RMF24.pl  RMF24.pl

RMF24.pl

Radio numer 1 w Polsce! Największa i najpopularniejsza stacja muzyczno-informacyjna. Zawsze najlepsza muzyka i najświeższe fakty. Posłuchaj nas online.

Wyższe renty i emerytury. Sprawdź, o ile wzrośnie najniższe świadczenie

Wyższe renty i emerytury. Sprawdź, o ile wzrośnie najniższe świadczenieRząd przyjął projekt ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Projekt, którego wnioskodawcą jest MRPiPS, zakłada m.in. wzrost najniższych emerytur do 1100 zł, a wszystkich świadczeń o co najmniej 70 zł. Rząd zdecydował, że od marca przyszłego roku emerytury i renty zostaną objęte waloryzacją "kwotowo-procentową", a najniższe gwarantowane świadczenia emerytalno-rentowe zostaną podniesione.


Tue, 11 Dec 2018 14:31:05 +0100

Podwyżka cen prądu. Dla kogo rekompensaty i na jakich zasadach?

Podwyżka cen prądu. Dla kogo rekompensaty i na jakich zasadach? Małe i średnie firmy nie dostaną bezwarunkowych rekompensat za podwyżki cen prądu. Wbrew wcześniejszym komunikatom z Ministerstwa Energii te rekompensaty mają przysługiwać przedsiębiorcom tylko, jeśli otrzymane w ten sposób pieniądze przeznaczą na poprawę tak zwanej efektywności energetycznej. Jak ustalił nasz dziennikarz Krzysztof Berenda, tak wygląda ostatni projekt w tej sprawie.


Tue, 11 Dec 2018 12:56:32 +0100

Wójcik o proteście w sądach: Nie jest tak, że stanął cały wymiar sprawiedliwości

Wójcik o proteście w sądach: Nie jest tak, że stanął cały wymiar sprawiedliwości"Jestem zaskoczony protestem w momencie, w którym funkcjonuje zespół, który ma się zająć wypracowaniem nowych zasad wynagradzania pracowników wymiaru sprawiedliwości" - przyznał w rozmowie z RMF FM wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Od wczoraj w ramach protestu pracownicy administracyjni sądów, protokolanci oraz asystenci sędziów przechodzą na L4.


Tue, 11 Dec 2018 12:12:00 +0100

Protest pracowników sądów. Miejscami nawet 80 proc. na zwolnieniach

Protest pracowników sądów. Miejscami nawet 80 proc. na zwolnieniachOdwołane rozprawy, wydłużające się terminy i duże braki kadrowe - tak wygląda kolejny dzień protestu pracowników administracji sądowej. Pracownicy sądów strajkują, korzystając ze zwolnień lekarskich na masową skalę. Domagają się podwyżek.


Tue, 11 Dec 2018 08:47:00 +0100

Talib polskiego pochodzenia skazany na sześć lat więzienia

Talib polskiego pochodzenia skazany na sześć lat więzienia​Sąd w Dusseldorfie skazał na sześć lat więzienia za działalność terrorystyczną pochodzącego z Polski Thomasa K., schwytanego w Afganistanie bojownika radykalnie islamskich talibów - informuje "Die Welt".


Tue, 11 Dec 2018 13:58:33 +0100

​Od stycznia termomodernizacja w najbardziej zanieczyszczonych miastach

​Od stycznia termomodernizacja w najbardziej zanieczyszczonych miastachPolski rząd liczy, że realizacja programu Czyste Powietrze przyczyni się do znaczącej redukcji zużycia energii i emisji CO2. Na szczycie COP24 ze strony ministrów padły m.in. zapowiedzi, że finansowanie termomodernizacji budynków ruszy już w styczniu 2019 r.


Tue, 11 Dec 2018 14:10:17 +0100

Dziwna niemoc sądu ws. pobicia Kwaśniaka

Dziwna niemoc sądu ws. pobicia KwaśniakaOd lutego warszawski sąd nie jest w stanie zebrać 4 oskarżonych o brutalne pobicie byłego wiceszefa KNF Wojciecha Kwaśniaka, co oznacza, że nie może rozpocząć ponownego procesu w tej sprawie - ustalił reporter RMF FM Krzysztof Zasada. W poprzednim przerwanym procesie odbyło się 12 rozpraw, ale zmienił się skład sędziowski.


Tue, 11 Dec 2018 12:58:00 +0100

​Race z Marszu Niepodległości - niemal bezkarne

Skory na blogu ​Race z Marszu Niepodległości - niemal bezkarne[wyroznij-prawo]


Tue, 11 Dec 2018 13:09:46 +0100

Znaleziono legitymację Stasi wystawioną dla Putina

Znaleziono legitymację Stasi wystawioną dla PutinaW Dreźnie znaleziono legitymację służbową wystawioną przez Stasi dla Władimira Putina - poinformował niemiecki dziennik "Bild". Dokument znajdował się w aktach wydziału kadr i szkolenia okręgowego zarządu ministerstwa bezpieczeństwa państwowego (Stasi) NRD.


Tue, 11 Dec 2018 12:31:45 +0100

Rzecznik rządu May: Głosowanie ws. Brexitu przed 21 stycznia

Rzecznik rządu May: Głosowanie ws. Brexitu przed 21 styczniaRzecznik brytyjskiej premier Theresy May poinformował, że odłożone w czasie głosowanie ws. proponowanej umowy wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej odbędzie się przed 21 stycznia 2019 roku.


