RMF24.pl  RMF24.pl

RMF24.pl

Radio numer 1 w Polsce! Największa i najpopularniejsza stacja muzyczno-informacyjna. Zawsze najlepsza muzyka i najświeższe fakty. Posłuchaj nas online.

Smog atakuje. W Śląskiem bezpłatne przejazdy komunikacją miejską i Kolejami Śląskimi

Smog atakuje. W Śląskiem bezpłatne przejazdy komunikacją miejską i Kolejami ŚląskimiSmog znowu daje się we znaki. Według danych Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, najgorszej jakości powietrze jest dzisiaj między innymi na Podbeskidziu, w okolicach Tarnowa, Jeleniej Góry, Katowic, Nowego Targu, a także w Warszawie. Koleje Śląskie wprowadziły bezpłatne przejazdy dla kierowców na całej sieci.


Tue, 20 Feb 2018 06:18:29 +0100

Komisja Europejska nie chce płacić za ogrodzenie na wschodniej granicy Polski

Komisja Europejska nie chce płacić za ogrodzenie na wschodniej granicy Polski Komisja Europejska ma wątpliwości co do sensowności budowania ogrodzenia wzdłuż granicy Polski z Białorusią i Ukrainą jako sposobu walki z afrykańskim pomorem świń (ASF) – ustaliła brukselska korespondentka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon. Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel poinformował w Brukseli, że projekt ustawy ws. płotu na wschodniej granicy Polski jest na ukończeniu, a koszt całego przedsięwzięcia wyniesie ok. 150 mln złotych.


Mon, 19 Feb 2018 20:01:00 +0100

IPN: Żadna narodowość nie chroni i nie będzie w Polsce chronić zbrodniarzy ani donosicieli

IPN: Żadna narodowość nie chroni i nie będzie w Polsce chronić zbrodniarzy ani donosicieli"Żadna narodowość nie chroni i nie będzie w Polsce chronić zbrodniarzy ani donosicieli. Do zbrodniarzy i współpracowników totalitarnej Rzeszy Niemieckiej Instytut Pamięci Narodowej konsekwentnie przykłada i przykładać będzie tę samą miarę, co do zbrodniarzy i współpracowników totalitarnego Związku Sowieckiego i powojennego państwa komunistycznego" - podkreśla Instytut Pamięci Narodowej w specjalnym komunikacie. "Każda dyskusja o ofiarach okupacji niemieckiej, odbywająca się z pominięciem Rzeszy Niemieckiej – jako państwa, które było...


Mon, 19 Feb 2018 19:10:00 +0100

Polska delegacja weźmie udział w konferencji w Knesecie mimo sprzeciwu MSZ Izraela

Polska delegacja weźmie udział w konferencji w Knesecie mimo sprzeciwu MSZ IzraelaPrzedstawiciel polskiego parlamentu weźmie udział w organizowanej w Knesecie konferencji międzynarodowej mimo sprzeciwu izraelskiego MSZ - pisze dziennik "Jerusalem Post" na swojej stronie internetowej. W zaplanowanym na wtorek spotkaniu wezmą udział przedstawiciele około 30 państw.


Mon, 19 Feb 2018 22:31:00 +0100

Epidemia grypy w Czechach. Zmarły już 33 osoby

Epidemia grypy w Czechach. Zmarły już 33 osobyRzeczniczka czeskiego ministerstwa zdrowia Gabriela Sztiepanova poinformowała w poniedziałek o 33 ofiarach śmiertelnych epidemii grypy, którą ogłoszono na początku miesiąca. Ofiary to osoby powyżej 65 lat cierpiące też na cukrzycę, choroby serca lub otyłość.


Tue, 20 Feb 2018 05:17:50 +0100

"Były przypadki, że Żydzi złapani przez Niemców denuncjowali Polaków, którzy ich ukrywali"

Byli zdrajcy wśród Polaków i byli bohaterowie. Były też jednak przypadki, że Żydzi złapani przez Niemców denuncjowali Polaków, którzy ich ukrywali – stwierdził w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" szef polskiej dyplomacji Jacek Czaputowicz.


Mon, 19 Feb 2018 23:23:00 +0100

Paweł Adamowicz będzie gościem Porannej rozmowy w RMF FM

Paweł Adamowicz będzie gościem Porannej rozmowy w RMF FMGościem Porannej rozmowy w RMF FM będzie Paweł Adamowicz. Prezydenta Gdańska będziemy pytać o jego zapowiedź startu w zbliżających się wyborach samorządowych bez wsparcia partii-matki, czyli Platformy Obywatelskiej. Czy samowolny start został skonsultowany z partiami opozycyjnymi? Czy zaskakująca deklaracja może pokrzyżować plany PO i Nowoczesnej na zwycięstwo w mieście, w którym PiS nigdy nie miał okazji rządzić w samorządzie?


