowiczów. Jak wylicza w najnowszym raporcie pokontrolnym - od 2005 roku popełniono szereg błędów, przez które nie udało się ochronić klientów przed nieuczciwością banków i drożejącymi szybko kredytami.


Thu, 16 Aug 2018 07:25:00 +0200

Darłówko: Ratownicy wznawiają akcję poszukiwawczą dwójki dzieci

Darłówko: Ratownicy wznawiają akcję poszukiwawczą dwójki dzieciAkcja poszukiwawcza w morzu dwojga dzieci, które zaginęły we wtorek na plaży w Darłówku Zachodnim, została wznowiona o godz. 9. Nurkowie, jak poinformował jeden z nich, sprawdzać będą linię umocnień falochronów, gdzie miały kąpać się dzieci.


Thu, 16 Aug 2018 08:38:40 +0200

Referendum nie zapewni trwałej lokalizacji Pomnika Katyńskiego?

Referendum nie zapewni trwałej lokalizacji Pomnika Katyńskiego?Mieszkańcy Jersey City złożyli wystarczającą liczbę podpisów pod petycją o referendum w sprawie odrzucenia uchwały dotyczącej przeniesienia Pomnika Katyńskiego z Exchange Place. Konsul RP Maciej Golubiewski ostrzega, że nie zapewnia to trwałej obecności pomnika w tym miejscu.


Thu, 16 Aug 2018 07:36:00 +0200

Niewykorzystany urlop będzie przepadał? Jest komentarz ministerstwa

Niewykorzystany urlop będzie przepadał? Jest komentarz ministerstwa"Masz zaległy urlop, lepiej go szybko wykorzystaj! Związkowcy alarmują, że rząd szykuje zamach na prawa pracownicze! Niewykorzystany urlop przepadnie!" - pisze "Super Express". "Nie ma naszej zgody na niekorzystne zmiany dla pracowników! Teraz często jest tak, że pracownik chce iść na urlop, a pracodawca nie chce go udzielić, nie można więc dodatkowo karać go przepadkiem dni wolnych" - mówi w rozmowie z dziennikiem Andrzej Radzikowski, wiceprzewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych. Te doniesienia w ostrych słowach...


Thu, 16 Aug 2018 09:58:00 +0200

Zielonego Hulka nie zobaczysz, ale i tak warto patrzeć w niebo

Zielonego Hulka nie zobaczysz, ale i tak warto patrzeć w nieboNie tylko "spadające gwiazdy", czyli Perseidy są warte odnotowania, jeżeli chodzi o aktywność ciał niebieskich w sierpniu. Na niebie pojawiły się też dwie komety. Jedną z nich można już zobaczyć przez lornetkę.


Thu, 16 Aug 2018 12:00:38 +0200


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3359950 razy

Osób online: 2


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 113 | MSN: 0 | Yahoo: 62 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0