Gazeta.pl  Aktualności Sport.pl

Aktualności Sport.pl

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl

Barcelona zdobywa Puchar Króla! Sevilla rozbita Barcelona rozbiła Sevillę w finale Pucharu Króla aż 5:0 i czwarty raz z rzędu sięgnęła po to trofeum.
Sat, 21 Apr 2018 21:31:00 GMT

Boks. Ewa Brodnicka wciąż mistrzynią świata! W sobotę podczas gali Polsat Boxing Night 8 w Częstochowie Ewa Brodnicka (15-0, 2 KO) wygrała na punkty z Sarah Pucek (8-3-1, 1 KO) i obroniła tytuł mistrzyni świata WBO w wadze super piórkowej.
Sat, 21 Apr 2018 20:58:00 GMT

Ekstraklasa. Jagiellonia wreszcie zwycięska Zero celnych strzałów w pierwszej połowie, ale w drugiej o wiele więcej. Trzy gole i pewne zwycięstwo. Jagiellonia Białystok, w 32. kolejce Lotto Ekstraklasy, pokonała Koronę Kielce 3:0
Sat, 21 Apr 2018 19:19:00 GMT

Siatkówka. Walka o półfinał trwa! Indykpol AZS Olsztyn pokonał Resovię Lepsza postawa w bloku i w polu serwisowym okazały się kluczowymi elementami sobotniego zwycięstwa Indykpolu AZS Olsztyn nad Asseco Resovią Rzeszów 3:1 (30:28, 21:25, 25:15, 25:23). W niedzielę odbędzie się ostatni mecz tej pary play-off 6 PlusLigi.
Sat, 21 Apr 2018 18:53:00 GMT

Vive Kielce przegrywa z PSG w ćwierćfinale Ligi Mistrzów Vive Kielce przegrało z Paris Saint-Germain 28:34 w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W drugiej połowie nasza drużyna rozpoczęła pasjonującą pogoń, ale niestety PSG było za mocne i nie wypuściło zwycięstwa.
Sat, 21 Apr 2018 18:22:00 GMT

Wisła Płock pokonuje Górnika Zabrze w meczu o europejskie puchary! Wisła Płock pokonała Górnika Zabrze (1-0) w meczu 32. kolejki Lotto Ekstraklasy. Gola dającego zwycięstwo drużynie Jerzego Brzęczka zdobył Alan Uryga.
Sat, 21 Apr 2018 18:02:00 GMT

Monaco i Everton zainteresowane Wengerem AS Monaco i Everton są zainteresowane sprowadzeniem Arsene'a Wengera - informuje "The Telegraph".
Sat, 21 Apr 2018 17:30:00 GMT

Liga angielska. Dziesieć goli w Bristolu, asysta Kamila Grosickiego Trzy gole w pierwszej połowie, aż siedem w drugiej! To był szalony mecz. Hull City zremisowało z Bristol City 5:5. Asystę zaliczył Kamil Grosicki, który pojawił się na boisku w drugiej połowie.
Sat, 21 Apr 2018 16:41:00 GMT

Lewandowski strzela kolejnego gola. Bayern wygrywa! Bayern Monachium pewnie wygrał na wyjeździe z Hannoverem 96 3:0. Jedną z bramek strzelił Robert Lewandowski, który pojawił się na boisku zaledwie sześć minut wcześniej.
Sat, 21 Apr 2018 15:34:00 GMT

Zwolniony trener reprezentacji Japonii. "Potraktowano mnie jak zbędnego śmiecia" Były trener naszych grupowych rywali na MŚ Vahid Halilhodzić stwierdził, że jest bardzo zaskoczony faktem zwolnienia go zaledwie dwa miesiące przed mundialem. - Potraktowano mnie jak zbędnego śmiecia i wyrzucono do kosza - cytuje jego wypowiedź sport.tvp.pl.
Sat, 21 Apr 2018 15:19:00 GMT

Ekstraklasa. Piast z Pogonią na remis. VAR zabrał karnego Bez goli w pierwszej połowie, bez goli w drugiej. Piast Gliwice bezbramkowo zremisował z Pogonią Szczecin w meczu 32. kolejce Lotto Ekstraklasy.
Sat, 21 Apr 2018 14:57:00 GMT

Arsenal zapłacił Wengerowi za rozwiązanie umowy Angielski "The Sun" donosi, że Arsenal FC zapłacił 11 milionów funtów za wcześniejsze rozwiązanie umowy z Arsenem Wengerem.
Sat, 21 Apr 2018 14:55:00 GMT

Zlatan Ibrahimović nie zagra na mundialu Trener Szwecji zdecydował, że Zlatan Ibrahimović nie zagra na mundialu w Rosji. Bramkarz reprezentacji Karl-Johan Johnsson twierdzi, że Zlatan to zbyt duży indywidualista i drużyna musiałaby zmienić system pod jednego piłkarza.
Sat, 21 Apr 2018 14:31:00 GMT

West Brom urwał punkty Liverpoolowi W meczu 35. kolejki angielskiej ekstraklasy West Bromwich Albion zremisowało u siebie z Liverpoolem 2:2. Grzegorz Krychowiak cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.
Sat, 21 Apr 2018 13:56:00 GMT

Heynckes: Lewandowskiego i Ronaldo nie da się porównać W środowy wieczór na Allianz Arena w Monachium Real Madryt zagra z Bayernem w półfinale Ligi Mistrzów. Wielu ekspertów sprowadza to spotkanie do pojedynku pomiędzy Robertem Lewandowskim a Cristiano Ronaldo. Na ten temat wypowiedział się trener Bawarczyków Jupp Heynckes.
Sat, 21 Apr 2018 12:14:00 GMT

Kubki na prezent na różne okazje Kubek Footo na każdą okazję dobry pomysły na niebanalne i niepowtarzalne prezenty. Z własnym zdjęciem, rysunkiem lub dedykacją. Duży wybór gotowej grafiki i tekstów.