Tue, 20 Feb 2018 05:35:00 +0100

"Rzeczpospolita": Nie ma ucieczki od obowiązkowych szczepień dla dzieci

​Urzędnicy mogą zmusić do obowiązkowych szczepień - informuje wtorkowa "Rzeczpospolita". Mogą być zastosowane między innymi grzywny - tak orzekł Naczelny Sąd Administracyjny w jednej ze spraw dot. zobowiązaniu rodzica do poddania córki obowiązkowym szczepieniom ochronnym.


Tue, 20 Feb 2018 05:49:09 +0100

Kamil Stoch: Każdy z nas dał z siebie sto procent

Kamil Stoch: Każdy z nas dał z siebie sto procentBrązowy medal wywalczony w Pjongczangu jest pierwszym w historii igrzysk zdobytym przez Polaków w konkursie drużynowym skoków narciarskich. "Każdy z nas dał z siebie sto procent" - podkreślił Kamil Stoch.


Mon, 19 Feb 2018 18:57:46 +0100

Nie żyje Tadeusz Kępka, trener i współtwórca lekkoatletycznego Wunderteamu

Nie żyje Tadeusz Kępka, trener i współtwórca lekkoatletycznego WunderteamuW wieku 86 lat w Meksyku zmarł Tadeusz Kępka, trener i jeden z twórców potęgi słynnego Wunderteamu - poinformował Polski Związek Lekkiej Atletyki.


Tue, 20 Feb 2018 05:28:38 +0100

Mieszkanie Plus do radykalnej reformy. Mają wzrosnąć czynsze za lokale

Mieszkanie Plus do radykalnej reformy. Mają wzrosnąć czynsze za lokaleFlagowy rządowy program Mieszkanie Plus do radykalnej reformy. Jutro po południu działająca w kancelarii premiera Rada Mieszkalnictwa ma opracować zmianę założeń program budowy tanich mieszkań na wynajem. Przede wszystkim mają wzrosnąć czynsze za te lokale.


Mon, 19 Feb 2018 16:00:00 +0100

Gawłowski: Z jakichś powodów prokurator nie chce mi postawić zarzutów

Gawłowski: Z jakichś powodów prokurator nie chce mi postawić zarzutówZ jakichś powodów prokurator nie chce mi postawić zarzutów, było na to aż nadto czasu - powiedział Stanisław Gawłowski z Platformy Obywatelskiej, który w poniedziałek sam stawił się w prokuraturze. Prokuratura będzie prowadzić czynności, po decyzji Sejmu ws. wniosku o zgodę na zatrzymanie posła – odpowiada Prokuratura Krajowa.


Mon, 19 Feb 2018 20:53:00 +0100

Grosfeld o sporze polsko-izraelskim: Ta sprawa nie idzie ku wyciszeniu. Wręcz przeciwnie

POPOŁUDNIOWA ROZMOWAGrosfeld o sporze polsko-izraelskim: Ta sprawa nie idzie ku wyciszeniu. Wręcz przeciwnie"Takiego momentu, jak teraz (w relacjach polsko-izraelskich – przyp.red.) nie było. Ta sprawa nie idzie ku wyciszeniu, tylko przeciwnie. I to nie tylko wina strony izraelskiej” - mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM prof. Jan Grosfeld, członek Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów. Gość Marcina Zaborskiego uważa, że jest potrzebne, aby przedstawiciele polskiego Kościoła zabrali w tej sprawie głos: „Jakiś dokument, jakieś oświadczenie Kościoła jest potrzebne, bo nagle ta sprawa stała się pierwszoplanową sprawą życia publicznego w Polsce. Może i...


Mon, 19 Feb 2018 18:02:00 +0100

Jaruzelski i Kiszczak stracą stopnie generalskie? Jednoznaczna zapowiedź szefa kancelarii premiera

Jaruzelski i Kiszczak stracą stopnie generalskie? Jednoznaczna zapowiedź szefa kancelarii premieraW ciągu dwóch tygodni projekt ustawy umożliwiającej odebranie stopni generalskich m.in. Wojciechowi Jaruzelskiemu i Czesławowi Kiszczakowi trafi na posiedzenie Rady Ministrów - zapowiedział szef kancelarii premiera Michał Dworczyk. „Zło i zdradę trzeba nazwać po imieniu!" - napisał na Twitterze.


Mon, 19 Feb 2018 17:42:00 +0100

Horngacher o medalu swoich zawodników: Jesteśmy całkowicie zadowoleni

Horngacher o medalu swoich zawodników: Jesteśmy całkowicie zadowoleniPolscy skoczkowie byli blisko drugiego miejsca w drużynowym konkursie igrzysk w Pjongczangu, ale ostatecznie musieli się zadowolić trzecią pozycją. Niewystarczająca okazała się bowiem odległość Kamila Stocha. "Kamil jest tylko człowiekiem" - podkreślił trener Stefan Horngacher.


Mon, 19 Feb 2018 17:47:43 +0100


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3225518 razy

Osób online: 2


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 102 | MSN: 0 | Yahoo: 62 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0