Tue, 11 Dec 2018 14:30:06 +0100

Ks. Jankowski straci honorowe obywatelstwo Gdańska? Jest wniosek

Ks. Jankowski straci honorowe obywatelstwo Gdańska? Jest wniosekKlub Koalicji Obywatelskiej w Radzie Miasta Gdańska złożył podczas sesji Rady wniosek o odebranie tytułu honorowego obywatela miasta ks. prałatowi Henrykowi Jankowskiemu. W ubiegłym tygodniu w "Dużym Formacie" pojawił się materiał oskarżający zmarłego w 2010 r. duchownego o molestowanie dzieci.


Tue, 11 Dec 2018 09:49:00 +0100

Zabiła swoje córeczki. Została skazana na dożywocie

Zabiła swoje córeczki. Została skazana na dożywocieNa dożywocie za podwójne zabójstwo swoich dzieci skazał Sąd Okręgowy w Legnicy Natalię W. Kobieta zabiła dwie córki: 13-miesięczną Laurą i 12-letnią Emilię.


Tue, 11 Dec 2018 11:13:13 +0100

Pride of Poland 2018: Jeden z najgorszych wyników w historii!

Pride of Poland 2018: Jeden z najgorszych wyników w historii!Połowa koni wylicytowanych na prestiżowej aukcji Pride od Poland w 2018 roku jednak nie została sprzedana. Jak ustalił reporter RMF FM, znów pojawiły się w ofercie słynnych polskich hodowli. To oznacza, że aukcja ostatecznie zarobiła nie pół miliona euro, ale dwa razy mniej. To jeden z najgorszych wyników w historii imprezy.


Tue, 11 Dec 2018 07:00:59 +0100

Szydło w sądzie. Jest przesłuchiwana ws. wypadku

Szydło w sądzie. Jest przesłuchiwana ws. wypadkuW Krakowie rozpoczęło się własnie przesłuchanie Beaty Szydło - potwierdza Daria Pichórz z biura prasowego Sądu Okręgowego w Krakowie. Była premier zeznaje w sprawie wypadku z udziałem rządowej kolumny w Oświęcimiu. W lutym ubiegłego roku audi, którym jechała, zderzyło się z fiatem seicento. W wypadku poszkodowana została ówczesna premier oraz funkcjonariusze BOR. Dziś przesłuchani mają być także trzej pracownicy BOR.


Tue, 11 Dec 2018 11:49:02 +0100

Timmermans: KE nie wycofa skargi do TSUE przeciw Polsce

Timmermans: KE nie wycofa skargi do TSUE przeciw PolsceJest wiele kwestii w ramach procedury artykułu 7, które powinny być rozwiązane, ale w żadnym z przypadków do tej pory to się nie stało - taką ocenę na dzisiejszym wysłuchaniu Polski w Radzie Unii Europejskiej przedstawi wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans.


Tue, 11 Dec 2018 10:57:50 +0100


Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów. 

Katalog

Dzieci.GdzieSzukac.pl

Dzieci katalog tematyczny stron dla dzieci, mlodzieży i ich rodziców.

Katalog

Edukacja.GdzieSzukac.pl

Edukacja i nauka katalog, strony edukacyjne i o tematyce edukacyjnej.

Katalog

Facet.GdzieSzukac.pl

Facet katalog. Męski świat, strony dla meżczyzn.

Katalog

Firmy.GdzieSzukac.pl

Katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce.

Katalog

Gry.GdzieSzukac.pl

Gry Online, darmowe gry, akcji, przygodowe, sportowe, multiplayery.

Katalog

Hobby.GdzieSzukac.pl

Katalog Hobby i Majsterkowanie. Ciekawe strony dla hobbystów, pasjonatów.

Katalog

Kobieta.GdzieSzukac.pl

Katalog dla kobiet. Wiele ciekawych stron WWW związane z życiem kobiety.

Katalog

Radio.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron Radio w Internecie, radia internetowe, polskie i zagraniczne.

Katalog

Rozrywka.GdzieSzukac.pl

Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, multimedia, film, video...

Katalog

Sklepy.GdzieSzukac.pl

Sklepy, e-handel, zakupy internetowe. Katalog sklepów intertowych.

Katalog

Programy.GdzieSzukac.pl

Katalog stron z adresami bezpłatnych, płatnych programów komputerowych.

Katalog

Turystyka.GdzieSzukac.pl

Katalog Stron WWW oferty turystyczne, nad morzem, w górach.

Katalog

Zdrowie.GdzieSzukac.pl

Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie.

Katalog

Biznes.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog branżowy firm. Biznes, finanse, firmy, usługi, produkty.

Katalog

Wczasy.GdzieSzukac.pl

Baza Firm. Katalog ofert turystycznych. Hotele, pensjonaty, kwatery, agroturystyka...

Katalog

Medycyna.GdzieSzukac.pl

Baza firm medycznych, gabinetów lekarskich, gabinetów odnowy biologicznej...


|Kontakt|


Strone odwiedzono 3418408 razy

Osób online: 3


Od 23.05.2010 ilość wizyt robotów na stronie:
Google: 122 | MSN: 0 | Yahoo: 62 | Szukacz: 0 | NetSprint: 0 | Onet: 0